Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EdaS
  *****

  Můj nejoblíbenější film o natáčení filmů a možná nejlepší Burtonův snímek vůbec. Po zhlédnutí Edových nejznámějších kousků ho mám ještě radši. Na hranici přehrávání excelující Depp a fantastický Landau.(16.8.2008)

 • DaViD´82
  *****

  Burton Eda Wooda ani trochu nezesměšňuje. Snímek je nacpán úžasnými hereckými výkony. Ne, nebudu vyzdvihovat Deppa, jelikož sice hraje božsky, ale tady je takových výkonů více. Především Landau JE Lugosim. Burtonův Ed Wood je vtipný i dramatický a emocemi nabitý. A co na tom, že je to zidealizované možná až přespříliš.(20.3.2005)

 • Kulmon
  *****

  Po druhém zhlédnutí musím naprosto oprávněně přidat i pátou hvězdu. Film je natočen naprosto geniálně. Až dnes, když jsem viděl Woodova dílka jsem schopen ocenit nejen práci Burtonovu, ale i všech hlavních herců. Nejlepší je Johnny Depp, který Eda báječně ztvárnil. A vyzdvihnout samozřejmě musím i Martina Landau jako Belu Lugosiho. Ed Wood byl ale opravdu borec :-)(9.5.2009)

 • Gemini
  ****

  Člověk toho šílence Wooda musí obdivovat....nejen že nosil angorský svetr, ale zasloužil se o rozvoj dnes už klasické třídy béčkového sci-fi hororu:). A Johny Depp ho hraje tak příšerně...:)(23.3.2003)

 • Tosim
  ***

  Tak tohle mě totálně minulo, až jsem sám valil oči. O Edovi Woodovi jsem toho věděl dost i předtím a snímek mě spíše navnadil třeba ke shlédnutí Plan 9 from Outer Space. Zaujala mě vizuální stránka, ne tak osudy režiséra s nadšením, avšak bez talentu a schopností, což mě u jakéhokoli umělce zajímá mnohem víc. Můj závěr z tohohle životopisu je "Ed Wood byl mnohem lepším přítelem Bely Lugosiho a manželem své druhé ženy, než režisérem." No to mi řekněte, jaké ohlasy by měl snímek o Zdeňku Troškovi? :-D(11.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace