Večírek

Na večírku se postupně scházejí bývalí spolužáci. Toto setkání by se pravděpodobně neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek, jenže místo dalšího spolužáka zazvoní u dveří podomní prodavač a přinese nečekanou zprávu o kamarádovi, který už nikdy nedorazí. Účastníci večírku se za ním společně vydávají autobusem. Během cesty se ukáže, že mluvit o skutečných pocitech je mnohem složitější, než se zdá. (Falcon)

bari68

Nesympatické charaktery a bohužiaľ, ani nie veľmi vtipné. Má to v sebe určitý druh humoru, ktorý ale každému asi nie je moc po chuti. Slabé. ()

Wally

Za mne mnohem lepší než třeba ti všude vychvalovaný Vlastníci. Úžasný herecký part M. Taclíka...konečně mi ukázal, že umí 👍 ()

klukluka

Úvodní párty byla extrémně, extrémně uhozená. Cesta busem to v mých očích zvedla ze dna. Po letech chválím Táňu- byla vynikající! Líbil se mi i Matěj Dadák, pana inženýra vystřihnul výborně. Párkrát jsem se fakt upřímně zasmál, ale nesedly mi ty rádoby nekorektní gagy. Pane Suchánku, buď to příště pořádně ohulte, nebo se na to vykvajzněte. A na hajlování a židy už se komplet vyserte- to je úplně mimo mísu. P.S.: Já ten Suchošův humor nevyhledávám, spíš naopak. A teď už asi vím i proč. On jak je prťavej, tak programově všechny kolem sebe musí usvědčovat z nějakých jiných, ne tak zjevných vad. Ale každej musí mít v jeho očích nějakej trabl- alkáč, impotent, debil, blbka… a když by se ta vada náhodou měla hledat obtížněji, tak může posloužit i to, že je třeba zpěvák. Ale vždycky tam musí být ten odsudek, ta slabina, kvůli které se přestanete zabývat mým vzrůstem a začnete řešit sami sebe. ()

Eraserhead

Nikam nevedoucí blábolení. Je to asi jako kdybyste se snažili někomu vyprávět vtip, který vymýšlíte za pochodu a po 80 minutách si uvědomili, že se žádné pointy nedoberete. Vzdáte to a prdnete tam závěrečné titulky. Přitom kdybyste to ukončili po 10, 25 nebo 45 minutách, efekt by byl stejný, jen váš posluchač by netrpěl tak dlouho. ()

mosnak odpad!

Je to sračka... vlastně se to dalo čekat. Laciný humor z hlavy Michala Suchánka, Langmajer hraje snad úplně v každém českém filmu. Tam kde je za frajera (Lajna), tak jinde je za blbce (Večírek). Někdy min je vic. Každopádně tento film upadne do zapomnění a nikomu chybět nebude - 2% (za Nelu Boudovou) ()

bobstock odpad!

´´Film´´ hodnotný jako cena projetý nafty do starý slávistický karosy s Vladykou v 20 let nepraným  triku. Ve vší úctě k obsazení, tohle bylo těžce prkenný mrtvolno s řadou podivných situací, který nemá smysl dál rozebírat. Míšův snímek prošuměl kino nabídkou stejně jako chudáci diváci, kteří se na tohle bohužel zatoulali.. 15% ()

mira007

Suchánek si natočil film, který by se dal pracovně nazvat Čekání na Godota pardon Prasopsa Bohdana o srazu spolužáků a obsadil ho prvoligově. Nápad to možná nebyl špatný, ale to provedení téměř bez vtipu a s takovou atmosférou zoufalství, se to nedalo moc snadno zkonzumovat. Dal jsem v řadě tři české filmové novinky roku 2021 a třetí jednohvězda v hodnocení. Začínám se bát o osud české kinematografie. ()

godycz

klasickej suchos, delam si co chci, co mi prijde vtipny a ostatni fuck off. neukoncit vtip v cas a nechat to tahnout az do trapnosti...v tim je suchanek mistr. ()

Olík

Tak sláva. Michal Suchánek si může odškrtnout ve svém seznamu „Co musím stihnout do šedesáti“ položku natočit celovečerní film…..ale nedá mi to, než se zeptat: „kdyby tak neučinil, stalo by se něco?“ Potvrdilo se mi přesně to, jak ne mne poslední dobou působí a je jedno jestli jde o jeho účinkování v Partičce nebo když je hostem jiných pořadů či rozhovorů. Suchánek má pocit, že všude kam vleze musí být brán za toho nejvtipnějšího a většinou nato nejde přirozeně, ale silou. Tohle mohla být docela slušná konverzační tragikomedie o smutných lidech a jejich smutných osudech…výsledkem je Suchánkům odraz v zrcadle, který zachraňuje jenom kvalitní herecké obsazení. Scenáristicky i režijně první třída základní školy a jediné o čem se dá říct, že není vyloženě spatně je právě casting. Dostat se na podobný večírek, tak rychle hledám, kde nechal tesař díru. ()

Gaia.M

Mám jeden jediný dotaz. Proč proboha?? Mám moc ráda české filmy. Když jsem viděla to obsazení, tak jsem si říkala, že to bude skvělý, že to přece musí být skvělý, vždyť oni by do nějaké kraviny nešli, ne?! Pak jsem si ale vzpomněla na jeden rozhovor se Suchánkem a došlo mi, že to jsou skoro všichni bývalí spolužáci a nejspíš i kamarádi a bylo mi to jasný. Omlouvám se, ale ne, tohle ne. Nic to nedává. Nic zajímavého, nic nového, nic vtipného. Ba naopak mi to přišlo strašně smutný a depresivní. ()

Warlukyn

Nejlepší komedie za posledních 10 let. Vůbec nerozumíte této racionálně uvažující srandě. Procenta vůbec neodpovídají obsahu. Je to tady samej kritik, kterej nezná nic jinýho než humor červenýho trpaslíka. A to je teprve sračka. ()

Hapretor

... jak jsem předpokládal ... nudné a trapné ... oprava po dokoukání celého snímku ... místy tak debilní, až je to vtipný ... buranský hospodský ?"český"? humor ... ()

Rockerman

Tento film je přesně takový, jak dlouhodobě vnímám "humor" Michala Suchánka. Z deseti fórů je jeden dobrý a zbytek sračky. A tak to je i v jeho dalších pořadech. Tedy jediná hvězda za Nelu Boudovou, pro kterou mám slabost, také dlouhodobě. ()

Gedes

Občas si říkám - proč? Proč furt točíme takový konverzační filmy, který by ani nemuseli být celovečerním filmem... už mám dost toho, jak má někdo neustále potřebu analyzovat lidské povahy a vztahy... už dost takové tvorby. 2 * za hudbu. ()

geek.ondra

Suchánek úspěšně prodává svůj zvrácený a často i nevkusný humor s pomocí skvělých herců a slibného námětu. Bohužel po režijní stránce je to dosti nevyspělé a film se neubrání hluchým a někdy i dost amatérským pasážím. Průměrná ale i přesto zajímavá komedie která ale není tak zábavná jak by mohla být. 5/10 ()