Večírek

Na večírku se postupně scházejí bývalí spolužáci. Toto setkání by se pravděpodobně neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek, jenže místo dalšího spolužáka zazvoní u dveří podomní prodavač a přinese nečekanou zprávu o kamarádovi, který už nikdy nedorazí. Účastníci večírku se za ním společně vydávají autobusem. Během cesty se ukáže, že mluvit o skutečných pocitech je mnohem složitější, než se zdá. (Falcon)

kluzo

Nechápu zdejší hodnocení, ale jsem za něj rád. Díky němu jsem očekával nejhorší a dostal skvělou zábavu. Kasting na 1*. Herci, které jsem pohromadě ještě neviděl a fungují dokonale. Hlášky neskutečné. Místy jsem dostával záchvaty smíchu. Nejvíce jsem se smál Rodenovi. Prakticky nemusel ani hrát. Stačilo, že se objevil a zatvářil se. Langoš a Taclík, to už je více méně záruka zábavy. Boudová se svou naivní blbkou byla dost dokonalá. Dyková mě fakt docela dost příjemně překvapila. Lépe zahranou opilou ženu jsem fakt ještě neviděl. Za mě, díky zdejšímu hodnocení, příjemné překvapení. ()

tranquill

"To není možný, aby se ti chvíli chtělo a chvíli ne...ty vole, mně se chce kontinuelně!" Mně už se tedy podruhé nechce. "Ty nejsi Prasopes? .. Já jsem inženýr..." ()

rublik05

Vzhledem k režisérovi a hereckému ansámblu jsem čekal, že se přeci jenom bude jednat o malinko lepší komedii, než na jaké jsme u nás za poslední roky zvyklí. Opak je pravdou a já blbec se zase nechal napálit. Večírek je jen další typická česká nevtipná komedie. Humor je až za hranicí trapnosti, nuda je takřka všudypřítomná, atmosféra nulová, postavy jsou vesměs nesympatické, film vlastně nemá nic, co dokáže nějakým způsobem zaujmout. Odpad nedám jen díky Langmajerovi a Dykové, ti jediní mě trochu bavili, jinak nemám co hodnotit, hrozný zážitek, naprostá ztráta času. 1/10. ()

Realmond

Michala Suchánka mám rád, baví mě jeho humor, který je někdy samozřejmě dost přes čáru a zaveden až do totálních absurdit. To mě u něj, ale nijak nevadí, ba právě naopak, a např. v Partičce se to i hodí a k němu už to tak nějak patří. A proto o to víc jsem se těšil na jeho režijní debut. Musím říct že herecky zde hrají všichni v pohodě. Baví mě hlavně klasický Langmajer, Roden tam předvedl hodně zajímavě pojatou postavu a v Tacklíkovi vlastně vidím celý film samotného Suchoše, je vidět že Suchoš se při psaní scénáře ztotožnil hlavně v Taclíkovi. Celé je to čistě konverzační komedie, což jsem od Suchoše nečekal a myslím si že to ani neni moc dobře. Myslím si že by se od něj hodila nějaká trochu svižnější komedie. Musím říct že jsem od tohoto filmu čekal víc. Začátek docela utahanej, začne se to celé rozjíždět až všichni nastoupí do autobusu. Některé dialogy jsou vtipné a dobré, jiné zase dost o ničem, nudné a nevtipné. Celé je to takový průměr až lehce podprůměr a vlastně docela o ničem. Až na pár povedených forků není nic co by tam člověka vyloženě nadchlo. Jednou, třeba i dvakrát zkouknout asi stačí, ale není to nic co bych si pouštěl nějak častěji. ()

Rebeca odpad!

Njn - nakonec, ve filmu to bylo vysloveno, tak to lze použít i v komentáři : Prasopes, který pije mrtvou vodu a u toho heiluje. To je Večírek pana Suchánka (smíchopláč)... ()

ForGump odpad!

