Vybíjená

• Česko

Vybíjená: Běž do toho na plný koule

Dodgeball: A True Underdog Story

• Německo

Voll auf die Nüsse - DodgeBall

• Německo

Voll auf die Nüsse

Vybíjaná: Choď do toho na plné gule

Komedie / Sportovní

USA / Německo, 2004, 88 min

White je zakladatelem sítě posiloven, ve kterých udělají s Frankštajna -Frankfajna. Peter je zase trošíčku švorc. Má taky posilovnu, ale je to starej dobrák. No a když do 30ti dnů nezaplatí 50 000 doláčů, příjde o ni. Když selže nápad s mytím aut, nezbývá než se přihlásit do turnaje ve vybíjený..... . Stiller je fakt dobrej slizoun, Vough si zase získá vaše sympatie. Stejně jako Christine Taylor. Taky je zde hodně uchylnejch vtipů, ale občas jsem se docela bavil. Hlavně při hře. Proto je škoda, že samotná utkání nedostala víc prostoru. Na jedno zhlédnutí stačí, protože podruhé bych se asi neměl čemu smát. A stopáž 1,25 je asi taky trochu moc. Aspoň na mě.(21.8.2006)

To je ale šaškárna!!!! Stupidní, ujetá... A já? Asi jsem stupidní a taky ujetej, že dávám 4*, ale holt nemůžu si pomoct... Jo, je to sranda !!! :-)(3.2.2005)

„Neboj, raz sa tomu budeš smiať. Ja sa smejem už teraz.“ Tak toto je sila, ale hoci Frat Pack mám rád, u VYBÍJANEJ: CHOĎ DO TOHO NA PLNÉ GULE som v rozpakoch, pretože, podobne ako v NAPOLEON DYNAMIT, neviem povedať, čo sa mi na nej tak veľmi páčilo. Môžem sa snažiť opísať prekvapivé herecké výkony Bena Stillera, Vincea Vaughna a Christiny Taylorovej, inak Stillerovej manželky (alebo Chucka Norrisa, Justina Longa, Davida Hasselhoffa, Alana Tudyka ako Piráta či Ripa Torna na vozíku), ale bude to zbytočné. Takisto môžem dať dole klobúk pred čertovsky originálnym scenárom, ale dokážem len heslovito spomenúť nezabudnuteľné scény (umývanie áut, krv a semeno, inštruktážny film, menšinové športy, zmiešaný tím roztlieskavačiek, „Ak uhneš hasáku, uhneš aj lopte“, úbor sado-maso, „To z nej robí najtvrdšiu ženu na svete.“, skautky, „Musíš sa nasrať.“). Po ZOOLANDEROVI a pred HLÁSATEĽOM: PRÍBEHOM RONA BURGUNDYHO najbombastickejší Frat Pack. Smršť gagov najšialenejšieho zrna s neobyčajne smoliarskym tímom mľandravých mrcín.(30.3.2005)

Kterak dobro a bisexualita zvítězily nad zlem, kultem těla, lesbismem a nenávistí.. Vybíjenou si dobře pamatuji z tělocviku, akorát že tehdy naše škola měla jen na jeden míč a občas jsme to prostřídali i se sportem suplujícím v tělocvičně práci uklízečky nesoucím jméno sedací fotbal (rychlostí se to asi blížilo naší Gambrinus lize). To v Americe, tam se sportuje na jiné úrovni. Purpurové kobry proti Normálním chlapům, svaly proti nenucené eleganci propadlých hrudníků, více míčů, větší prize money a při tréninku létající klíč číslo 32. Stiller si střihl narcistické hovado s obrovskou chutí, cameo L.Armstronga posunulo jinak klišovité "never give up" proslovy do zcela jiné roviny a ryšavý Ranger ve flanelce opět prokázal, že jeho demokratický hlas vždycky rozhoduje. Ne nadarmo se říká, že zatímco americký prezident má klíč od jaderného kufříku, tak Chuck Norris má klíč od amerického prezidenta. A málem bych zapomněl: „Heil Hasselhoff!“(7.3.2011)

Komedie stojící na tom, že drtivou většinu času zíráte s otevřenou...otevřenými ústy na to, co za úchylný narcistní výstup ještě dokáže Ben Stiller vykouzlit. U toho zbytku si říkáte, že Farrelly brothers mají pořádně vykutáleného kandidáta na osvojení, protože šikanovat partu degenů tak jako oni neumí nikdo a Mr. Thurber se jim dost zdárně snaží vyrovnat. No a pak je tu samozřejmě ještě Lance Armstrong, který vás svým kamenným výrazem zatluče do země, abyste si vzápětí uvědomili, že takhle dementního komentátora (ne Lance Armstronga;)) už jste určitě taky zažili. Zopár kultových scén (jako je ta s Chuckem Norrisem nebo Davidem Hasselhoffem) included a zábava zaručena, ale rozhodně ne pro každého, včetně mě. 60%(2.4.2007)

• Ben Stiller