Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

Prochy38

První díl se mi líbil. Tento už opravdu nebyl dobrý. V. Vydra sice stejně jako M. Vašut i J. Laufer dál perlí a hláškují, ale už to není ono. V.Kuchtová i J. Paulová jsou k sežrání, ale ač to hrála sebelíp, z té babky mi bylo prostě zle. ()

ondrula odpad!

Viděl jsem i druhý díl (z nějakého zoufalství, které si už nepamatuju) a pokud je to vůbec možné, je to ještě větší odpad než jednička. Motiv "modrého erektivního pramene" už asi bohužel nikdy nezapomenu. Troška ve dvojce očividně posílil ty prvky frašky, které se ukázaly být u diváků nejvděčnější a u nichž nejvíc hýkali blahem. Film buranů o buranech pro burany. ()

Paldiny

Pokračovanie je navlieknuté do ešte absurdnejšieho príbehu než tomu bolo v jednotke. Stimulujúca modrá voda tiež prináša menej vydarených gagov, viac dejovej vaty a trápnych momentov. Tržby sa nanešťastie pohybujú vo vysokých číslach a tak má Troška zelenú pri rozširovaní radov možno najpovrchnejšej série našich západných susedov. ()

buzzwoody

Koukal jsem na to odmala, proto k tomu asi nemám takový odpor, jako ostatní. Tohle se mi vždycky líbilo a celkem jsem se u toho nasmál. Jako - bylo to horší, než první díl, ale u některých vtipů jsem se nasmál víc a celkově mě to víc bavilo. Akorát mi vadil Martin Maxa a Helena Vondráčková ... ()

system odpad!

Predem rikam ze sem byl donucen se na tenhle "skvost" podivat.Tak sem si rekl ze horsi nez 1 to nebude, ale seredne sem se mylil a musel bych byt kur**** sprosty abych to popsal, takze strucne - je to zasrany hnuj, vysrany tou nejzasranejsi kravou v posranem stadu!!! ()

Spectre odpad!

Dvojka nesklamala :) Film nemá hlavu ani pätu, v podstate to ani nie je film, ale také bezduché pobehovanie nejakých ľudí pred kamerou doplnené občas nejakým rádoby-vtipom, ktorý ale na obrazovke/plátne nerozosmeje, ale skôr rozplače (pričom sa nejedná o tzv. smiech cez slzy, ale plnohodnotné poľutovanie nad úbohosťou celého štábu, ktorý sa na takúto vec zapredal). Aj keď za najväčší odpad považujem telenovely, toto ma dostalo a spolu s prvým dielom nasadil tento "film" priečku ešte nižšie. Aj zostrih videí z programu "Neváhej a toč" je oproti tomuto zázrak kinematografie (ako po umeckej, tak po technickej stránke) ()

Alf

nehodnotím, protože film jsem neviděl a bez použití násilí ani neuvidím, ale dost mě zaujaly reakce kolegů, fenomén Troška totiž netvoří ani tak sám režisér, to je prostě jen neuměl s psychickou poruchou, ale lidé typu Trellíno, Lima nebo Cival, kteří první film ohodnotili jako "odpad!" a přesto dali režisérovi utržit, když zhlédli (a ohodnotili stejně) i díl druhý... ()

záplata odpad!

Řeknu vám nechtěl jsem k tomu psát komentář, ale nedalo mi to protože je to tak trapný ještě víc než ten první díl zase založeno na nechutně fekálsky debilních vtipech a opět o hovnu a oničem jiném než o hovnu (zprominutím) , ale jinak se to vajádřit přece vůbec nedá něco jako tak blbě stupidní šitka snad ani neexistuje jsem si myslel než jsem si zkouknul podle někoho úspěšný Hollywoodský trhák, ale umě je to trhák nudy a nesmyslností tam to má jediný děj, že nějaká stará ježibaba znásilňuje policajty to tak neskutešně neinteligentní a stupidní senkrovina já vím že to tu melu pořád dokola, ale jen protože já musím to nejde to takhle zkritizovat já se v tom kritizování musím pořádně vyžít jelikož tohle je krásný případ jak mou kritiku použít v praxi nejlepší příklad pro nádhernou kritiku. Kameňák = neuvěřitelná složka humusu, kompostu, fekálií, smradu, kanálu, průjmu starýho tlustýho traktoristy, ...= SHITTTTTT!!!!!!! . víte co je mi to velice líto, ale já si ten třetí díl velice úspěšného a maximálně vtipného filmu nechám ujít i když je mi to velmi líto protože jsem se už dlouho nezasmál tak jako u tohoto komentování filmu kameňák a ještě více jsem se zasmál u samotného vtipového hnusu jen tak smál jsem se proto že to bylo tak nesmírně trapné až je to k smíchu. No vidím to tak na těch -13,5 ()

M.I.K.E.

Jen proto, že jsem se narozdíl od prvního dílů parkrát zasmál. Ale i tak se jedná o jeden z největších shitů co náš národ kdy splodil. Dodnes se citím okraden za své peníze, které jsem vložil do rukou kina.. ()

Cement73 odpad!

Kravina postavená na vtipoch nasilu zlepených dokopy bez nejakého ladu a skladu... Dvojka snad ešte horšia od jednotky. Troška sa prekonáva. ()

Me6i

kameňákům dávám 3* protože jsem viděla rozhovor s p. Třískou a tento film neměl být duchaplný ale poskládán jen z vtipů které sbíral - a pokud se na to podívám z této stránky myslím že si nezaslouží být mezi nejhoršími ()