Dva piloti letectva Spojených států, major Victor Deakins a kapitán Riley Hale, jsou vysláni na zkušební let se dvěma atomovými raketami – mají simulovat přelet hranic. Deakins náhle na kolegu zaútočí, katapultuje ho a obě bomby shodí. Nálože však nevybuchnou, protože jsou blokovány proti nehodám a Pentagon vyšle na místo nehody mladého důstojníka Gilese. Záchranná četa v troskách letadla nenajde těla pilotů,ani rakety. Situace, kdy letectvo ztratí nevybuchlou atomovou bombu, má v Pentagonu krycí název Zlomený šíp, a tato akce právě nastává... Podle posledního Deakinsova hlášení celý incident způsobil Hale. Ten se mezitím probral z mdlob a je zatčen Hlídačkou Národního parku Terry, která ho našla. Podaří se mu ji však odzbrojit a vzápětí musejí prchat před Deakinsovými muži. Ti jsou domluveni se skupinou překupníků, kterým mají „ztracené“ atomové bomby prodat. Riley si domyslí, o co jde, vysvětlí vše Terry a společně se pustí do pronásledování konvoje, který ukradené bomby převáží. Jenže protivník je velice silný a neštítí se ničeho… (TV Prima)

antragus

Každopádně dvě velmi příjemně zabité hodiny. Hrát jakkoli proti Travoltovi musí být hodně nevděčné, takže Slatera kritizovat nebudu, navíc mi to připadá, že se nejedná o úplně typický akční náklep. Vždycky to bylo buď o tom, že vystřílíme munici za jednu světovou válku, anebo všechny kolem zmlátíme, nejlépe nohama. Tohle je takový mix obojího, chvilku se mlátí, chvilku to bouchá, stále to ale vypadá dobře a baví to. Akorát je divné, že po tom všem, čemu musí čelit, na sobě Slater ani ve 3/4 filmu nemá jedinou oděrku... To budou ty americké armádní hadry...:-D ()

Slimaca

Trapné a na první pohled zjevné nelogičnosti mi zabránili tento film brát alespoň trochu vážně. Hodně béčkový kousek! 20% ()

chosan

Starý dobrý Woo většína jeho filmů jsou pecky a trháky a to je i tento film sice je tam slabší článek v roli Slatera ale i tak je to pěkná akční podívaná která si zaslouží 80%. ()

Tomulka

Jedna hvězda za pefektní výkon Travolty. Jinak to bylo hrozné aji na akční film to bylo hrozné. Slátanina, která skoro nedá ani dokoukat. ()

lvi_psouk

Tragédie. Navíc v jedný scéně dostane ocelovou tyčí přes záda a ozve se kovový zvuk! Přitaženější za vlasy už to být nemohlo... ()

Andrej22

Názorný případ toho kolik klišé jde vmáčknout do jednoho filmu - bylo jich to takový množství že jsem si chvílemi myslel že sleduji nějakou parodii. Bylo to bohužel myšleno vážně, protože kdyby to myšleno vážně nebylo bylo by mé hodnocení rozhodně vyšší 30%. ()

Xmarc

50 % | Typické béčko s typickými klišé, typickými trapárnami, nějakými těmi zajímavějšími momenty, slušnými efekty a akcí, a se svižně odsýpajícím, typicky béčkovým dějem. ()

Hombre8

Typická hovadina pro dementy. Nekonečný výbuchy, nekonečný zásobníky, i po mnoha pádech, výbuších a rvačkách mají hlavní hrdinové dokonale neporušený, čistý a vyžehlený oděv, učesané a vyfoukané vlasy, baba mejkap. O scénáři raději nemluvit. Čím více zvratů, tím lépe. Aspoň je co točit. O nesmyslech a nemožných chybách nemluvě. Naopak body za casting. Hlavní hrdina od pohledu (nejen) retard, který se do role amerického vlasteneckého hrdiny bezvadně hodil. Hlavní záporný hrdina perfektní hajzlík, kterému jsem od začátku fandil. Raději nedodíváno, abych neviděl, jak zákonitě skončí. Jen kvůli Travoltovi to ale nešlo do odpadu, protože jeho role, i když surově přehrávaná, měla v sobě jistou komičnost, takže bavil. ()

bocy

Dobrodružné filmy mám rád. Tento bol v pohode a myslím, že patrí k tým, ktoré si človek dokáže pozrieť aj viackrát. :-) ()

PORTER44

Velice slušný akční snímek z 90 let v režii J.Woo.Docela dobrý herecký obsazení Ch.Slater v kladné roli a J.Travolta v roli teroristy co unese letadlo s atomovkou. ()