ydyot

Slovensko

2 body

<< předchozí 1 2
    • 30.12.2018  13:51

Snímok, ktorý sa objektívne veľmi ťažko hodnotí. Z jednej strany dať tomu 5*, a zrovnať ho hodnotením s filmami, ktoré sú absolútny vrchol kinematografie je nezmysel. Na druhú stranu každý musí uznať, že toto sa lepšie natočiť ani zahrať nedalo, proste nemám čo vytknúť. Film sa samozrejme priživuje na songoch od skupiny Queen, kvôli ktorým má film snáď jeden z najlepších soundtrackov v histórií filmu. Freddiemu patrí obrovský rešpekt, aj keď nie je umenie byť slávny, keď máš tak obrovský talent a namiesto hlasiviek zlato. Výborné herecké výkony od všetkých zúčastnených, záver - koncert vo Wembley bol top. Očakávam, že 25.2.2019 film zabojuje o OsRala (snáď to nebude taká fraška ako predchádzajúce dva roky).

• 19.12.2018  21:29

Ten pocit keď, chceš hlavného hrdinu vyfackať, aby sa spamätal, ale potom si uvedomíš že sa v ňom vidíš...

• 18.12.2018  15:00
    Smolař (2003)

Možno by som trošku zmenil názov filmu na Kokot. Dielo vyzeralo, ako keby každú časť natočil iný režisér. Chvíľami to bolo vtipné, kvalitné a hodné aj najvyššieho hodnotenia. Bohužiaľ tie kvalitné scény boli dorovnané scénami priam odpadovými. Výsledkom sú 3*, ale potenciál to malo rozhodne o level vyšší.

• 14.12.2018  22:42
    Aquaman (2018)

Tu som mal dosť vysoké očakávania, hlavne čo sa týka vizuálnych efektov. Musím povedať, že boli splnené a dostal som ako bonus aj celkom kvalitný dej. Jason Momoa nič extravagantné neukázal, ale ani to nijako nezprasil. Storočná Nicole Kidman sa aj snažila prejavovať emócie a usmievať sa, ale bohužiaľ milióny plastických operácií jej to, ako vždy znemožnili. Amber Heard štandardne príjemná pre pánske oko. Nakoniec z toho vzišla slušná homixovka a 143 minút ubehlo ako voda. Za mňa 4*, čo je pre homix najlepšie možné hodnotenie.

• 8.12.2018  21:45

Nádherná hudba, nádherné rozhovory a nádherný príbeh. Štandardne dobrý Anthony Hopkins, a dosť možno najlepší výkon od Brada Pitta. Film plný krásnej romantiky a ja romantické príbehy milujem. Martin Brest to dokonale zrežíroval, a ani minútka nebola naviac. Len málo filmov má takúto zvláštnu atmosféru, ktorá sprevádzala celý film za podpory hudby Thomasa Newmana. Čo ešte k tomu všetkému dodať? Snáď len to, že Claire Forlani bola v tej dobe naozaj prekrásna.

• 21.8.2018  23:15

Strašne pozitívny film, snáď po každej stránke. Skvelý Ben Stiller aj v role herca, aj režiséra. Nádherná hudba a hlavne zábery na prírodu. Pekná myšlienka, že ľudia si tie najlepšie chvíle fotia, namiesto toho, aby si ich užívali naplno a mne nezostáva iná možnosť ako dať plný počet.

• 21.8.2018  15:49
    Sloní muž (1980)

Odporný, nechutný, špinavý film. Nulový dej, na piču scenár a ešte horšia réžia. Nedokážem povedať jednu pozitívnu vec, snáď len že film konečne skončil. Inokedy by som dal jednu hviezdu, ale musím trochu schladiť túto precenenú atmosféru.

• 18.8.2018  18:08

Spolok koreňovej zeleniny a šalátových hláv. Najprv sa mi začala triasť ruka, potom noha a za pol hodinu som už mal tik v oku. Síce film vyzerá inteligentne, ale je to gigantický ojeb! Gýčovitá sračka, plná sentimentálnosti. Kedy kurva režiséri prídu na to, že témy na film o druhej svetovej vojne sú už dávno-pradávno a doživotne minuté? Neviem, čo hodnotia tieto orangutany. Že 80%!??

