Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Inspirováno skutečným příběhem Martyho a jednoho terapeuta, který mu změnil život… a vzal ho do svých rukou. Když Marty zajde za doktorem Ikem, chce se jen naučit, jak si lépe nastavit osobní hranice. Během 30 let zjistí o těchto hranicích úplně vše a také to, co se stane, když se překročí. (Apple TV+)

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

Slasher 

všechny recenze uživatele

Až úplně v závěru jsem se dozvěděl, že jde o skutečný případ. Což divácky vzato nic nemění, že je tady ta herecká show místy až příliš moc v nepoměru komedie < tragédie, po čase už manipulace chudáka působí jako příliš útrpná a zdlouhavá. Pár skvělých momentů to má, ubrat 2-3 díly ubrat a mohl to být záživnější ideál. Manželka: "Paula Rudda už nechci nikdy nikde znovu vidět hrát" :D ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Solidní zářez Apple TV na seznamu podařených sérií. Cvokař od vedle nabízí dva totální herecké výkony od dvou herců, od kterých byste to moc nečekali. Paul Rudd tu hraje cvokaře, Will Ferrell milého židovského obchodníka. Oba ne úplně vtipně, naopak spíš vážně. K tomu příběh, který působí neuvěřitelně, natočen je trošku běžně, ale ve výsledku Vám to nevadí, protože si to od prvního do osmého dílu totálně užíváte už kvůli jeho podstatě. Takový příběh si totiž opravdu nevymyslíte, tady je patrné, že ho musel napsat jedině život sám. A to, že tu Paul Rudd a hlavně Will Ferrell hrají jedny z nejlepších rolí v jejich kariéře mluví samo za sebe. ()

Reklama

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Kdyby to bylo aspoň trochu plíživý, aspoň trochu nenápadný, ale v týhle kadenci sledovat, jak může bejt někdo tak strašně blbej, skoro až fyzicky bolelo. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

tohle se Applu povedlo a fakt,že se to celé opravdu stalo tomu ještě bodíky přidává.Trochu škoda,že seriál propálí kudy se bude ubírat hned v prvním díle.Klidně mohli tvůrci nechat diváka chvíli v nevědomosti aby to celé mělo ještě větší dopad.Od obou pánů skvěle zahrané.Ferrell ve své první opravdu vážné roli je jako extrémně hodný ťunťa výborný a Paul Rudd je jako slizký sympaťák Dr.Ike ještě lepší...80% ()

Galerie (40)

Zajímavosti (1)

  • Příběh vychází ze stejnojmenného podcastu z roku 2019 od autora Joe Nocera, ve kterém byl představen bizarní vztah mezi psychiatrem Isaacem "Ikem" Herschkopfem a jeho dlouholetým pacientem Martinem "Martym" Markowitzem. (ArsenalEagle)

Reklama

Reklama