Reklama

Reklama

Láska na špičkách

  • Slovensko Láska na špičkách
Trailer 2

Obsahy(1)

Příběh romantické komedie je zasazen do malého města a okolí na Broumovsku. Dramatická krajina koresponduje s náladami hlavní hrdinky Terezy (36), bývalé primabaleríny Národního divadla, která po úrazu skončila kariéru profi tanečnice a přestěhovala se s manželem Petrem a sedmiletou dcerou Maruškou na opuštěný mlýn, který zdědila po babičce. S buldočí vůlí a přes omezené finanční prostředky stavení rekonstruuje, aby vytvořila rodině nový domov. A přivydělává si tím, že vede v místní škole kroužek pohybové výchovy. Učí životem unavené ženy dávno zapomenutým tanečním pohybům a jejich dcerky základům baletu. Petr na venkově není šťastný, chce dělat kariéru v Praze. Manželství procházející krizí, nejistá existence a lidská omezenost některých obyvatel malého města Terezu nutí táhnout na vlastních bedrech víc, než možná dokáže unést. Naštěstí jsou tu její malé "primabaleríny", které mají do dokonalosti daleko, ale o to víc jsou roztomilejší a Terezin nakažlivý optimismus. Ale život nám klade do cesty nečekané nástrahy. Jedné noci mlýn začne hořet, na scéně se objevují dobrovolní hasiči a jejich hezký velitel. Petr Tereze oznamuje, že stěhuje do Prahy, ředitel školy, že kroužek pohybové výchovy chce vedení města zrušit, a na scéně se zničehož nic objeví Tereziny kamarádky. Pokud to všechno chce Tereza ve zdraví přežít, bude myslet vymyslet plán... (Bohemia MP)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (3)

svobodak82 odpad!

všechny recenze uživatele

Bohužel film je již v kině, ale dodnes nemají vyřešené pohledávky (ani rok po natáčení) za pronájem prostor. Jak smutné, jen sliby, sliby, sliby............ ()

pushover 

všechny recenze uživatele

Nevtipné a neromantické cosi co musela produkce vysvětlit v obsahu, protože ve filmu se to nedozvíme. Vica hraje hodně špatně, ale na prkennost Ondřeje Veselýho nemá, tan hraje strašně i když jenom stojí a čumí. Další z řady zbytečných filmů. Jednu hvězdu dávám za obsazení vedlejších postav, které filmu bohužel nepomohlo, neboť herci neměli co hrát. ()

Reklama

Galerie (13)

Zajímavosti (3)

  • Leoše Nohu musela z natáčení odvážet sanitka, jelikož měl během natáčení infarkt. Nastěstí vše dobře dopadlo a Leoš Noha pokračoval v natáčení. (tsatsiki)
  • Taneční soutěž se natáčela v Masarykově divadle v Jičíně. Tenisové scény se točily na kurtech v Horažďovicích. (marelzwareli)
  • První klapka filmu padla na Šumavě v červenci 2020. (fanda124)

Reklama

Reklama