Attta

Komerční odpad, který přestal být vtipný už v prvním díle této triologie. Myslím, že tenhle film je typické vyzrcadlení komerční televize Nova. ()

Trainspotter odpad!

Snímek, který uráží pojem česká kinematografie ve své podstatě. Nechutné, nevtipné, nudící, nemastní neslaní "herci", debilní scénář... prostě i odpad by se mohl urazit. ()

DruidKarel

Na to všechno to není úplně to nejhorší, co tu můžeme vidět, ale je jasné, že to může konkurovat těm největším shitům, co tu jsou. 1* ale je zcela zasloužená... ()

MarekT odpad!

Ač se to zdálo nemožné, tak svojí stupiditou děje třetí díl překonal zbylé dva. K tomu přidejte vtipy, kterých jsem na jednu stranu znal méně, než u předchozích dvou dílů, na stranu druhou však jsou tu anekdoty trapnější. O hercích se netřeba vyjadřovat, to bývá v takových filmech na denním pořádku. Takže po zásluze je tento díl v zdejších žebříččích tím nejhorším. Naštěstí Troška dodržel slovo a třetí díl je tak navždy posledním. ()

Ruuzha

Film postrádá jakýkoliv umělecký nádeh, ale divák to musí brát tak, že jde přeci jenom o zfilmovanou plejádu vtipů a musí se nad to trochu povznést, pokud se mu to povede, může se i pobavit. ()

WolfR

Kameňák 3 je ještě horší než Kameňák 2! Vtipné už tady není absolutně nic! Herecké výkony jsou stále horší a horší, ale tentokrát je tu jedna velká změna! Ve filmu je i nějaký ten primitivní děj! Takže 1 hvězdu této nevtipné komedii dávám za pokus o děj a za ten vesnický fotbal. ()

Carrie_3 odpad!

Film založený jenom na vtipech a to především na těch, který jsou tisíckrát omýlané a mnohdy hraničí až s hranicí nevkusu, nemůže nikdy fungovat (teda může, ale pak to také podle toho vypadá). Pro mě představují všechny tyto 3 Troškovy díla, jedny z nejhorších filmů naší kinematografie, samosřejmě do této kategorie patří filmy podobné jako: Panic je na nic a jiné. Filmu jde k dobru maximálně přičíst herecké obsazení, protože se zde můžeme setkat s velkou řádkou u nás velmi známých herců. ()

animaxis odpad!

Do třetice všeho zlého.Nejhorší díl ze všech Kamenáků a děj už byl prakticky o ničem.Když se v komedii nejvíce směji orálnímu sexu,tak už je něco špatně. ()

otík

Ačkoliv se zdá, že jde snad o nejlepší z kameňákovitých filmů, je to hrůzná snaha o komedii z vtipů, film postrádá jakoukoli dramatizaci, vykreslení postav a příběhu. Tentokrát se do městečka přistěhuje parta rómů, kteří se stanou nástrojem pomsty starší maminy bohatého pana Kohna. Co musím režisérovi Troškovi vyčíst, je především to, že celému národu ukazuje, že je zcela normální a v pořádku podvádět svého (i když notně natvrdlého) manžela. A mnohé další nechuťárny zde Troška ukazuje jako normální. No prostě je to bída a hrůza. ()

Scratt odpad!

Může být ještě něco horšího než Kameňák 2? Odpověď zní: ano může a "překvapivě" je to Kameňák 3. 0% ()