Mariňák Briggs ve výslužbě dostane úkol, který se ukáže být možná tím nejsložitějším v celé jeho kariéře. Má dopravit psí fenku jménem Lulu, na pohřeb jejího bývalého pána. Vyrážejí společně na cestu autem podél pobřeží Tichého oceánu, aby se do jednoho týdne dostali na místo určení. Namachrovaný lehkovážný frajer a svéhlavá psí dáma jsou ale poměrně neslučitelní, pes Lulu je k tomu často o krok napřed. Umí zdemolovat auto, zničit nadějné rande a taky umí utéct. V sérii průšvihů se z nich ale začíná stávat tým. Briggs postupně zjišťuje, co všechno Lulu už v životě prožila a co má ráda, Lulu si uvědomí, že by z něj přecijen mohl být solidně vychovaný a vycvičený člověk. Jenže k tomu všemu je potřeba dorazit včas! (Bontonfilm)

rublik05

Trailery lákaly na sympatickou psí komedii s charismatickým Channingem Tatumem, těšil jsem se, že se konečně po dlouhé době v kině pobavím a odreaguji. Vyšlo to však tak nějak na půl, jelikož trailer vyzradil prakticky všechny vtipné scénky, zbytek je čistě jen dojemné drama. Příběh není nikterak složitý, zaměřuje se na vývoj vzájemného vztahu dvou hlavních protagonistů, sledujeme jejich trable na cestách, vyrovnávání se se svými traumaty, zde je nutné podotknout, že jim to spolu funguje perfektně, dvojice mě moc bavila, velká škoda, že jejich potenciál se nepodařilo naplno využít. Děj je místy lehce předvídatelný, občas se trochu táhne, atmosféra je ale vesměs povedená. Komedie to nicméně není ani náhodou, spíš dramedy s převažujícími prvky dramatu, což vnímám jako velké zklamání, neboť jsem se těšil na čistokrevnou komedii, ne na doják. Viděno v kině 25.2.2022. 6/10. ()

John80

Dobrodružna Road movie, Mariňák dostane za úlohu priviesť psa mŕtveho vojaka na pohreb svojho pána, zažívajú spolu dobrodružstvo, rôzne trapasy ale aj priateľstvo a navyše pes sa stretne so svojím súrodencom. Príjemná záležitosť pre milovníkov psov, film aj pre celú rodinu 4* aj za Channinga Tatuma ()

Likan7

Klišé střídá klišé, celých 100 minut. Za 5 minut ne, že by jste tušili jak to skončí, ale vy to VÍTE. A postupně si odškrtáváte jednu "očekávanou" scénu za druhou. Takže pokud na to přistoupíte, dostanete za to nenáročnou dramedii, ve který se usmějete ve scéně v hotelu... A to je tak asi všechno. Bohužel žádný velký emoce ve mě Pes nevzbudil, ani na konci. ()

Maximilianus

Pripadalo mi to ako film predovšetkým pre psíčkarov, s tým, že chcel byť aj dojemný a ukázať traumy vojnového psa. Bolo toho pre mňa málo. Film nebol ani vtipný, ani originálny a iný oproti podobným filmom. Nebol ani dramatický a napínavý. Bol to iba road movie s pár scénami, v ktorých sa niečo udialo. Potešila ma ale prítomnosť Ethana Supleeho, ktorého som videl prvýkrát vo filme po jeho premene a stále žasnem a obdivujem ho, že niečo také dokázal. Film aj za Ethana 6,7/10. ()

mira.l

Takový šedý průměr, třetí * spíš jen za Lulu. Mě na těhle filmech neskutečně vytáčí to, jak ty Amíci furt těmhle vojákům děkujou.... ()

masekjc

Bohužel trailer nalákal, ale zároveň prozradil všechny nejvtipnější momenty. Ve finále trochu utahané, ukecané a konec předvídatelný. Přesto, na první režisérský a scenáristický počin Channinga Tatuma, docela slušné. ()

RAFT

Marinák ve výslužbě dostane úkol odvést psa jménem Lulu na pohřeb.Pes ,který trpí stresem po bojích jakých se zůčastnil.Tak musí nový pán vše pochopit co psí fenka potřebuje.Moc mi to jako komedie nepřišla spíš tak,půl na půl s drama dohromady.Tatum ,který hraje v takových filmech nebo většinu ,tak mu tyhle filmy sedí.Z režírovaný film vlastně jeho první tak,skvěle natočené, podle jeho příběhu který se stal inspirací natočení tohodle filmu.Uvidíme jestli někdy Tatum natočí nějaký další film.,Za mě 70% ()

Clark_Kent

Silné a osvědčené pouto psa a člověka. Emotivní, napínavý a ve všech ohledech i zábavný snímek. Mimochodem i první režisérský počin Channinga Tatuma. Moje srdce zahořelo! ()

Dandy95

Myslím že je to hezký film a zdařilý debut Channinga. Psík je krásný a jsou tam fajn dojemné scény. Ale film má za mě málo příběhu. Je to road movie kde na komedii je tam málo vtipů a na drama málo katarze. Taková meditace nad hledáním sebe sama, která mě zasáhla příjemně ale ne tak hluboce jak bych si přál. Těším se ale na další počin, protože myslím že Channing má hezky cit. P.S. film jsem viděl tehdy když byl v kinech a doteď si pamatuju dost scén, takže věřím že nějaká kvalita a originalita tam určitě je. ()

Gyrxiur

Pekný film, aj keď nemám rád amerických vojakov, lebo sú to naj teroristi na svete, smrť USA proste, ale zaradenie ako komédia, čo tu máte, to je blbosť, skôr nejaký taký road movie alebo tak. ()

DJ Kritik odpad!

Magor sprevádza magora na ceste z bodu A do bodu B. Chlapík chce ísť do vojny a nezvláda odviesť psa v aute bez toho, aby nezažil neskutočné príbehy. To, že do armády v USA chodia zväčša magori mi je jasné, ale tu je to už topka vylízanosti. ()

Mykhaluu

Tak zařazení do komedie je hodně černé... Očista člověka ve spolupráci s fenkou, která má taky svoje, v road movie, které je takové poklidné a přitom některé scény jsou naprosto nářeznické (konopná farma, "Já vidím!"). Tady se divám může v pohodě navázat a chtít s aktéry dobrý konec se vším všudy!!! Vždyť je to přirozená touha!!! ()

Plastík

Mě to s manžulou moc bavilo. Bylo to klidné, svižné a celkově se to neslo na vlně pohody. Nechápu ty tři hvězdy. Co recenzenti očekávají. Vždyť zvládnout vztah s někým, ať je to zvíře nebo člověk, je vždycky o moralitě. A vždy to bude mít to aróma. To všichni čekají, že jdou na film o psu a jeho novém pánu, a dopadne to tak, že pes uteče a už se nikdy nevrátí? Byl to velmi pěkný film, krásně vyprávěný příběh. ()

koty2201

Dog je len klasická dráma, kde si k sebe hľadá cestu muž a pes, ktorý mu bol zverený do opatery. Malo to potenciál byť celkom dojímavým filmom, ktorých je už mnoho. Ale nič zaujímavé sa z toho "nevyliahlo". Ani smutné to nebolo tak ako som očakával. Príbeh nie je ničím objavným a je plný klišé, ktorý nanešťastie bol aj dosť klišoidne natočený. Vojnový veterán, ktorý má nejaké psychické poruchy z vojny, by sa rád vrátil do služby. Ale nechcú mu to schváliť. Avšak, armáda mu odovzdá psa, ktorý slúžil ako zásahový pes vo vojenských operáciách a zomrel mu jeho pán. A tak ho Briggs má za úlohu doviezť na pohreb jeho pána. Aj samotný pes má traumu z vojny a je agresívny. Ako to však v podobných filmoch býva, nájdu si k sebe cestu a pomôžu si dostať sa z tráum navzájom. Pekné, ale obyčajné. Postavy boli spracované pomerne fajn. Channing Tatum ako vojnový veterán to zahral za mňa dobre. Jemu dramatické role sedia a dokáže si s nimi slušne poradiť. Aj jeho psí spoločník je vycvičený dobre na to, aby "hral" to čo by mal. Nikto iný tam už nejak výrazný nie je, takže tu to aj končí. Po technickej stránke opäť nejde o žiadny zázrak. Natočené to je štandardne, rovnako dopadla aj hudba, kostýmy, masky, zasadenie deja. Ničím vás to neprekvapí a ani nesklame. Čiže to nijak nemám dôvod kritizovať a je to priemer. Ale príjemný priemer. Takže neviem na koľko to mám odporučiť. Ako jednohubka to funguje dobre a nič navyše. ()

PlysovyMacko

Filmy o havkoch sú veľmi vďačné a čakala som doják. Tým film úplne nie je, ale nejde ani o bláznivú komédiu ako naznačoval trailer. Ide o príjemnú road movie , kde si hlavný hrdina a fenka hľadajú k sebe cestu. Celé je to uveriteľné. Havko zlatý. ()

mata77

Hlavnú úlohu vo filme zohráva fena, ktorej sekunduje o nič menej traumatizovaný, ale fakticky dosť ukecaný Tatum. Ten do tohoto projektu vložil aj časť osobnej skúsenosti z roadtripu s vlastným psom. Aj preto boli jeho emócie pre mňa v zlomových momentoch uveriteľné a to zavážilo v hercov prospech naozaj pozitívne. Filmársky je film zvládnutý na slušnej úrovni, nič ma vyslovene nevyrušilo a ani scenár vypäté situácie nadmieru nedramatizoval, práve naopak, vážnejšie scény striedavo odľahčoval inteligentný humor. Nosným vodítkom bol predsa len vzťah medzi psom a človekom. Privítala by som teda aj pohľad na vec zo strany fenky Lulu, keďže ona bola tou, ktorá udávala deju tempo. ()

