The Hire: Beat the Devil

Pán James Brown starne. Požiada preto šoféra (Clive Owen), aby ho zaviezol k Satanovi (Gary Oldman) s ktorým sa pokúsi ujednať zmluvu. Ďalších 50 rokov slávy, mladosti a bohatstva. U Diabla však nič nie je zadarmo... Všetko bude závisieť od jediného závodu v ktorom môže zvíťaziť len jeden... (Avathar)

eye candy

první z 2.série reklamních kraťasů bmw ve kterém si Owena tentokrát najme démonický kmotr soulu a funku James Brown. Nejoriginálnější, nejvtipnější a zatím můj nejoblíbenější hire ()

Doudis19

Přehnané množství režijních vychytávek a přílišně šílená stylizace, bohužel spíše kazí jinak solidní námět a kvalitní obsazení. ()

Sfinkter

Scottův styl ala Muž v ohni nijak nevyžaduji, ale do téhle reklamy parádně sednul a Manson na konci u mě ještě zvedá hodnocení na plný počet. ()

markuc

Skoda toho zpracovani Tonym Scottem, zbytecne moc vizualnich orgii a kratas tak ztratil svuj tvar. Jinak vtipek s Mansonem nakonec dobrej. ()

dANo

Séria reklám na BMW je jednoducho unikátna a čo sa týka tohto dielu, tak slušne uletený... Nápad so zmluvou s diablom je klasika, ktorú režisér spolu s luxusnými hercami upravili do parádnej obrazovej onanie. ()

hroubek

Tony Scott měl vždy vizuál v malíku a tady tomu není ani trochu jinak.Během devíti minut nám představý všechno co na jeho filmech máme rádi.Šílenou zápletku, ještě šílenějšího záporáka skvělou honičku, kde nechybí vláček. ()

Časové pásmo bylo změněno