Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Silvestrovský pořad plný populárních osobností, jehož dějištěm byl Palác kultury. Pořadem provází Miloš KopeckýIvana Andrlová... Obsahem tohoto silvestrovského pořadu jsou humorné scénky, pěvecká čísla, hudební a kabaretní vystoupení a komické výstupy. Úsměv na tváři vám vykouzlí například Milan Lasica a Július Satinský nebo Felix Holzmann. Těšit se dále můžete i na směs písní Karla Hašlera za doprovodu Orchestru Václava Hybše zpívají Karel Štědrý, Milan Drobný, Eva Pilarová a mnoho dalších. Uvidíte a uslyšíte zábavné historky, skvělé anekdoty a spoustu hitů v podání vašich oblíbených interpretů. (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Silvestrovská řachanda nabízí jednu hezkou scénku a pár pěkných písniček v právě dokončeném PAKULu. 1) Pokud snesete tehdy běžné brutální míchání hudebních žánrů (pop music, dechovka, folklór), můžete se chvílemi i docela pobavit._____ 2) PAKUL bylo lidové označení pro Palác kultury (dnes Kongresové centrum) u Gottwaldova (dnes Nuselského) mostu naproti hotelu Fórum (dnes Corinthia) v pražské čtvrti zvané Pankrác (dnes Pankrác). ()

curil 

všechny recenze uživatele

Silvestrovské veselí vždy přinese  více čísel rozdílné úrovně. Od Vlacha až po Bacha. Tak je tomu i tentokrát. Scénky předčí pěvecká čísla, zejména Šimek a Sobota a jejich proslavené "Televizní přestávky" nebo Lasica a Satínský. Silvestrovský bál, jak je nazvaná část této estrády, to je už pokles úrovně. ()

Reklama

Micione 

všechny recenze uživatele

Ne vždy přicházejí nápady a tak na rozdíl od jiných silvestrovských pořadů nebyl tento nijak zvlášť ohromující. Konal se v právě dokončeném pražském Paláci kultury, který musel být po převratu nejenže přejmenován na Kongresové centrum, ale dokonce i bronzová socha matky s dcerou s názvem „Radostný den“ od sochaře Jana Hány musela být odstraněna, přestože neměla žádný politický podtext. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama