Když se šílený zločinec začne považovat za génia, je čas poslat za ním Jamese Bonda. Pierce Brosnan v hlavní roli britsko-amerického akčního filmu. Tajný agent Jejího Veličenstva James Bond dostane za úkol prověřit aktivity mediálního tiskového magnáta Elliota Carvera. Jeho noviny a televizní stanice totiž s podezřelou hbitostí přinesly zprávu o zkáze britské válečné lodi Devonshire. Ta se z neznámých důvodů ocitla v čínských teritoriálních vodách a potopilo ji pravděpodobně torpédo z čínského bojového letounu. Bond však zjistí, že to byl ve skutečnosti Carver, kdo Devonshire poslal ke dnu. Jednak tím získal atraktivní materiál pro nejnovější vydání svého deníku Zítřek, jednak z vraku lodi ukradl raketu s jadernou hlavicí. Ze své lodi, která je pro radary neviditelná, hodlá střelu vyslat na Peking, aby vyvolal konflikt Číny a Británie a následnou globální válku. A hlavně aby pak rozšířil své mediální impérium po celé planetě. James Bond a jeho čínský protějšek, půvabná agentka Wai Lin, však ještě neřekli své poslední slovo... (Česká televize)

petrusqa

S pohledu dnešních bondovek zakotvených ve více realističtějších kontextech vypadají bondovky s Piercem Brosnanem někdy jako fantasmagorie. Ale je to ten "pravý" Bond, který některým divákům dnes chybí. Mně tedy ne. A obrovské celosvětové tržby i daleko lepší hodnocení kritiků i fanoušků Craigova Bonda mluví za vše. ()

DansteR

Bondovka je skvělá, akce, triky, příběh...ale osobně ji moc rád nemám. Tak se omlouvám ze možná neobjektivní hodnocení. ()

Etherium

Ďalšia dávka najlepšej akcie, nápaditosti, Brosnan momentálne lepší ako v Godlen Eye, alebo som si len zvykol, hoci Golden Eye malo niečo, čo tu chýba. Golden Eye malo zápletku pomsty a film mal emócie, tu sa jednalo "len" o misiu. Každopádne nadpriemerná Bondovka, kde som sa skvele bavil. ()

ZetDaElO

Neprávom podceňovaná Bondovka. Je z nej cítiť pokus o atmosféru pôvodných filmov z 007 a darí sa jej to prekvapivo dobre. Hudba je absolútne skvelá, akčné sekvencie dychberúce (obzvlášť scény s upraveným BMW), dokonca aj Brosnan začína byť uveriteľný. Navyše s čínskou ženskou verziou Jamesa Bonda tvoria zaujímavú a v mnohých scénach vtipnú dvojicu. Nebyť otravného zloducha v nápadne pripomínajúceho Stevena Jobsa a prepáleného finále, bolo by to za 5*. ()

BrusVejn

Druhá Brosnanovka nemá narozdiel od predchodcu stupídny scenár ako z céčkového filmu, ale už iba stupídny scenár ako z béčkového. Ešte k tomu je to miestami tak trápne až je to smiešne, čo je v podstate plus. A síce akcia je vyložený priemer a bond girls sú znova k ničomu, ale na druhej strane Brosnan mi prišiel v oveľa lepšej forme a vidieť, že sa v postave Bonda od predošlého filmu viac udomácnil. Som zvedavý kam sa jeho Bond posunie v ďalšom zabudnutia hodnom filme o záchrane celého sveta. ()

BrMikes

Tak to jo. Záporci i Bondgirl vážně fungují a akce je taky fajn no a do toho super Bond a exotické prostředí, co víc dělá dobrou Bondovku? ()

PanPyzamo

Zítřek nikdy neumírá pokračuje ve stopách GoldenEye. Opět luxusní zápletka s bezva lokacemi a hlavně s úžasným Brosnanem, kterého mám prostě jako Bonda nejradši. Pokud se vám líbil GoldenEye, tak tohle je nejspíš jasná volba. Úžasný film, který doporučuji. 8/10 ()

albiebennett

Pětihvězdičkový film? Asi spíše ne. Pětihvězdičkový Bond? Rozhodně. Brosnan je jako Bond opravdu nezapomenutelný. Pryce v roli záporáka, který je mediálním magnátem dvojitá trefa do černého. Výborné scény zejména s BMW autem a BMW motorkou, nejlepší reklama jakou si BMW může představit. Bonus výborný soudtrack a ten přetechnizovaný opening je na svou dobu fakt skvělý. ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 8/10. ()

Grimaldi

Pro mě překvapivě nejslabší Brosnanova bondovka. Překvapivě pro to, že kromě toho, že miluju bondovky, tak taky mám rád asijské filmy, jejich tvůrce a celkově i zdejší prostředí.  A přesto, že tu celkem větší roli má Michelle Yeoh a jsme i v Thajsku, nějak to na ještě lepší film nestačí. Rozhodně za to nemůže Brosnan, který je skvělý a asi navždy bude mým Bondem číslo jedna. Problém spatřuji v postavě Elliota Carvera která je karikaturou na předešlé přepálené protivníky, a bohužel není vtipná. A pak v režii. Roger Spottiswoode se k takto velkým filmům nehodí. Slabé čtyři hvězdy, přesto pořád zatraceně fajn film. ()

PTuranyi

James Bond sa tentokrát postaví mediálnemu magnátovi snažiacemu sa rozpútať vojnu medzi Britániou a Čínou. Už úvodná naháňačka na stíhačkách naznačuje, že logika nie je úplne priorita, ale s humorom môžeme rátať aj keď nie toľko ako v predchádzajúcom filme. Keďže spolupracovníčkou 007 je Číňanka, nevyhneme sa kung-fu. Nemožno pochybovať, že James svoju úlohu zvládne na bojisku aj v posteli. 70% ()

xander

Prekvapilo ma že táto bondovka má zo začiatku pomalé tempo, ale potom sa to radikálne zmenilo k lepšiemu. Určite nebudete sklamaní, Pierce Brosnan je znovu skvelý, tak ako záporák Jonathan Pryce. Nenudí a právom je za 4 hviezdičky. ()

MIHLIK

Na tu doby opravdu solidní snímek v podstatě nemám připomínek, nejlepší ale pořád zůstává, Dnes neumírej. ()

deerelegan

Pro mě naprosto nejlepší bondovka s Brosnanem, převážně díky obsazení oblíbených tváří. Pryce je výborně zmagořelý novinář, ale korunu tomu nasazuje psychopatický doktor v podání Formanova klenotu Schiavelliho. Ten nemá chybu. ()

Woyczek

Má nejoblíbenější bondovka - Pierce Brosnan jako elegán, kterého jen tak něco nevzruší, zápletka snad nejlepší ze všech bondů (ti tam jsou všichni megalomané, kteří chtěli nějakým způsobem vylepšovat svět) nenásilným způsobem se pořád mění prostředí. A ta kára... ()

Skladatel Hvězdné brány a bondovek v Praze

Skladatel Hvězdné brány a bondovek v Praze