Sesterská loď Titaniku je zrekonstruována na plavbu pro bohaté lidi z vyšší společnosti. Posádku tvoří i filmová hvězda Gloria a její bodyguard Aaron. Avšak novodobý pirát Josef, odvážný a bezohledný zloděj, vidí v této plavbě příležitost vtrhnout se na loď spolu se svou partou zlodějů, kteří se snaží ukrást vzácné cennosti. Aaron musí Josefa a jeho muže zastavit dřív, než loď skončí na dně oceánu. (oficiální text distributora)

Big Bear odpad!

Většina céček a déček je svým amatérským zpracováním nechtěně často vtipná natolik, že za ten ,, humor '' dávám hvězdy. Tady to ale bylo jen a jen blbé. Pokud někdo ve filmu čekal sesterskou loď Titaniku (jako já) bude tuplem zklamán. Ve filmu si zahraje jakýsi parník The Brittanic s jedním komínem a tvary Titanic nepřipomínajícími ani po spolknutí lysohlávek... Herecké výkony - hrozné, dialogy - hrozné, efekty - hrozné. Co zaujmulo bylo až 50 výstřelů z Coltu 1911 na jeden zásobník.... Hrozný - ODPAD ()

Wacoslav1

Chce jeste nekdo cigaretu?! spolu s demolici muj nejoblibenejsi Wynorskiho ulet hlavni hrdina je samozrejmne totalni pridrtztaska uz ta uvodni zachrana letadla hodne napovi o cem to bude ale Ice je tu co by drsnej pirat nejvic v pohode co jsem ho mohl v podobnych zetkach videt a tahle akcni verze titanicu mne proste bavi Wynorski je proste nejvetsi master v oboru jak vsechno a vsechny setrit vcetne sebe samotneho a to muzu ()

kingik

Jim Wynorski se musel uklidnit tím, že i on přidá akční příspěvek do vlny filmů na téma přepadení. Režisér, který nikdy neměl pro svoji práci finanční prostředky, rozdal všem hercům bonboniéry a pugét pro Eriku Eleniak. A teď ukaž kozy, Eriko! Kdepak, atraktivní blondýna ukazuje své fyzické přednosti jen áčkovým režisérům. Jim Wynorski mezi ně nepatří. Třeba nepohrdne mými hereckými kvalitami, řekla si Erika, ale ani se s nějakým hraním nemusela obtěžovat. Film nestaví na hereckých výkonech herců, ale přetlačuje se v tom, s jakou směšnou blbostí přijde v příští scéně. Takový typ filmu svědčí Ice-T, který se svým neherectvím zachází asi nejzábavněji z celé osádky filmu. Speciální efekty se předhánějí v tom, který zvítězí v kategorii nejprimitivnější trikový záběr. Aspirantem na tuhle nelichotivou cenu je maketa luxusní lodi, na které by se mohli převážet trpaslíci. Disproporce lodi v některých záběrech byla až abnormální. Samozřejmě film si odmítá přiznat, že je příšerný. Cedí se (drsné) hlášky, tasí se zbraně, film si připadá cool, občas se z té tvůrčí mizérie vyloupne jedna, dvě scény, které vypadají normálně. Nemůžu napsat, že by v celém filmu byla scéna, která by vypadala fakt dobře. Všechny do jedné vypadají lacině, zrežírované bez nápadu a invence. Dobrá, nemusí být miliardový rozpočet, ale neumět si poradit ani se základními režijními postupy, to už je výkon. Wynorski je totální nemehlo. I s mizivým rozpočtem se dá natočit kloudný film. Jenže když není talent, vznikne něco, co vám vydloube oči. A i to čekání na odhalené poprsí bylo tentokrát marné. To, co mělo být po akční stránce napínavé a dramatické, je slabounce zrežírované a realizačně odfláknuté. Výsledkem je ubohý akční film od ubohého režiséra. Erika mě kozami fackuje, že tomu dávám hvězdičku. 20% ()

SallyZen odpad!

Ale, to byl zase průšvih. Dal jsem tomu odpad!, ale s jistotou můžu říci, že bylo horších filmů než tenhle. Sice to bylo neskutečně kýčovité a nehorázná napodobenina Titaniku a Přepadení v pacifiku, ale něco málo dobrého by se tam našlo. Bohužel to, ale nestačí ani na 1*, protože si to matně vybavuji, a to jsem to viděl včera. Zbytečně se to natáčelo. Takže to je takový ten "lepší odpad"(existuje něco takového?). 10%. ()

giovanni3 odpad!

No to byl panečku film... Herecké výkony nula, nula nic (většina hereček tam snad byla za bujné poprsí a tím to haslo) a to jak na straně těch dobrých, tak těch zlých. Scénář taky bída (nad některými ,,rozhovory,, zůstává rozum stát + logika postav je také mizivá + ty pistole fíha tam bylo nábojů a jen zřídka kdy bylo potřeba přebít). Některé části lodi (hlavně můstek) byli tak přehnaně jednoduché až si člověk kladl otázku, zda takto vypadal můstek Britannicu.. Odpad! ()

• Film se natáčel v Long Beach. (rafix)