• Hapretor

Eddie Murphy patří mezi mé oblíbené herce. Jeho herecký talent je nezpochybnitelný, ale filmy, ve kterých hraje už takové nejsou. "Pluto Nash" naštěstí patří mezi ty lepší, co mě zabavily, nenaštvaly svojí stupiditou a nepřišly mi úplně mimo. Na tři hvězdy to ale neni. Na ty je to dost profláklé. A mohlo by to být víc vtipné. Policajt z Beverly Hills (první film) je opravdu jen jeden.(10.10.2010)

Kdybych řekl že jsem se nudil tak bych lhal,jasně spousta lidí zjistí že je to nejprodělečnější film a už to jim zamlží hodnocení,tak si to shrneme kostýmy a kulisy dobré,má to neotřelé nápady a ne že ne a dostal mě taneční styl z roku 2080 :-). Mínus jsou především nelogické chování padouchů v závěrečné bitce. Celkově se hlavní padouch a konec filmu chovají nelogicky. A hlavní hrdinka to samé. Mám dojem že tenhle film se prostě zaplatit asi nemohl ale není příliš špatný a takových 50 procent by si zasloužil.(23.10.2010)

• Vecko99

Opět se potvrdilo, že jakmile se ve filmu objeví někdo z klanu Baldwinů, tak je to propadák. Když se k tomu ještě přičte tragický scénář, který vypadá jako parodie Austina Powerse, tak to nezachrání ani Murphy a ani další plejáda skvělých herců v čele s Johnem Cleesem. Murphy už bohužel filmově jen paběrkuje:((((8.1.2013)

• Tom Hardy

Nehodnotil bych to vyloženě jako filmový odpad. Samotný kabátek je dosela slušivý (přeci jen 100 miliónový rozpočet je 100 miliónový rozpočet). Ale je NESKUTEČNÉ, nakolik je film s takovým obsazením i prostředím nudný. Není otřesně debilní, nebo třeba nevkusný, jenom extrémně nudný. Za celou dobu jsem se zasmál tak pětkrát...(14.11.2005)

Slabší kousek ve sbírce Eddieho, kde si mohli dát větší práci s efekty, které působí dost lacině. Jinak pár klišé by se tu našlo, kde jediným originálem je to, že se to neodehrává na Zemi, ale na Měsíci. Bodyguard, i ten albínský černoch, nebo co to bylo, drželi film nad vodou. Jinak by to byl průšvih. Slabší průměr.(9.1.2015)