Reklama

Reklama

Epizody(6)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Koho by napadlo, že by měl v dostihu sázet na koně, kteří nepatří k těm nejrychlejším? Mám za sebou třetí sérii a s jistým údivem mohu konstatovat, že mají tvůrci seriálu divákovi stále co nabídnout. Nenudil jsem se ani u jediné z šesti epizod, a přestože se ze scénáře tu a tam na chvilku vytrácela logika, nikterak podstatně mě to neovlivnilo, protože i třetí řada byla pojata jako krajně zábavná záležitost. Bylo zde obsaženo prakticky vše podstatné: romantika, napětí, akce, drama / tragédie, intriky, humor suchý i černý, nechyběla ani skvělá atmosféra a ohnívající třešničku na okorávajícím dortu se žluklým krémem už potřetí fantasticky reprezentoval Gary Oldman. Pro seriál je rozhodně dobrou zprávou, když si po skončení každé řady smutně pomyslím, že bych si nejradši hned dopřál další pokračování. / Poučení: No, není to zrovna nejlepší poselství, ale po dvou finálních epizodách, jsem zjistil, že kokain udělá i z pomalého koně dostihového plnokrevníka. ()

Isard 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nějak mi dochází hvězdičky, první série mě nadchla, druhá ještě víc a třetí – ta je překonala obě. Zase tu máme jiný příběh, ale pořád je to šachová partie, která ale nenudí, protože se pořád něco děje, protože třetí série je asi zatím ta nejakčnější, a tak nějak nejrychlejší. Při tom se však paradoxně podíváme do vyšších pater, jak MI5, tak politiky. Docela mě bavilo utahování si ze „soukromého sektoru“ i z „lad culture“. A samozřejmě tu máme skvělého Oldmana, který si pořád užívá (a cituje sám sebe), prima soundtrack, spoustu skvělých pohledů do londýnských ulic a tak by se ještě dalo pokračovat do nekonečna… ()

Reklama

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opat nadpriemerna a pomerne zabavna seria, len zial celkovo si zo seba robi viacej srandu, co zasa moc nepasovalo mne. Totiz ten naivizmus a zlahcovanie. Na strane druhej, ked to akceptujete obcas celkom pobavi. Tuto, mne nepopularnu stranku, pre mna vyvazoval vynikajuci Gary Oldman v roli drsneho prostorekeho a neurvaleho sefa party zufalcov. Verim, ze nasledujuca, stvrta seria, ma nadchne viac. Nasvedcovala tomu kratka ukazka v zavere 6tej epizodky. Tretia a posledna epizoda boli velmi dobre, zvysok len nieco nad priemerom, a kedze hodnotim seriu ako celok a nie len Oldman-a, nemozem inak. Nadpriemer. Odporucam. 65% ()

Fr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„HEJ, BLBEČKU, POČKEJ. STANDISHOVÁ JE OD LAMBA.“ … “A TO JE KDO?“ … “TAKOVEJ MAZANEJ DĚDEK…“ Oldmanova seriálová exhibice! Příběh takovej na pohodu, spíš úsměvnej než nějaký drámo. A přestože se děj postupně zamotává víc a víc, vévodí mu houmlesák Lamb. Navíc celkem solidní akční finále…  Jo, je to fajn!  /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Seriál je založen na knižní sérii „Slough House“ a románu „Real Tygers“ z roku 2016 autora Micka Herrona. 2.) Autorem úvodní písně „Strange Game“ je Mick Jagger. Napsal ji speciálně pro seriál. 3.) Thx za titule “Karel Himmer“. ///                         PŘÍBĚH  ****  HUMOR  **  AKCE  **  NAPĚTÍ  * ()

mata77 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tretia séria je za nami a zase môžem konštatovať, že je znova o niečo iná, ako dve predchádzajúce. Scenár znova nesklamal a páčil sa mi ten kontrast medzi šikovne odľahčenými dialógmi a vážnosťou akčných scén, ktoré sa nebáli pritvrdiť v autentickosti, čomu výrazne pomáhala priamočiara kamera. Z tretej série ale nemám tak dokonalý pocit, zdala sa mi akosi viac zostrihaná v dôležitých momentoch, ako keby herci povedali a zahrali toho omnoho viac, vo finále ale ostala len základná kostra príbehu. Možno by to chcelo o jednu epizódu viac. Teším sa na pokračovanie a odporúčam každému milovníkovi špionážnych seriálov. ()

Galerie (55)

Reklama

Reklama