Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda

• USA Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (více)

Lloyd Christmas a Harry Dunne se seznámili hned první školní den. Bok po boku od té doby čelí nástrahám školního systému a života vůbec. Brzy se však budou muset postavit většímu nepříteli, než jakým je jim vzdělání. Ředitel školy Collins a jeho přítelkyně Hellerová chtějí Harryho s Lloydem zneužít, aby na jejich úkor získali grant ve výši 100 000 dolarů na otevření speciální třídy. Jenže přechytračit blbého a blbějšího je úkol i nad síly zasloužilého a mazaného ředitele. Obzvlášť když se na jejich stranu postaví půvabná reportérka školního časopisu Jessica Matthewsová. (oficiální text distributora)

trnkon

Každý má jiný vkus, ale tato komedie mě dokáže rozesmát kdykoli. Stačí si vzpomenout na scénku, která se odehrává na záchodě s rozehřátou čokoládou a hned se směji. Prostě dokonalá komedie. ()

Lyžař

Jasně. Na první díl tohle pokračování mít nemůže. Kdo by taky mohl překonat J. Carreyho? Ale když k tomuto filmu usedáte už s těmito myšlenkovými pochody a moc toho nečekáte, ona jednoduchá zábava není tím nejhroznějším, co bych čekal. Ba naopak. Některé chvilky jsem se opravdu bavil. Jasně, Eric Christian Olsen nikdy nebude mezinárodní hvězdou jako již zmíněný J. Carrey, ale o to mi zde nejde. ()

Olík

Ještě se ptáte proč netočit pokračování úspěšných titulů, které mají s původním snímkem společných jen několik slov ve svém názvu? Toaletně parazitující prequel Carreyho průlomových let je opravdu „blbý a místy ještě blbější“!!!!! Ale abych nebyl jenom zlý…….Olsenovo ztvárnění mladého Carreyho je celkem věrným představením. ()

ElStupido

Jima Carryho moc nemusim, ale tady se odprostil od všech těch svých rádobyvtipných ksichtů a béčkového humoru a podal solidní dramatický výkon. Smekám. ()

Ydrosten odpad!

Tak tohle bylo teda hodně hrozný. Blbý a blbější si alespoň udržely nějakou míru obyčejnosti, ale tohle už je infantilní humor záchodového formátu. Krutě mimo. ()

Rathalos

Reziser tohto filmu je asi poriadny vol,ked natocil toto po legendarnej komedii Blby a Blbsi s J.Carreym a J.Danielsom,ale co uz,pozrel som a jedine co ma zaujalo,bola hudba,ta sa mi pacila,inak by to bol odpad...:-) ()

Fifipek odpad!

Na tuto komedii jsem se dlouho tesil, protoze jednicka me v podani Jima Carreyho prisla temer genialni. Me rozcarovani pri sledovani druheho dilu bylo neskutecne, minuty ubihaly a stale cekal, kdy se konecne zasmeju. Ano herci delaly grimasy, ale slova ktera jim vnutil scenar do ust ne ne nejaky vtip vyloudit. Nastesti 85 minut dlouha stopaz je presne akorat, nez se vam definitivne zacne chtit spat. Jednoznacne odpad!, neco tak nevtipneho a trapneho natocit bych se opravdu stydel, nechapu jestli se tomuhle nekdo zasmeje, mozna totalne zhulenej, ale to bych se smal i reklame. Doporucuji vyhnout se obloukem!!! ()

plagjoklas odpad!

Nema zmysel robit pokracovanie bez hercov co hrali v prvom diely to je absolutna blbost aj ked ide o prequel. Ale toto je hnusná dementná idiotina na úrovni kameňáku. ... Vlastne nie tak hlboko ešte neklesol žiadny film. Ale je to odpad ()

Redbee odpad!

Já vím, že některé naštvu mým hodnocením: "K tomu není co dodat." Ale k tomuto filmu ani k mému hodnocení skutečně není co dodat! Snad jen že pokud by existovalo hodnocení "mínus hvězda", tak tento film si ho snad jako první skutečně zaslouží! ()

Ssoumess

No díval jsem se na to jen proto že to má tady tak nízký hodnocení a chtěl jsem vidět jak moc je to blbý... a moc. Trapné, bez jakékoli zápletky, nápadu. Doma jsem to vydržel, protože jsem si dal pívo a natáhl jsem se na gauč, ale z kina bych asi utekl a brečel nad ztracenými penězi. Dávám 1bod za hezký baby a 1bod za dvě jediné vydařené scény - otec Jessiky vs. Harryho hovna. 2/10 ()

Alice02

I když obyčejně nemusim takovéhle lehkomyslné filmy, tenhle jsem si zamilovala. A Harry s Lloydem si hned získali moje sympatie. Když jsem se koukala poprvé tak u některých scének jsem to nevydržela a musela jsem se smát fakt hodně nahlas! Některé mi naopak přišly trochu trapné, ale těch bylo minimum. Byla bych víc spokojená, kdyby pointa fimu byla propracovanější a rozuzlení ne tak typicky "americké". Prosím, příště víc té dokonalé dvojky HARRYHO a LLOYDA a míň těch blbostí kolem!! :D ()

Lucas87 odpad!

Při tomhle filmu jsem si řekl, to si snad dělají blbou srandu, skutečnost je taková, že je to kokotina na N-tou. Ten kdo tomu dá víc jak jednu hvězdu je asi taky blbý. ()

Kostexx odpad!

Po deseti minutách opustil můj mozek lebeční prostor a já ho po zbytek filmu vláčel za s sebou na provázku ve fekáliích tvůrců tohoto skvostu, který je zábavný asi jako rektální vyšetření. ()

sarkareifova

Svým způsobem je to šílená kravina, která by jasně zasloužila "odpad". Ale takhle jsem se už dlouho nepobavila. Jinými slovy blbost u které jsem brečela smíchy :D ()