Predátor z hlubin (TV film)

Frankenfish

Predátor z hlbín

Akční / Horor / Komedie / Thriller

USA, 2004, 80 min

• ic

Raby překládaná zde jako hlavačka v originále snakehead se pokud vím překládá jako hadovec, toto bude nějakej dabingovej renonc. Vraťme se k Danovi, možná ještě žije, ano?(28.1.2009)

• rikitiki

Konečně správně cílevědomá rybka, která se nespokojí jen s vodou, ale své oběti zavile pronásleduje i na souši. Navíc disponuje i slušnou dávkou pomstychtivosti a poťouchlé inteligence. Divák jí chtě nechtě fandí víc, než té partě zoufalců z močálu, kterým vévodí mátožná woodoo matka, bílý chcípáček a podrazák, šílený lovec, nesmělá kráska, nenápadná lesba, bývalý idol střední školy ... atd. ______ Je to klasický odpad dvd filmů s triky z doby předpotopní, návodnou hudbou a dějem tak provařeným, že ho divák může říkat souběžně s příběhem (může samozřejmě i dřív, ale to není taková zábava). _____ Jak se ale tady shodnu s velkou částí komentujících, už dlouho mne v televizi nic tak nerozesmálo. /23. 3. 12./(23.3.2012)

Není možné! Překvapivě dobrý, možná až hodně dobrý zvířecí horor. Je to sice béčko jak vyšité, ale režisér není úplné nemehlo, a tak po všech těch zrůdnostech (opravdu nemluvím o titulních zrůdách) jako Python nebo Shark Attack je Frankenfish - klidně to napíšu - mistrovské dílo. Výborná práce s prostředím - bažiny jsou využité až nadoraz, atmosféra nechybí, plno originálních nápadů - postavy neumírají podle míry násilné sympatie/antipatie, monstrum je pěkně udělané a docela působivé a ani herci si tentokrát nevedou špatně. Ale pořád je to béčko jak vyšité...opakuji se? Frankenfish také. Fandové lidožravých zvířátek, zaokrouhlujte nahoru. 7/10.(1.2.2009)

• Ruut

Ten, kdo sem vytípal ty všechny cool fotky do csfd galerie, by měl dostat medaili za nej PR podporu roku :-D(11.4.2010)

• mysicka

když jsem si přečetla ten opravdu originální název - frankenfish - nemohla jsem se přestat smát.. no.. co vám budu povídat, smála jsem se celou dobu.. takže komedie to nejspíš byla zdařilá..:))(24.12.2010)