Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

petrrr

Vydařená komedie z vtipně přidanými hvězdami jako Lance Armstrong :-D , David Hasselhoff :-D :-D , Chuck Norris :-D :-D :-D ... Viděl jsem hada chcát,koně blejt,ale něco takové jsem neviděl... ()

crha

Místama docela trapárna a místama naprosto geniální. Nejtěžší třídu tady dle očekávání předvádí Stiller. Své gagy ještě navíc povětšinou umocňuje s napasovanym pytlem v elastickém úboru. Potěšily mě camea Hasselhoffa, Lance Armstronga i Chucka Norrise. A ve vedlejší roli se tady objeví kopie Fantozziho dcery. Ještě rada na závěr: "Když se vyhneš klíči, vyhneš se i míči" a abyste byli praví vybíjenkáři pamatujte si pět zásad: "vybít, vyhnout, vychýlit, vyklonit a vybít". ()

Mbeast

Už jenom kvůli té scéně s Chuckem tomu musím dát 4*. Jinak v celku průměrná komedie s pár dobrými nápady. ()

zelda82

Uzasna ptakovina, v niz stoji za pozornost predevsim cameo rolicky znamych ksichtu-at uz je to David "Knight rider" Hajzlhof, Lance Armstrong nebo zrzavy dabel Chuck Norris. Pokud mate radi opravdu sahle komedie, tak se vam bude Vybijena libit:) No a pokud ne, tak je to vase skoda:) ()

P.J.2

Klasická americká komedie která potěší ale díru do světa bohužel neudělá a to je škoda protože měla rozhodně velký potenciál...Ale Chuck Norris potěší..:-D ()

merigieren

Standardní americká komedie o přátelství a porážce zla. V tomto případě tým normálních chlapů proti kobrám, nebylo to náhodou v Karate kidoj? po 5ti letech přidávám hvězdičku, je tam moře vtípků. ()

Rockerman

Typická stillerovská komedie. U Ben Stillera to mám složité. Na jednu stranu je mi sympatický, ale většina jeho filmů (Zoolander,Noc v muzeu,Tropická bouře a další), jsou spíš trapné než vtipné. On sám nejlépe hraje, když vůbec nehraje. Prostě když ho vidím, musím se smát. Tento film těch trapáren měl trochu méně, takže za 3*. ()

WillyMarks

no no no... znám spoustu ujetejch americkej komedií tohoto typu...bylo pár momentů který se mi líbili, však stejně nic moc... dvě hvězdičky za Bena Stillera, který ze sebe dělá absolutního idiota a jde mu to moc dobře :D ()

Hapretor odpad!

Totální kretenita. Jak sem to moh dokoukat? No, nezachránil to ani posranej Chuck Norris. Skrz naskrz hovadina. Fóry naprosto trapný a Ben Stiller, ať se snaží sebevíc a dělá ze sebe sebevětšího krypla, nefunguje to. Zhovadilí "Amíci"! Hlavně, že točej a točej. A ty filmy stejně stojej za h....! P.S. Už na základce jsem považoval vybiku za debilitu. Tento film mě v tom utvrdil neméně. Nemaj soudnost, ani smysl pro humor. Tohle je dno, pane Stillere. Níž už se jít nedá! ()

figliar

Takto má vyzerať komédia. Aby ste si ale vychutnali filmový zážitok, treba si film pozrieť v originálnom znení, pretože dabing zabil všetky vtipy. Vo filme si zahralo camoe viacero celebrít, čo mu pridalo na kvalite a na vtipnosti. Najlepšia postava je ale samozrejme nikto iný, ako sám Chuck Norris. ()

boul

Moje snad první DVD komedie, kterou jsem si pouštěl vždy v nemocných dnech a nudě, jedna z klasických kravinek kde Stiller hraje klasickýho americkýho z coxovance... zasranej Chuck Norris :-D ()

hororwatch

Film byl pro mě suchej.Chápu,že se většině líbí kobercový nálet propracovaných hlášek,které nejsou pro kdejaké teeny. Pravda párkrát jsem se upřímně zasmál( kdo chytne klíč chytí míč), ale jinak dávám přednost spíš surovému a černému humoru. Sice se mi líbilo, jak posměšně tam ztvárnili typické gym frajírky, ale zas na druhou stranu to bylo přehnaný.Pro mě koukatelný film s přiměřenou porcí stravitelného amerického patosu.Jako komedie však slabý průměr. ()

Brunky

Je dosť možné, že ak by som to pozeral v roku 2004 dal by som viac, predsa len Armstrong, Chuck Norris a Hasselhoff v jednom filme??? Je to vlastne možné? :D ()

BeranSon

Čekal jsem větší jízdu, takže nebudu nijak zastiňovat že jsem zklamán. Bláznivé komedie jsou skvělé, ale musí mít přiměřenou hranici bláznivosti, dost vtipu a trapné momenty na vysoké a originální úrovni. Jenže to Dodgeball nemá. Samozřejmě, několikrát jsem se pousmál a několikrát i zasmál, ale tento styl humoru mi příliš nesedí. Úvodní posilka-scéna byla skvělá, jenže jakmile skončila už mě film pustil. Zdá se mi že vůbec celý film je nějak odfláklí, nemá velké ambice a veze se v přiměřeném dějovém klišé. Na Stillera jako na prcka vzteklouna se koukalo dobře, ale to je asi tak celé. - 4/10 - ()

Joey(1)

V podstatě neuvěřitelná zvrácenost s pár až moc over the top momenty( tlustá roztleskávačka), ale asi právě proto to máme všichni tolik rádi. Pohrát si Thurber ještě trochu víc s některými ne úplně doladěnými scénkami, byla by to prakticky dokonalá taškařice. ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)