Komentáře uživatelů k TV pořadu (2)

  • Snorlax
    *****

    Kdo něco někdy znamenal ve francouzské hudbě, a nejen v té francouzské, prošel tímhle pořadem. Umělci zde zpívají nejen své hity, ale i novinky, mnohdy vystoupí v netradičních duetech.(27.2.2013)

  • Beagle
    *****

    Vynikající francouzský pořad s živými hudebními vystoupeními a skvělým moderátorem. Dočkáte se v něm nejen umělců z Francie a frankofonních zemí (z poslední doby třeba Benjamin Biolay, Coeur de pirate, Carla Bruni, Asa) ale z celého světa - od nových tváří (Laura Izibor, VV Brown, Estelle, Lady Gaga, KT Tunstall) až po klasiky typu Elvis Costello nebo Diana Krall. Všichni hrají jednu nebo dvě písničky z vlastního repertoáru, taky bývá zvykem přidat nějakou coververzi a nebo duet s jiným účinkujícím a pak krátké interview (v mixu francouzštiny a angličtiny podle situace). Jestli se alespoň trochu zajímáte o současnou hudbu napříč žánry a jste zvědaví, jak to spolu ladí třeba Sealovi a Yael Naim nebo jak KT Tunstall zazpívá Nothing Compares To You, Taratata je pořad pro vás. P.S: Téměř všechna vystoupení jsou k dispozici na oficiálních stránkách pořadu.(20.11.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace