poster

Courage the Cowardly Dog (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 1999, 30 min

Režie:

John Dilworth

Scénář:

Bill Marsilii
 • SOLOM.
  ****

  Tenhle seriál studia Cartoon Network sice není na jedno zhlédnutí, ale tak nějak jsem se postupem času „prokousal“ až k poslední epizodě. Já už jsem trošku starší kousek, takže v dětství mne tohle minulo, ale ze zvědavosti a hlavně díky vysokému hodnocení, jsem se na růžového bojácného psíka přece jenom podíval. No a musím uznat, že to má opravdu něco do sebe. Courage ač velký strašpytel který se bojí snad úplně všeho, se dokáže hecnout a jakmile se ocitnou jeho páníčci v ohrožení a jde „neohroženě“ (politý smrtelným potem) zachraňovat – navíc ten černý humor taky nebyl vůbec špatný – stejně jako ten protivný děda.70%(30.4.2014)

 • MartyMcFly89
  *****

  Dnes jsem na nějakém jiném animáku kritizoval bezútěsnou atmosféru. No, na více z nich. Tohle je opravdu izolovaná a děsivá kulisa. Ale překvapivě se mi to líbí. Musí se prostě dobře zpracovat a výsledek se dostaví. Příběhy jsou tak šílené, že jsou až výborné. Zkuste si to někde najít, podívat se na youtube, nebo chytit na Cartoonu, uvidíte, jak je to různorodé a prostě ... nemám slov, je to skvělé. STUPID DOG!!(2.3.2009)

 • LegendarySK
  *****

  Ako malý som sa toho moc nebál,ale ak si pozriem nejakú epizódu teraz,často mi behá mráz po chrbte.Niekedy sa mi až rozum zastavuje čo boli tvorcovia schopný dať do niektorých epizód(Return the slab,You're not perfect) Každá epizóda mala niečo do seba.Postavy len tak nezabudnete(Muriel,Eustace,Courage),animácia má niečo do seba a "hororový" aspekt tomu všetkému dodáva na hodnote.(29.5.2015)

 • vafla05
  *****

  Ako malý chlapec som tento animák miloval a sledoval každú časť aj napriek tomu, že som im vôbec nerozumel. Teraz je však moja úroveň angličtiny na lepšej úrovni a preto som sa rozhodol pozreť znova každú časť aby som aj pochopil o čom vlastne tie časti boli. A musím uznať aj napriek tomu, že už nie som dieťa stále ma tento seriál baví a určite si pozriem všetky časti a zaspomínam tak trocha aj na detské časy. Na moje prekvapenie si dokonca pamätám väčšinu častí aj ked je to už pekných pár rokov odkedy som ho sledoval ako dieťa. Za mňa jednoznačne plný počet hviezdičiek.(8.11.2015)

 • Mefistofelle
  ****

  Cartoon Network jsme jako děcka měli puštěný prakticky pořád a jedna z nejtypičtějších vzpomínek mého dětství jsou seriály, které se zde vysílaly. Courage the Cowardly Dog je jeden z těch, které si pamatuji nejvíc. A vzhledem k tomu, že už jako děcko jsem zbožňovala hororové věci, udělal na mě dojem. Ta kombinace černého humoru s trochou toho strašení je prostě pecka:).(22.5.2011)

 • - Lionel G. Wilson (Eustace) ukončil spoluprácu v polovici série a bol nahradený Arthurom Andersonom. (Momo_desu)

 • - Kedykoľvek Courage podniká kroky k záchrane jeho majiteľa alebo majiteľky Muriel z nebezpečenstva, môžeme počuť hrať rôzne variácie hudby z Mission: Impossible (1996). (Momo_desu)

 • - Mená Muriel a Eustace pochádzajú zo stredných mien postáv seriálu Priatelia (od r. 1994) Chandlera Binga (Matthew Perry) a Rossa Gellera (David Schwimmer). (Lyrer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace