Epizody(8)

Inspirováno skutečným příběhem Martyho a jednoho terapeuta, který mu změnil život… a vzal ho do svých rukou. Když Marty zajde za doktorem Ikem, chce se jen naučit, jak si lépe nastavit osobní hranice. Během 30 let zjistí o těchto hranicích úplně vše a také to, co se stane, když se překročí. (Apple TV+)

Trailer

M.i.k.e

tohle se Applu povedlo a fakt,že se to celé opravdu stalo tomu ještě bodíky přidává.Trochu škoda,že seriál propálí kudy se bude ubírat hned v prvním díle.Klidně mohli tvůrci nechat diváka chvíli v nevědomosti aby to celé mělo ještě větší dopad.Od obou pánů skvěle zahrané.Ferrell ve své první opravdu vážné roli je jako extrémně hodný ťunťa výborný a Paul Rudd je jako slizký sympaťák Dr.Ike ještě lepší...80% ()

Slasher

Až úplně v závěru jsem se dozvěděl, že jde o skutečný případ. Což divácky vzato nic nemění, že je tady ta herecká show místy až příliš moc v nepoměru komedie < tragédie, po čase už manipulace chudáka působí jako příliš útrpná a zdlouhavá. Pár skvělých momentů to má, ubrat 2-3 díly ubrat a mohl to být záživnější ideál. Manželka: "Paula Rudda už nechci nikdy nikde znovu vidět hrát" :D ()

• Příběh vychází ze stejnojmenného podcastu z roku 2019 od autora Joe Nocera, ve kterém byl představen bizarní vztah mezi psychiatrem Isaacem "Ikem" Herschkopfem a jeho dlouholetým pacientem Martinem "Martym" Markowitzem. (ArsenalEagle)