• pravo

Eddie Murphy ma lepšie snímky i horšie a tento považujem za tretiu kategóriu. Je to tak zlé, že som to chcel vypnúť, no ale v kútiku duše som stále dúfal, že sa to zlepší a ono nič, Humor nula bodov, príbeh nula bodov, herecké umenie- nemalo sa ako prejaviť atď. Vraj to stálo 100 melónov, tak o tom sa už naozaj dá povedať najhoršie vyhodené peniaze.(5.9.2007)

• Dudek

Docela křečovitý smysl pro humor (roboti,...), může připomínat dementní snahu o vtip, jakou můžeme sledovat v pořadech jako je například Tele Tele, Natočto! nebo Tak neváhej a toč! Nenašel jsem snad jediný moment ve filmu, který by mi dával najevo důvod, proč by se film nemohl odehrávat stejně dobře - nebo spíše špatně - třeba na Zemi. Nepozemské bleskozbraně by klidně mohli nahradit obyčejné revolvery, e-sluhu (John Cleese - jediná 'trefná' postava ve filmu) by mohl nahradit obyčejný řidič... Spíše než o SCI-FI film se jedná o přehlídku nevtipu a nelogických situací (různá přitažlivost na Měsíci), například moment, kdy se díváme na Zemi a není tam patrný žádný posun v čase, zatímco na Měsíci to perlí...(15.11.2005)

6.5/10 Kdybych věděl, že tohle má být nový sci-fi hit a že to Eddie Murphy myslí naprosto vážně, tak bych s hodnocením po shlédnutí byl možná úplně jinde. Já jsem se na to ale díval s pár kámošema, dobře naladěn a v první řadě s vědomím, že jde o komedii, ne-li přímo nějakou ujetou parodii. A nebojím se přiznat, že jsem se fakt bavil... pár solidních gagů tam bezpochyby je a celkově to rádoby "futuristické prostředí" působí velice komicky. Takže jestli se někdo z kdoví jakých pohnutek na toto dílko chystá a chce se vyhnout velkému znechucení, tak já radím vypnout všechny míry a předsudky a nastražit pouze čidla na nenáročné blboviny ;)(6.8.2006)

• Wolvie

Znám desítky mnohem horších filmů,které mě nasraly mnohokrát víc než Pluto Nash.Ale ty ve většině případů nestály sto milionů dolarů,neměly k dispozici skvostné herecké obsazení a nestaly se jedněmi z nejbrutálnějších propadáků ve filmové historii.Jee to nenápadité,většinou nevtipné,ale díky sexy Rosario a velkorysé výpravě to pro mě nebylo zase takové utrpení,jak jsem očekával.(18.10.2011)

Asi to není nejlepší film s Eddie Murphym, který jsem kdy viděl. Ale i tak je to skvělá komedie. Líbí se mi, že si na nic nehraje, naopak, je to čisto čistá komedie. Původně jsem dal 3*, pak jsem si ale uvědomil, že jsem se celých 90 minut dobře bavil a přidal jsem ještě čtvrtou *. No a protože mám slabost pro Rosario Dawson, dopadlo to, jak to dopadlo. 5* a film určitě rád uvidím znovu.(19.11.2016)