Pluto Nash

The Adventures of Pluto Nash

Komedie / Akční / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2002, 95 min

Ne tak hrozné, jak se dle hodnocení může zdát. Měsíc je v budoucnu místo plné hazardu, světel, nočních klubů a robotů všech druhů. Už jen z té stylizace jde vidět, že to je prostě rodinné sci-fi, které se zalíbí spíše dětem. Efekty jsou díky rozpočtu na slušné úrovni i dnes a vůbec bych příběhy z oné "Malé Ameriky" viděl docela rád třeba v nějakém sitcomu, hodí se pro to. Zápletka je klasická nenáročná blbost, jak je u Murphyho komedii zvykem. Vtipem sice uplně nepřekypuje, ale občas jsem se usmál a nic není vyloženě trapné. Z mého pohledu vcelku podhodnocený film, lidi by prostě neměli koukat na filmy pro děti, když je nedokáží v dospělosti skousnout.(15.3.2016)

• sedm.1

Katastrofální příběh nasazen do výpravných kulis.Murphy tu už nepoužívá ani ten svůj pověstný škleb a ani spousta kratičkých výstupů známějších herců(Guzmán,Pam Grier,Young,Cleese,A.Baldwin) filmu nepomohlo.Opravdu hlavní problém je v tom příšerném ději,neboť něco tak našroubovaného na sebe se jen tak nevidí a navíc to vůbec nefunguje.P.S.trapnější herecký výkon,než předvedl Randy Quaid,už snad vytvořit nejde.(17.11.2005)

• Hapretor

Eddie Murphy patří mezi mé oblíbené herce. Jeho herecký talent je nezpochybnitelný, ale filmy, ve kterých hraje už takové nejsou. "Pluto Nash" naštěstí patří mezi ty lepší, co mě zabavily, nenaštvaly svojí stupiditou a nepřišly mi úplně mimo. Na tři hvězdy to ale neni. Na ty je to dost profláklé. A mohlo by to být víc vtipné. Policajt z Beverly Hills (první film) je opravdu jen jeden.(10.10.2010)

• Vecko99

Opět se potvrdilo, že jakmile se ve filmu objeví někdo z klanu Baldwinů, tak je to propadák. Když se k tomu ještě přičte tragický scénář, který vypadá jako parodie Austina Powerse, tak to nezachrání ani Murphy a ani další plejáda skvělých herců v čele s Johnem Cleesem. Murphy už bohužel filmově jen paběrkuje:((((8.1.2013)

• pravo

Eddie Murphy ma lepšie snímky i horšie a tento považujem za tretiu kategóriu. Je to tak zlé, že som to chcel vypnúť, no ale v kútiku duše som stále dúfal, že sa to zlepší a ono nič, Humor nula bodov, príbeh nula bodov, herecké umenie- nemalo sa ako prejaviť atď. Vraj to stálo 100 melónov, tak o tom sa už naozaj dá povedať najhoršie vyhodené peniaze.(5.9.2007)