Valentin McKee a Earl Batess pracují jako údržbáři v městečku o čtrnácti obyvatelích. Jednoho dne se rozhodnou odejít a vydají se na cestu přes poušť za vyhlídkou lepšího zaměstnání. Tam se setkají s Rhondou LeBeckovou, seismoložkou, která měří podzemní aktivitu. A ta právě nyní nevysvětlitelně stoupla. Po cestě najdou starého Edgara, který nehnutě sedí na sloupu elektrického vedení a nepochybně se tam před něčím schovává. Pak nacházejí mrtvoly svých spoluobčanů. To už není legrace, v kraji se děje něco záhadného. Val a Earl se vracejí do městečka. Z Changova obchodu se snaží zavolat do nejbližšího většího města, spojení ale nefunguje. Mezitím už zjistili, že je pronásledují podivní obrovití červi, kterým z otevřené tlamy vylézají chapadla. (TV Nova)

Prepperka odpad!

Asi jsem ten film nepochopila, ale prostě v něm nevidím nic, co by si zasloužilo hvězdu. Možná v době vzniku, ale dnes určitě ne. Omlouvám se všem příznivcům, ale je to jen můj subjektivní názor, tak se jím nenechte rozhodit. :) ()

TylerD.

Zabaví. Škoda té hromady scénáristických berliček. I když je to béčko a na víc si to nehraje. Herecky ho táhnou Kevin s parťákem Fredem a Victor Wong. 55% ()

Antimat

Miestami dosť predvídateľné inak by to bolo za 5*. Príjemná hlavná dvojica, dobré dialogy a kamera.... Obluda tiež veľmi dobre zapracovaná ,až ma milo prekvapila.. Nehovoriac o veľmi peknej okolitej krajine  Vzhľadom na to ako nevinne sa film javí je to kvalitka ktorá stála za pozretie ()

ondrapec

Narozdíl od dalších dílů série to vlastně není béčko. Jsou tam pěkné efekty, červi mají úroveň a postavy se nechovají naprosto hloupě.  Přesto, že je film moc pěkně natočený, je bohužel strašně nudný. Většinu času chyběl náboj, možná lepší dialogy, těžko říct. *45%* ()

Aceboris

Keby som nemal showtime, tak ani neviem, že niečo takéto sa natočili aj keď sa jedná o 33 ročný film. Film, ktorý sa miestami tvári vážne, vážny vôbec nie je. Všetko sa to odohráva v malom mestečku, vlastne mikro mestečku kde je 15 obyvateľov. Zaujímavé je, že tá príšera viacej ľudí zabije než je obyvateľov dokopy. Trošku to malo nádych Duny, ale to je asi všetko. Podľa mňa sa jedná o celkom vydarený horor , kde to zachraňujú dobré hlášky. Keď si predstavím aké horory sa dnes točia , akú techniku majú k dispozícii a nedokážu ani z polovice tak zaujať diváka ako tento.  Za mňa pozerateľné 6/10 ()

Drslw

Neskutočne zábavná sebaparódia! Funguje ako komédia, ale aj ako napínavý film, so skvelými hercami, réžiou, kamerou, atmosférou a starými poctivými trikmi. Škoda že som to nevidel v kine! ()

Olicsfdias

Chvění určitě není horrorem. Je to rychle jdoucí, přímočarý, docela nápaditý film, který si tak mile hraje na svém rybníčku a někoho prostě potěší jako ideální oddechovka, která v jádru skrývá docela fajn příběh, který sice není nijak komplexní, ale funguje! ()

Zemřel herec Fred Ward

Zemřel herec Fred Ward

13.05.2022

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (více)