wowylgu313

Takhle... 45% když zavřu oko a chvílema i to druhý ...  Celé je to "love" story alá panák a pes. Už od začátku tušíte jak to celé asi tak dopadne a skončí. Příběhově je to nemastné a neslané. Určitě se na to dá koukat, přeci jen huuuu Channing Tatum a přeci jen vycvičený ovčák ... Pro milovníky psů věřím že by hodnocení dostalo klidně 4-5 hvězd. Kdo ví... Ale pro běžného "nemazlového" diváka je to prostě film spíše nudný. Za obsazení, nějaké ty emoce, až nadlidský předvídatelný konec. (Což je funny) a přitom oni chtěli aby jste na konci slzu nechali téct ... ()

blondboss

Tento snímok môže byť veľmi dobrým lákadlom pre psíčkarky, nakoľko spojenie sympatického psíka s Channingom Tatumom jednoducho musí zabrať. A to aj bez ohľadu na to, že podobných snímkov sme už videli na mraky a že tento nejako výrazne nevybočuje z normálu. Nemožno si tu nepovšimnúť veľmi peknú myšlienku za týmto filmom prameniacu priamo z vlastnej skúsenosti Tatuma a je vidieť, že ten film precítil. Pre mňa to ale nestačilo na lepšie hodnotenie. 60 % ()

hrumsrt

Někdy Vás životní příběhy ovlivní natolik, že máte potřebu se o něm s ostatními podělit. A takhle nějak to v jádru chtěl i Channing Tatum. Prestože příběh, který americký herec se svým psem zažil je úplně odlišný a se zcela jinou motivací, nebýt něj vypadalo by i tohle úplně jinak. Před lety, asi tak v době, kdy jsem byl ještě dítě, tak tyhle vztahy drsnej týpek a jeho pes válcovaly televizní obrazovky. Přesně tak, odkazuji na legendární krimi seriál Komisař Rex, kde německý ovčák je nejlepším policistou v celém Rakousku a svým roztomile komediálním přístupem dokonale vyvažoval drsné kriminální prostředí. Ale jakoby se pak na tyhle psí osudy malinko pozapomnělo. Ano, čas od času ještě odněkud vyklouzne nějaký projekt s "nejlepším přítelem člověka", ale že jich masivně ubylo, je zkrátka fakt. Asi pro většinu z nás je Channing pouze komediální herec, který sice oplývá pořádnou muskulaturou, ale nejblíž k akčnímu filmu byl v případě série Jump Street, a to je pořád dost slabý odvar tohoto žánru. Ono taky Channing je trošku magor, viz třeba jeho rituál po dokončení projektu ;)... Letos vyrukoval s něčím úplně novým a to projektem, kde jako vysloužilý mariňák Briggs má odvést psa svého kamaráda na svůj vlastní pohřeb a následně zpět do povolaných rukou. Už jen z téhle chabé synopse se dá odhadnout, jak zhruba příběh skončí. Ano, až takhle šablonovité klišé to ve své podstatě je. Jenže má extrémní výhodu v tom, kolik podobně větších projektů se v posledních letech točí, tedy takřka žádné. Že mezi sebou mariňák a pes velmi snadno přes všechny strasti najdou přátelství a potřebu být spolu, je tak nějak jasné od začátku, ale super je ta cesta k tomuhle prozření. Fungují natolik odlišně, že ta správná chemie se ve filmu zrodí úplně automaticky. Ono tomu totiž dost pomáhá to, jak k psovi Briggs nemá ostych či cokoli jiného a veškeré jeho výjevy, kdy ze psa jde i strach, a nejen to, on je opravdu někdy agresivní, tak přes svoje zkušenosti nemá Briggs žádný problém psa vždy zpacifikovat. A jak plyne čas a jejich cesta už nějakou dobu trvá, tak od opravdu vojenské pacifikace to přejde k prostému obětí. Není proto nakonec překvapení, že po splnění cílů cesty je pouto nakonec tak silné, že už je oboum jasné, že musí zůstat spolu, a tak přes dojemné laskyplné finále tomu oba dostojí... Moc pěkný film, který je úplně ideální do zamračeného odpoledne. Tohle ve své podstatě potěší každého. Navíc se po delší době ukáže v nějakém malinko věhlasnějším filmu i Ethan Suplee, který jak hrdě hlásí na Instagramovém profilu přetavil svoje kila v brutální svalstvo! 70% ()

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)