Predátor z hlubin (TV film)

Frankenfish

Predátor z hlbín

Akční / Horor / Komedie / Thriller

USA, 2004, 80 min

I po delší době jsem byl opětovně spokojen. Skvělé béčko s příšernými herci a nádhernými přírodními lokacemi. Tyhle americké lužní lesy mě pokaždé nadchnou. Speciální efekty jsou velmi dobré, snad jen pod hladinou vypadají rybí monstra hodně digitálně, ale při lovu lidí mají šmrnc, eleganci a patřičnou rychlost. V krátkých záběrech zblízká vypadá jejich držka jako okopírovaná od mimozemského predátora, což však vůbec nevadí. Útoky jsou bleskové, přerostlé ryby hladové, krev stříká, hlavy lítají, těla se trhají. Prostě takový milý ekohorůrek, kde příjemně překvapí, že vytipovat přeživší není tak jednoduché. A dobře zvolená hudba ( Ryan Beveridge) doprovází příjemné obrázky téhle komedie? no, já se tedy moc nenasmál ( leda cynicky), ne, zdařilé oddechovky.(28.9.2011)

• PanCitron

Byl to odpad, ale tak neskonale zábavný, že tu jednu hvězdičku mu přisoudit musím(30.8.2010)

• Dever

// Production Companies: Silver Nitrate Pictures //(7.5.2011)

• korbitch22

laciné,trapné a ubohé.jak tohle mohl režírovat týpek,co má na svědomí vynikajícího spawna.když se tyhle televizní brečky snažej o humor a neberou se vážne,de to,ale jak mile si herci i režisér myslí,že tvoří snad prvotřídní horor,dopadne to přesně takhle,křečovitě a komicky:-)(22.3.2010)

• PetrPan

Totálně humusoidní déčko bez jakéhokoliv nápadu omílající stále stejné téma obludného zmutovaného zvířete s debilním scénařem, trapnými triky alá digitál a neuvěřitelně příšernými hereckými výkony(22.3.2005)