Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda

• USA Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (více)

Lloyd Christmas a Harry Dunne se seznámili hned první školní den. Bok po boku od té doby čelí nástrahám školního systému a života vůbec. Brzy se však budou muset postavit většímu nepříteli, než jakým je jim vzdělání. Ředitel školy Collins a jeho přítelkyně Hellerová chtějí Harryho s Lloydem zneužít, aby na jejich úkor získali grant ve výši 100 000 dolarů na otevření speciální třídy. Jenže přechytračit blbého a blbějšího je úkol i nad síly zasloužilého a mazaného ředitele. Obzvlášť když se na jejich stranu postaví půvabná reportérka školního časopisu Jessica Matthewsová. (oficiální text distributora)

Marty_cz

Točit druhý díl, který se odehrává před tím prvním, musí být neuvěřitelně složitá záležitost. Ale v komediích to zjevně tolik neplatí, jelikož většinou děj není složitý a rychle plyne dál, pokud tam vůbec je. Autoři si s tím poradili dobře, pochopitelně předchozí díl byl lepší, jelikož byl vtipnější a určitě to bez Jima Carreyho nebylo to pravé ořechové. Každopádně i tak z toho vyšel docela povedený a zábavný kousek. Přišlo mi, že si zde ty hlavní prohodili role a teď byl větší m idiotem ten druhý. Jinak určitě tyhle filmy si nechám jednou za čas líbit a když jich nebude moc svět se nezboří, ale když jich bude víc, tak svět taky neshnije. ()

blondboss

Prečo sa tento brak natočil, tak to naozaj nepochopím. Ťažkopádne, nudné, trápne a ešte k tomu aj s úbohým a plytkým dejom, ktorý dal facku pôvodnej komédii. Jedna hviezdička za hlavnú dvojicu, ktorá sa dosť podobala tým skutočným blbounom, taktiež za mladučkého Shiu a krásnu Mimi. Inak je to ale neskutočná somarina. 20 % ()

shinbone

starý časy když ještě nikdo neřešil korektnost a filmaři si klidně dělali prdel z mentálně postižených středoškoláků. v tsunami infantilního humoru je i pár tref, ale jsou to spíš náhody. ()

halo

Blby a Blbejsi je jedna z mych nejoblibenejsich komedii vubec. Tohle je tak hloupe, nezabavne a trapne, az je mi lito, ze jsem se nepodival misto toho na puvodni Careyho film. ()

FrankieSS

Bylo to vážně tak blbý? Ano bylo to blbý a nevkusný. Děj minimální a slátanina to určitě byla. Ale uvědomme si, že máme filmy, které chtějí něco seriozního říct a pak máme zábavné filmy. A proč hned tu druhou bezduchou skupinu zatracovat. Ano blbost to byla, ale zábavná. NAvíc tam hrál muj oblíbený Eugene Levy, takže za ***. Nebudu si peostě hrát na intelektuála, co prahne po složitém snímku plného vedlejsích myšlenek nutícího k zamyšlnení. Prostě někdy je taky potřeba odreagovat se. A měn by vážně nebavilo, kdyby existovaly jen samý Lynchové, Formanové, Kubrickové, Coppolové, a další ... Filmy nejsou jenom o genialitě, vždycky byly o zábavě a pokud jste se párkrát zasmály, tak v tom nehledejte nic jinýho....je to jenom prostoduchá komedie pro všední den :-)) Viděl jsem vetší odpady .... !! ()

0Fusion odpad!

Na první díl, kde dvojicí debílků hráli Jim Carrey a Jeff Daniels to v žádném případě nemá. Veškerá vtipnost filmu spočívá ve snůšce žumpoidních scének. Jediné, za co film hodnotím kladně, je to, že se tvůrcům povedlo sehnat a správně nalíčit uvěřitelné mladší verze dua Carrey-Daniels. ()

Riker odpad!

Pokus o další Blbý a blbější dopadl naprosto katastrofálně. Snad ani jednou jsem se upřímně nezasmál. A nebylo to jen absencí původních dvou hlavních herců, tady zkazili co mohli. ()

T.S.Garp

Představitelé Harryho i Lloyda byli teda správní dementi, to se musí nechat, ale jinak tenhle tupý pokus o komedii nestojí ani za pohled do vitríny. Hvězdičku dávám za jediné dva gagy, při kterých jsem se ale válel smíchy. "Jééé, Harry, ty máš palandu! Můžu spát nahoře?" Harry:" Jasně Lloyde, ale jedině když budu spát dole." Druhý je ze situace, kdy Harry přijde k vysněné blondýně k ní domů a ona se ho ptá: "Dáš si něco k pití?" a Harry na to:"Jasně, zvu tě." Tot' vše. Píšu to sem, protože pokud si přečtete můj komentář, už se na to nemusíte dívat. Věřte mi. ()

DrawRubb

Popravdě řečeno to až tak strašné není. I když je tedy fakt, že film působí místy opravdu více nechutně než by bylo zdrávo, ale dívat se na to dá. Párkrát jsem se i zasmál a tak dávám 2*. ()

Tony.Frisco

Takéto Béčkové pokračovanie , ktoré som videl v jednej komerčnej televízii a vedel som ,že to bude stať za prd. Dej , príbeh absolútne by aj sedel z časti aj keď bo stupídny . Proste by som si tam radšej predstavil omladnutého Jima Carreyho a Jeffa Danielsa .Škoda, že sa na to nedal . ()

Desmi

Tak tohle rozhodně není film, který mohu hodnotit jako odpad. Tolik fakt dobrých a hlavně totálně "tupých" hlášek v jednom filmu se prostě jen tak nevidí. Od začátku do konce jsem byl vyřezanej smíchy. Je to stupidita number one, ale oproti jiným komediím je to alespoň vtipný. Mimořádně vtipný, stačí se nad tím trochu povznést vy klasici.. =P ()

LeePriest odpad!

Tohle bylo vážně ještě blbější, než jsem očekával. Trapárna nejtěžšího kalibru, mnohokrát trapnější než nějaký Klub sráčů a podobně "vtipné" komedie. ()

warha

Doteď nechápu jak jsem mohl tenhle paskvil dokoukat. Absolutní výplach mozku, tohle je hloupé i pro hloupého člověka... ()