Predátor z hlubin (TV film)

Frankenfish

Predátor z hlbín

Akční / Horor / Komedie / Thriller

USA, 2004, 80 min

Příjemný horor, dobře umístěný do zajímavého prostředí několika hausbótů, odkud se zoufale snaží dostat skupinka lidí uvězněných neznámým počtem velmi masožravých rybích potvor. A na řadě může být kdokoliv. Konec mě vyloženě pobavil.(21.11.2006)

• korbitch22

laciné,trapné a ubohé.jak tohle mohl režírovat týpek,co má na svědomí vynikajícího spawna.když se tyhle televizní brečky snažej o humor a neberou se vážne,de to,ale jak mile si herci i režisér myslí,že tvoří snad prvotřídní horor,dopadne to přesně takhle,křečovitě a komicky:-)(22.3.2010)

• PetrPan

Totálně humusoidní déčko bez jakéhokoliv nápadu omílající stále stejné téma obludného zmutovaného zvířete s debilním scénařem, trapnými triky alá digitál a neuvěřitelně příšernými hereckými výkony(22.3.2005)

Vzhledem k báječnému závěru a jeho (sice předpokládanému, přesto potěšitelnému) dovětku, nezbývá než zalitovat, že se celý film neodehrával za denního světla. 3,5*(12.4.2009)

• hippyman

bez zbytečných slov... odpad! [5. PFF Čakovická Be(´)čka](29.4.2011)