poster

Predátor z hlubin (TV film)

 • USA

  Frankenfish

 • Slovensko

  Predátor z hlbín

Akční / Horor / Komedie / Thriller

USA, 2004, 80 min

 • corpsy
  ***

  Celkom kvalitná odrhovačka v ´´monster horor´´ žánri. Je to síce predvídateľné ako hrom, ale vy sa aj tak budete u toho zabávať.(24.2.2011)

 • Genero
  *

  Ti kresliči plakátů jsou vážně svině. Taky jste se nechali nalákat na krvežíznivé prehistorické monstrum barvy khaki, s obřími tesáky vybělenými léty spokojeného chroupání holeních kostí nepoučitelných turistů? Ne ne, holenkové, tentokrát jsou těmi děsivými predátory z hlubin gumoví krokokapři trochu připomínající obří ruské dildo, co tiskla v dlani Naděžda Krupská, když bylo u Leninů obzvláště smutno. Mršky jedny vystupují z bažin a sem tam, aby se neřeklo, slupnou jako přesnídávku nějakého toho hipíka, který vychutnává svůj mírumilovný alternativní život na hausbótu. Ale moc se neraduj, Jakube Vágnere, je to sice s láskou natočený napínák, jen trpí tím drobným neduhem, že není napínavý. Ano, smích rozehnal to moje proklaté astma a dlouhou chvíli jsem si krátil pletením. Po půlhodině jsem vyšvihl přenádhernou čepici s bambulí! I kdybych do akvárka vysypal půl kila bezva skunku od Huyena, tak by chudinky skaláry nad takovým ichtylním ichtyologickým divadlem zaplakaly. Bohužel pro samou vodu jejich slzy neuvidím.(23.3.2012)

 • heyda
  **

  Dobrá atmosféra, kamera i hudba. Škoda jen toho primitivního a milionkrát provařenýho nápadu s geneticky upraveným živočichem, tady konkrétně s rybou. 4/10(11.2.2010)

 • darkrobyk
  ****

  I po delší době jsem byl opětovně spokojen. Skvělé béčko s příšernými herci a nádhernými přírodními lokacemi. Tyhle americké lužní lesy mě pokaždé nadchnou. Speciální efekty jsou velmi dobré, snad jen pod hladinou vypadají rybí monstra hodně digitálně, ale při lovu lidí mají šmrnc, eleganci a patřičnou rychlost. V krátkých záběrech zblízká vypadá jejich držka jako okopírovaná od mimozemského predátora, což však vůbec nevadí. Útoky jsou bleskové, přerostlé ryby hladové, krev stříká, hlavy lítají, těla se trhají. Prostě takový milý ekohorůrek, kde příjemně překvapí, že vytipovat přeživší není tak jednoduché. A dobře zvolená hudba ( Ryan Beveridge) doprovází příjemné obrázky téhle komedie? no, já se tedy moc nenasmál ( leda cynicky), ne, zdařilé oddechovky.(28.9.2011)

 • Pepinec
  odpad!

  Upřímně; jsem dosti překvapen tak vysokým hodnocením. Ano, myslím to vážně - 39% mi přijde jako opravdu velmi vysoké hodnocení pro tuto podívanou. Banda lidí se samými blbými nápady (jenž káže blbý scénář) skáče do chřtánu blbě nakresleným zmutovaným Neonkám. Jistě, je to béčkový film, ale přeci i takové by měly mít určitou úroveň. Thriller? Neřekl bych. Horor? Ne ne. Akce? Budiž, střelné zbraně ve vodě - bingo! Komedie? Nepoznal jsem, jestli úmyslná či nikoli. Zabaleno do osmdesáti minut činí z tohoto projektu krapet přetaženou reklamu na malinovou šťávu...(22.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace