Když se šílený zločinec začne považovat za génia, je čas poslat za ním Jamese Bonda. Pierce Brosnan v hlavní roli britsko-amerického akčního filmu. Tajný agent Jejího Veličenstva James Bond dostane za úkol prověřit aktivity mediálního tiskového magnáta Elliota Carvera. Jeho noviny a televizní stanice totiž s podezřelou hbitostí přinesly zprávu o zkáze britské válečné lodi Devonshire. Ta se z neznámých důvodů ocitla v čínských teritoriálních vodách a potopilo ji pravděpodobně torpédo z čínského bojového letounu. Bond však zjistí, že to byl ve skutečnosti Carver, kdo Devonshire poslal ke dnu. Jednak tím získal atraktivní materiál pro nejnovější vydání svého deníku Zítřek, jednak z vraku lodi ukradl raketu s jadernou hlavicí. Ze své lodi, která je pro radary neviditelná, hodlá střelu vyslat na Peking, aby vyvolal konflikt Číny a Británie a následnou globální válku. A hlavně aby pak rozšířil své mediální impérium po celé planetě. James Bond a jeho čínský protějšek, půvabná agentka Wai Lin, však ještě neřekli své poslední slovo... (Česká televize)

surprise

Pokud sledujete Bondovky chronologicky, pak od "Povolení zabíjet" se nemůžete nudit ani minutu. Ve svém žánru stále jednička která překonává sama sebe a ostatní jen kopírují nebo se inspirují. S každým nový dílem se chce říci "nejlepší Bond" a platí to i u Tomorrow Nevers Dies. Brosnan se v roli zabydlel a věříte mu zdatnost, inteligenci, vtip i sex appeal. Skvělá zábava s mírnou kritikou mediálního světa. A ty holky kolem něho! Radost pohledět. ()

zurivymlok

Já nikdy nebyl a ani nebudu fanoušek bonda. Většinu tak ani nehodnotím, i když jsem je viděl. Tohle dílo jsem se přecejen rozhodl ohodnotit. Hvězdička filmu + hvězdička za Michelle Yeoh pro kterou mám slabost. ()

J. K. Lister

V novodobých bondovkách většinou s P. Brosnanem se mi líbí lepší spolupráce s druhým pohlavým, které je rovnocennějším v jakékoliv kategorii, nejsou to už jenom puťky, které je třeba ohlídat před nebezpečnými gangstery a psychopaty jako za časů Seana Conneryho. Jsou bojeschopné a nenechají si nic líbit. Navíc se mi líbí Brosnanův humor (na úkor ostatních, kteří Bonda ztvárňovali asi tento byl nejlepší). ()

dauby

Pro mě osobně asi nejlepší bondovka. Okouzlující Pierce Brosnan, krásná Číňanka Michelle Yeoh, hlavně ale vychytané akční scény, které mě osobně bavily mnohem více než třeba ve starých bondovkách ze 60. let. Samotná hlavní dějová myšlenka je samozřejmě, řečeno eufemisticky, opět velmi jednoduchá až směšná, ale nemohu si pomoci: je to prostě skvěle natočené a moc mě to bavilo, takže proto 5 bodů. ()

endoskop

Síce mierne povrchný film, ale zároveň zábavný, s pár dobrými hláškami a super vychytávkami od Q. Finále mohlo byť trochu lepšie, ale inak sa jedná o pohodovú bondovku. ()

ssarka

ne ne ne,Pierce Brosnan je pro mě neskousnutelný...nikdy nebude Bond,chybí mu tak strašně charisma a jelikož Bondovky jsou v první řadě o Bondovi,tak je to pouze na 1 hvězdu ()

kodwin

Brosnan je můj nejoblíbenější Bond, ale tuhle bondovku považuji za jeho nejhorší. Divný padouch a nepřítažlivá bondgirl mu to pokazili, on sám působí suverénně, ostatně jako vždy. Scénář taky nic moc, otvírací a finální scény slabé. Za nejsvětlejší okamžik považuji honičku na motorce. ()

Lukkyn

Zmrtvýchvstání Jamese Bonda pokračuje. Další díl nepřekonal zlaté oko , ale je těsně v závěsu. Nádherná Bond girl (přítelkyně supermana to by byl souboj Bond vs. Velký S) Myslíte, že jsem blázen nene Bond by mohl Supermuži konkurovat všechny pobije, všechny zmlátí, všechno uřídí, i z mrakodrapu pro pírko skočí , ale on to dělá s noblesou , šarmem sobě vlastním a proto mu reálnost klidně odpustím. Brosnan Bonda pozvedl a dal mu neuvěřitelný koule!!!Skvělá akce - namátkou řídím BMW motorolou (vždycky jsem měl pocit , že z Motoroly se nedá ani volat natož řídit káru :-) honička na motorce, skok střemhlav na billboardu apod. Vše podpořeno solidní muzikou a typicky Bondovskými znaky. Fanoušek Bonda chrochtá, milovníci starých pořádků se vztekaj,í musíte si jen vybrat na kterou stranu se přidáte :-) ()

shinlove

Pierce je pro mě nejlepší Bond v historii (při vší úctě ke Connerymu), ale na Bondovky v jeho podání prostě jsem moc mladý a tak neobdivuji, jakým způsobem to bylo natočeno nebo zahráno... Zítřek nikdy neumírá je dospělejší než Zlaté oko, nicméně dle oblíbenosti ji mám až za ním. 3* ()

gizi

Bondovky s Brosnanem jsem viděl několikrát a asi nejčastěji ze všech. Donedávna jsem je považoval za nejlepší, ale když nyní sleduji postupně všechny bondovky, vidím to už jinak: s Brosnanem naopak začíná jejich úpadek, kdy nastupuje americký bombastický styl, kde je všechno moc přehnané, kde divák jen zírá, ale není to už ono. To platí i pro tento díl: podívaná pěkná, příběh taky není špatný, ale už to prostě není ta klasika. Navíc v první části trochu roztahané, milostné scény s Teri Hatcher taky nejsou zrovna klasické. Konec přehnaný a až moc dlouhý (ale to není "výsada" novodobých bondovek, tím trpěly i starší díly). Pořád ale 75%, 17.5.2015. ()

Domitri

Tak nejlepší film s Bondem co jsem zatím viděl.. nebylo to přeplácaný akcí, ale s tou akcí co byla si neskutečně vyhráli. První asijská Bondgirl byla taky skvělá :D ()

Skladatel Hvězdné brány a bondovek v Praze

Skladatel Hvězdné brány a bondovek v Praze