Chyłka - Inwigilacja

(TV seriál)
Krimi / Drama
Polsko, 2021, 4 h 16 min (Minutáž: 42–44 min)

Předloha:

Remigiusz Mróz (kniha)

Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jakub Gierszał, Nikodem Rozbicki, Szymon Bobrowski, Ireneusz Czop, Szymon Piotr Warszawski, Piotr Żurawski, (více)

Epizody(6)

Chylka (Magdalena Cielecka) sa dala dohromady. Čaká dieťa a nevie s kým. Komisár Szczerbinski alias Szczerba (Ireneusz Czop) sa považuje za otca, avšak Chylka odmieta akúkoľvek jeho angažovanosť v rodičovstve. Szczerba sa naštve a odmietne podporovať Chylku s poskytovaním akýchkoľvek informácií. Zordon (Filip Plawiak) a Chylka sú opäť tímoví hráči a tentoraz berú prípad teroristu, poľského občana hlásiaceho sa k extrémnym islamistom. Avšak pobúrená verejnosť je očividne proti a spolu s prokuratúrou a najvyšším sudcom sa budú snažiť Chylku zničiť. (sochoking)

sochoking

Chyłka má tentoraz przejebane! Musí obhajovať teroristu s islámskym jihadistickým presvedčením. Zordon sa ukáže ako nabombovaný frajer v tejto sérii. Už dávno sú, samozrejme, zase parťáci. Záverečné rozuzlenie predčí to, z ktorého som bol namäkko v prípade druhej série. A koniec? Neverím, že nebude piata séria! ()