Krepi odpad!

K tomuto snímku, jestli to tak jde nazvat, bych měl stejný komentář jako k dílu druhému - za každý povedený vtip hvězdička... a bohužel nic... ()

Me6i

kameňákům dávám 3* protože jsem viděla rozhovor s p. Třískou a tento film neměl být duchaplný ale poskládán jen z vtipů které sbíral - a pokud se na to podívám z této stránky myslím že si nezaslouží být mezi nejhoršími ()

Chajimwitz odpad!

První dva díly možná dokázaly z mýho ksichtu vyloudit pár poloúsměvů,ale ten třetí nejvíc odnesly moje zuby,se kterejma jsem celou dobu vztekle skřípal.Jen prosím všechny uživatele ,kteří tuhle trapnou zhovadilost spravedlivě ohodnotili,aby se nezlobili na pány Lipského a Skopečka a paní Tichánkovou,kteří byli Zdeňkem Troškou zneužiti díky své pokročilé senilitě. ()

Ollie235 odpad!

První díl ušel, druhém ještě trocha z té jedničky zůstala, tak jsem doufal, že i ta trojka bude aspoň nějakým náznakem dobrá. Ale oni ponechají všechno špatné a přidají cikány, hrající fotbal. To, ať už se na mě pan Troška nezlobí, ale tohle je odpad. ()

mira007

Dolly Buster ve filmu Trošky, jakkoliv uhozený nápad, tak byl asi dobrý, Troška v českých podmínkách udělal film, který si na sebe vydělal. ()

dan4815

Pan Troška, geniální režisér, scénárista, čistič análů a jiných zákoutí, módní ikona a v neposlední řadě nedoceněný vynálezce, si usmyslel, že jeho díla musí mít pokračování. O Troškovi se téměř neví, že je autorem vynálezu, který se objevil ve filmu Stroj času. Narodil se do nelehkých sociálních poměrů, kdy jeho tvorba by vzbuzovala podezření, že matka ho úmyslně ve spánku občas přidusila, nebo že je jednoduše dement. Když ve čtyřicátých letech eskaloval názor odborné veřejnosti, že by Troška měl podstoupit další lobotomii, i když ještě žádnou nepodstoupil, ačkoliv se to tak jevilo, vynalezl stroj času. A tak začala éra tyranie v moderní historii Československa. Mnozí si řeknou, že tady špatná hodnocení nemají zase takovou váhu, protože často špatně hodnocené filmy něco v sobě přece jenom skrývají... tak u Trošky to neplatí. Když se podívám, tak jenom jeden film má červený, a to něco znamená. Troška sází na jednoduchost českého diváka, který bezesporu, až na značnou část CSFD, je bez nějakého toho mozkového laloku. V době, kdy Kameňák každoročně obohatil českou kinematografii o další pokus o humor, mi nebylo ještě tolik let, abych se vzepřel většině průměrných diváků a řekl, že je to blbost. Vidíte? Když mi bylo deset let, tak mi jakýkoliv Kameňák přišel geniální, o pár let později, asi kolem čtrnácti let, jsem začal nabírat mentální schopnosti. Nejenom to, viděl jsem už dostatečné množství filmů, abych mohl porovnat... třeba k automobilům - Kameňák, jakožto představitel nejlevnější naprosto sjeté pneumatiky se vzorkem -6 cm, a divadelní hry divadla Járy Cimrmana, jakožto představitel Rolls Royce. Neříkám, ve svých deseti letech jsem se něčemu zasmál, dnes bych se zasmál spíše už jenom v momentě, kdybych na tom byl v kině a propadl bych davové psychóze. A v čem je problém? Film nepůsobí příliš profesionálně, herci nepředvádějí přesvědčivé výkony, možná to tak chtěl Troška, aby herci vypadali opravdu jako herci, a až s jistou dávkou teatrálnosti zničili i to málo dobré, co scénář skýtal. Pominuli herce, i děj nebyl příliš dobrý, často jsem měl pocit, že Troška se snaží největšími zbytečnostmi zaplnit stopáž, a ve spojení s herci to vytváří velmi laciný dojem. ()

Emzet odpad!

Nejenomže Kameňák potřetí by byl hnus i tak (3. pokračování mizerného "filmu"?), ale tentokrát tu navíc skoro ani nejsou pokusy o fóry a když už, tak jsou ještě trapnější než v obou předchozích filmech dohromady. Takže proč toto existuje? Jasný odpad. ()

chalp odpad!

Dva krát nevstúpiš do tej istej rieky...omyl, Zdeněk Troska(nie, nezabudol som mäkčeň) to dokázal a vstúpil do tej istej kaluže aj tretí krát! ()

poet odpad!

Čistá ukážka toho ako sa film robiť nemá. Zlepenec podpriemerných vtipov a príšerného herectva je charakteristický znak tohoto humusu.........Troškovi by som po tom projekte nezveril ani natáčanie reklamy. ()

kubyno odpad!

Vše co bych ke Kameňáku i obecně řekl, jsem už napsal k jedničce - celá triologie stojí na jednom hlavním problému - s filmem to opravdu nemá nic společného. ()