Už to fakt nedávám. Večírek je nesmírně špatně natočený film s debilním scénářem. Komedie, při které se nedá smát vůbec ničemu, protože fádní vtipy o Hitlerovi (s hajlováním - kupodivu bez Daniela Landy - úhlavního přítele režiséra), homosexuálech, odmašťovnách a podobných srandách, jsou minimálně jak z hospody čtvrté cenové. Ne, není to vtipné! Navíc je to naprosto bez děje. Setkání doma, které je o hovně, střídá cesta na pohřeb, která je také o hovně. Je to film, který vás strašně nezajímá ale extrémně vás nezajímá a sere vás jak mermomocí chce obecenstvo pobavit špatně režírovanými a katastrofálně natimovanými ''vtipnými dialogy''. Opravdu zase musím vytáhnout ze svého malého portfolia výrazů svatá slova bývalého filmového kritika -  Je to přátelé nuda k posrání. __ Jediní, kteří mi z toho vycházejí obstojní, je Roden a Dyková, přičemž nechci říct, že se mi líbily ty postavy, co hráli, to určitě ne, ale líbilo se mi jak si to užívali. Měl by jim někdo napsat nějakou slušnou komedii (a ano myslím na vás pánové Havelko, či Pavlíčku), protože oni v sobě mají komediální potenciál přesahující tyto tupé komedie, ve které ještě arogantně v ústřední písni zaznívá, že český humor je ve vagíně.___ Nu, početl jsem si něco z toho, co pan Suchánek sděloval do médií, popř. na premiéře. Pochopil jsem tedy, že Suchánkovi už se zdála k nepřežití divadelní hra. A tedy jediné logické se mu zdálo ji vzít a zfilmovat. A že je mu vlastně jedno, jak ten film vypadá. Stačil samotný fakt, že natočil film a dostal ho do kin, zlákal do něj své kamarády a najal producenty seriálu Lajna. A teď se Suchánek cítí jako velký pán. No přiznejme si - co taky od egoisty čekat, než další čechrání EGA většího než dluh státního rozpočtu nasekaný hnutím ANO. Opravdu mě baví lidé co si z naší kinematografie udělali výnosný byznys a celou jí znásilňují svými pokleslými úmysly. Tady mi to připadá ještě o dost zvrácenější. Natočit sračku a říkat to jsem ale pašák, že jsem to vůbec natočil. Mám/měl jsem Partičku rád, protože to byla improvizace a občas se trefili do černého, ale tohle je prostě úplně jiný žánr. Fakt, sorry jako, ale tady nemám slov a ani pochopení.. 10% ()

Ondounek odpad!

Jsem rád, že pracuju v kině a neplatil jsem tedy vstupné, jinak bych ho chtěl po panu Suchánkovi vrátit i s úrokama a s kompenzací za újmu na psychickém zdraví. Film, za který by spíš měli lidem platit, že se vydrží dívat až do konce. ()

petr12

Suchošův rukopis je jasně zřetelný a nezaměnitelný. Kdo ho sleduje v Partičce, pochopí. Občas jsem měl pocit, že promlouvá skrze mužské postavy přímo k divákům. Herecky se jednalo o koncert. Jen ty postavy byly lehce bizarní. Málo kdo by si je na svůj večírek pozval. I když...Je to specifický snímek, který se mnohým nemusí trefit do vkusu. Ti se aspoň falešně ujistí, že jejich smysl je na mnohem vyšší úrovni, než tento počin. Přitom ujíždí na... ()

alldo.raine

Bizár, který mi přesně sedí k Michalu Suchánkovi. Bohužel to postrádalo jakýkoli děj, chování postav úplně nesmyslné. Celé dost zbytečné. Určitě pak ne film do kina. ()

ANTYCHRYST

Tvl.. Takové dobré herecké obsazení a taková bída.. Plitký.. Sprostý humor.. Který se tady minul účinkem.. Film totálně o hovně.. Trapné až místy osudné dialogy.. 10% za pár mini vtipných scének ()

milwaukee odpad!

To raději budu obdivovat ztracené Cabadajovo (Převrátilovo) péro, než neherce a nerežiséra Suchánka. To už je na tom český film tak zle, že musí pouštět do éteru takový sračkoidní slátaniny? Zdá se, že se Suchouš chová jako objevitel kanálového dna. A má dobře nakročeno. ()

Solverino

Nepřišlo mi to až tak špatný, hlavně první půlka byla hodně dobrá, druhá 1/2 už bohužel ztrácí dech. Humor je takový spíše jednodušší, ale občas je divák už unavený "uměleckými" filmy a rád se i trochu zasměje. Za mě slušný průměr a kdyby u druhá půlka byla stejně dobrá, mohl to být i nad průměrem. Dobří herci, nejlepší mi přišel Taclík. ()