• 18.8.2018  01:08
    Upgrade (2018)

Sci-fi som nikdy nemal rád, ale toto bola brutálna multižánrová popičofka. Perfektná réžia, scenár, malo to zmysel, logiku. V poslednej dobe najlepší film, čo som videl. Dokonca s trochou šťastia si viem predstaviť, že by Upgrade mohol zabojovať o Oscara, kto vie? Nápad bol fakt super, a Leigh Whannell ukázal ďalší veľký varovný výkričník pre ľudstvo. Vrelo odporúčam!

• 17.8.2018  23:07

Tento film mi nejako ušiel pomedzi prsty, doslova sa mi skrýval až dodnes. A to som si myslel, že som so Sandlerom videl všetky jeho dobré filmy a pritom mi unikol jeho najlepší film. Ja v ňom vidím potenciál, určite je škoda, že nedostáva viacero ponúk na kvalitné drámy, lebo herecky to zvládol na jedničku. A Don Cheadle? To už je herecký veterán a istota kvality. Fakt príjemný film.

• 17.8.2018  18:38

Postava Denysa Fincha Hattona bola skvelo napísaná a ešte lepšie Robertom Redfordom zahraná. Vtedy som až zistil, aký veľký herec Robert Redford v skutočnosti je. Mimochodom nádherné zábery Afriky, spolu s hudbou Johna Barryho to bol skvost. Scéna s levmi na hrobe je moja obľúbená.

• 17.8.2018  00:07

Ono to zas nebolo také zlé. Celkom nechápem, čo tu niektorí otvárajú piču a snažia sa zaujať ich "inteligentným" názorom. Rozoberať nejaké herecké výkony? Načo? Obyčajná komédia, ktorá sa snaží trochu pozdvihnúť náladu a ja myslím, že sa jej to podarilo.

• 16.8.2018  22:43

Belmondo vo svojom najlepšom filme, tak ako vždy šarmantný, vtipný a elegantný. A Jacqueline Bissetová? Tej to vtedy naozaj seklo. Podarená paródia na seba samého. Muž z Acapulca a Zviera sú moje najobľúbenejšie belmondovky.

• 16.8.2018  00:23

Tá prvá časť filmu je doslova komédia, ale ako čas pomaly ubieha premieňa sa to na drámu, a záver v sprievode Nitzscheho hudby, vyvrcholí v nadfilm.

• 15.8.2018  23:53
    Tanec s vlky (1990)

Jeden z filmov, ktorý by nikoho nemal nechať chladným. Životný film Kevina Costnera a nádherná hudba Johna Barryho. Bravo!

• 15.8.2018  18:18

Spielberg nemohol vzdať vojakom väčší znak úcty. Pre mňa je tento film najväčší zo všetkých a viem, že už nikdy nebude prekonaný.

• 15.8.2018  01:10
    Máš ji! (2018)

Popravde čakal som nejakú veľkolepú nevtipnú pičovinu, ktorú po desiatich minútach vypnem, lebo ma začnú bolieť bradavky a scvrkne sa mi penis. Opak bol ale pravdou, kokot stál a bradavky trblietavo svietili. Nebyť moralizovania, tak neváham a jebnem sem plný počet.

• 14.8.2018  22:51

Neskutočná gradácia deju, famózny Al Pacino v jednom z mnohých vrcholov jeho bohatej kariéry. Typicky bezchybný Brian De Palma. Odsýpa to skvelo, absolútny strop svojho žánru.

• 14.8.2018  22:35
    Kmotr II (1974)

Perfektná réžia, scenár, hudba a božský Al Pacino. Vtedy neznámy Robert De Niro si otvoril dvere do sveta vrcholného herectva a ukázal, kam bude jeho cesta smerovať. Ďalšia chvála je zbytočná, totižto už by som len prilieval vodu do mora.

• 14.8.2018  22:21
    Kmotr (1972)

Kmotr bude mať u mňa v srdci vždy zvláštne miesto. Užíval som si ho od prvej minúty prvého dielu až po poslednú minútu diela tretieho. Herecké nebo a jeden z najväčších filmových počinov všetkých čias.

• 14.8.2018  22:01

Môj veľký obľúbenec v jednej so svojich najlepších rolí. Doslova one man show. Jeden z tých filmov, kedy dostanem odpoveď prečo sa pozerám na pohybujúce obrázky.

• 14.8.2018  19:17

Nezabudnuteľná atmosféra, výborné herecké výkony, prekrásna Claudia Cardinale a znázornená sila hudby v jednom filme. Čo viac si môžem priať?

• 14.8.2018  17:04

Strhujúce hlášky, mužská charizma všade naokolo, a k tomu dnes už legendárna melódia. Proste srdcovka.

• 14.8.2018  16:46

Prvá rozprávka, ktorú som videl a stále nebola prekonaná. Ťažko uveriť, ako ten čas rýchlo beží. Herci, čo tu hrali, všetci sú už dávno mŕtvy a s nimi na čele aj samotný kráľ Walt Disney.

• 14.8.2018  16:39

Rozhodne jeden z najlepších filmov tohto tisícročia. Už som si bol istý, že z filmárskeho umenia vymizla všetka vášeň. Tento film je svetlo na konci dlhého tmavého tunela, ktorý je plný pičovských lacných hororov, kokotmiksových sračiek na čele s Avengers a nezáživných drám bez zmyslu.

• 14.8.2018  14:14
    Frajer Luke (1967)

Newman nepotreboval biceps veľký, ako obvod kmeňa stromu, ani chrbát ako letisko a predsa bol ten najväčší frajer široko ďaleko. Ku všetkému mu stačil ten jeho úsmev a obrovská charizma, ktorá z neho vtedy doslova vyžarovala. Nezabudnuteľné scény asfaltovanie cesty, jedenie vajec, úteky a samozrejme kopanie jamy. Jeden z mojich vrcholných filmov, ktorý začal formovať môj filmový vkus.

• 13.8.2018  22:37
    Vůně ženy (1992)

Vrchol herectva, to čo tu predvádza Al Pacino. Človek, ktorý dokáže takto zahrať slepého plukovníka, tak by s prehľadom zahral aj ihličnatý strom až na to, že by nefungovala fotosyntéza. Čo dodať? Snáď len, pán Al Pacino!

• 13.8.2018  16:28
    Ghostland (2018)

Ďalšia trápna hororová pitchovina, ktorá zase len spolieha na kokotnú komunitu. Chlapci, chlapci, jebať sem hviezdy, len kvôli tomu, že sa vám zafarbili nohavice na hnedo? Tí, čo ste nedaj Bože klikli na 5 hviezd, napíšte mi vašu adresu do správy, s radosťou vám pošlem vlastnoručne vyrobenú kyanidovú kapsulu, navyše s vašou obrovskou yntelygencyou a náročným filmovým vkusom, by ste ju určite pri nejakom ďalšom "kvalitnom" horore radi spapali.

• 12.8.2018  22:41
    Já, Simon (2018)

Po videní, som išiel na záchody do kina. Síce som nemal pero, ale aj tak som im napísal sťažnosť, nuž takmer načmáral "toto je nechutné" na zrkadlo hovnom. Pri východe som im ešte vypičoval, že takéto filmy sa v kine nemajú púšťať a nech hľadajú moju krátku filmovú recenziu na záchodoch, poprial som im pekný zvyšok večera a potom v tichosti odišiel.

• 11.8.2018  22:42
    Tah pěšcem (2014)

Tak mňa, ako obrovského šachového fanúšika film veľmi potešil. Studená vojna cez šachovnicu na 64 políčkach. Šachové majstrovstvá pozerám každý rok, a čakám kedy konečne prehrá ten arogantný kokot Carlsen. Šachy sú inteligentné porno pre mozog.

<< předchozí 1 2