Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda

• USA Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (více)

Lloyd Christmas a Harry Dunne se seznámili hned první školní den. Bok po boku od té doby čelí nástrahám školního systému a života vůbec. Brzy se však budou muset postavit většímu nepříteli, než jakým je jim vzdělání. Ředitel školy Collins a jeho přítelkyně Hellerová chtějí Harryho s Lloydem zneužít, aby na jejich úkor získali grant ve výši 100 000 dolarů na otevření speciální třídy. Jenže přechytračit blbého a blbějšího je úkol i nad síly zasloužilého a mazaného ředitele. Obzvlášť když se na jejich stranu postaví půvabná reportérka školního časopisu Jessica Matthewsová. (oficiální text distributora)

BillyBob

Blbý a blbější bylo dobrý. To byla skvělá zábava se skvělými herci, ale tohle je nechutná úchylárna s tak idiotským scénářem, že to je až zneuctění filmu Blbý a blbější. ()

Maci odpad!

Tak fajn... Vypnul sem to. Zrovna jsem dokoukal Black Hawk Down a na usnutí sem si pustil tuto nehoráznou kravinu, u které jsem skoro opravdu usnul. Takže svůj účel splnila. Jestli máte někdo podobný nápad si pustit tento odpad po nádherném filmu, tak to opravdu nedělejte. Jediné co mi přišlo celkem fajn, byla hudba, ale ta nedělá film. ()

Gustik5

Říká se, že každá země má svůj humor. Pokud je tento film ukázkou amerického humoru, pak jsou Američané omezenci s IQ houpacího koně. Od této "komedie" jsem nečekal mnoho, nicméně očekával jsem alespoň jednoduchou komedii. Dostal jsem prvotřídní blaf, který by se zdráhal pozřít i tlouštík, který neobědval. Jestli jsem se jednou uchechtl, tak to bylo moc, nepřesvědčiví herci, dementní příběh, přiblblé fórky. Tak jednoduchý humor bych čekal možná v parodii typu Scary movie, ale tady ne. Palec dolů, co nejníže. ()

Bolletta odpad!

Odpad! A to jsem se na to dívala ve středně podnapilém stavu, kdy mi přijdou vtipné i cizojazyčné nápisy na lahvičce od šampónu. ()

RoxiEngel odpad!

Tak tohle mě dokázalo pořádně urazit! První Blbý a blbější je pro mě film plný vtipů a zábavy, kterou předvádí Jim Carrey a Jeff Daniels. Jejich postavy jsou originální a myslím, že je nedokáže nikdo ztvárnit. Takže pokus o jejich mladší podoby (Timothy Stack a Eric Christian Olsense) se řádně nepovedl. Ani jednou jsem se nezasmála. Trapnost by se dala ve filmu krájet! ()

zuzulend

Dala jsem tomuto filmu 5 hvězd a chápu lidi, co dali odpad nebo jen pár hvězd. Tento film nemá žádnou hodnotu jako třeba Titanic nebo další filmové trháky a nedá se to s nimi vlastně ani srovnávat. Já dokážu ocenit kvalitní film, ale myslím si také, že film je i o tom, aby lidi bavil a mě tento film zatraceně bavil. Je to blbost, ale tím se mi to vlastně líbí. Nemám ráda takové ty trapné vtípky, kterých Blbý a ještě blbější..obsahuje mnoho, ale v tomto podání mi to nijak nevadí. Málo filmů si jdu pustit znovu a tento film, patří mezi tu výjimku. Člověk si snad i párkrát může dopřát i takovou blbost :D ()

DarthHuzeCZ

To je tak debilní film, že mě to bavilo. Takže bych neřekl, že je to nejhorší volba filmu, když nevíte, co byste tak mohli zhlédnout. ()

PORTER44

Je to hovadina ,ale u pár scén jsem se parádně zasmál,třeba posraná celá koupelna a nadávající majitel ta byla super.Pár scén super jinak spíše trapárna. ()

Calabria

Pro mě je to je příjemný film, herci vypadají skoro stejně jak z předešlého dílu a celkový dojem je promě ještě lepší než jedničky. Je to možná o tom, který film vidíte jako první - já totiž viděl první tenhle. ()

SONNY07 odpad!

To snad nemůže oslovit ani děti, ani teens. Jedinou světlou stránkou je tam Luis Guzmán. Jinak totalní průser !!!! ()

Peyio odpad!

Oproti jednotke, ktorá bola vtipná pre 13 a under je to maximálne trápne. THERE'S SHIT EVERYWHERE!!! ()

Rathe

Je to docela hloupost, i když mě párkrát pobavila. Bohužel hraní idiotů mě nikdy nějak nezaujalo. A výjimka se neděla ani teď. No některé části byly posrané jako ta koupelna. ()

kaladze77 odpad!

Nesmierne na nervy idúci film, ledva som čakal aby sa skončil, že napriek tomu prečo som ho dopozeral? Kvôli dvom veciam, aby som si mohol povedať že aj toto som videl, a preto lebo nehodnotím film kým to nedopozerám dokonca. Sprosté vtipy, ktoré neboli vtipné, story nula, a ani herci mi nepasovali. Asi toľko o filme a ešte niečo neviem či som videl vôbec od tohto horšiu komédiu. ()