Vybíjená

• Česko

Vybíjená: Běž do toho na plný koule

Dodgeball: A True Underdog Story

• Německo

Voll auf die Nüsse - DodgeBall

Vybíjaná: Choď do toho na plné gule

Komedie / Sportovní

USA / Německo, 2004, 88 min

Fuckin' Chuck Norris!(17.8.2006)

White je zakladatelem sítě posiloven, ve kterých udělají s Frankštajna -Frankfajna. Peter je zase trošíčku švorc. Má taky posilovnu, ale je to starej dobrák. No a když do 30ti dnů nezaplatí 50 000 doláčů, příjde o ni. Když selže nápad s mytím aut, nezbývá než se přihlásit do turnaje ve vybíjený..... . Stiller je fakt dobrej slizoun, Vough si zase získá vaše sympatie. Stejně jako Christine Taylor. Taky je zde hodně uchylnejch vtipů, ale občas jsem se docela bavil. Hlavně při hře. Proto je škoda, že samotná utkání nedostala víc prostoru. Na jedno zhlédnutí stačí, protože podruhé bych se asi neměl čemu smát. A stopáž 1,25 je asi taky trochu moc. Aspoň na mě.(21.8.2006)

Tentokrát se to Frat packu nepovedlo na stoprocent, oproti Nesvatbovým a Starsky and Hutch postrádá Dodgeball... vlastně ani nevím co přesně - víc Bena Stillera, trošku víc uměřenosti? Možná můj osobní dojem, přijde mi to už moc crazy - což byli samozřejmě Wedding crashers a Starsky taky, ale ti si neustále udržovali jakési zadní vrátka zpátky do reálného světa... Každopádně, smál jsem se slušně, žádný propadák se nekonal a já tuhletu partičku Amíků nepřestal mít rád. Na druhou stranu už by mohli vyzkoušet něco jiného. Mimochodem, přestože bylo vystoupení Lance Armstronga scénáristický trapas par excellence, sám Lance působil před kamerou docela sebejistě. HASSELHOFF!!! 60%(30.6.2006)

"Díky, Chucku Norrisi!" :-)(10.3.2007)

Skvěle ujetá komedie, která mě úplně dostala. Vince Vaughn je sympaťák největší, Ben Stiller je úchvatný úchyl. Je to střelené (ale ne vulgární), svižné a svěží. Výtečná jsou také camea, zvlášť to "božského" Davida H...(20.5.2006)