Veronica Mars

• USA Veronica Mars (více)
Drama / Krimi / Mysteriózní
USA, (2004–2019), 50 h 24 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

Rob Thomas

Hudba:

Josh Kramon

Kristen Bell, Percy Daggs III, Jason Dohring, Francis Capra, Enrico Colantoni, Ryan Hansen, Teddy Dunn, Michael Muhney, Tina Majorino, Harry Hamlin (více)

Série(4) / Epizody(72)

Veronica Marsová je pravou rukou svého otce, los angelského 'soukromého očka' Keitha Marse, který dříve býval šerifem. Potom se ale v městečku odehrála vražda Veroničiny nejlepší kamarádky, dcery jedné z nejbohatších rodin - Lilly Kaneové. Šerif Mars se vydal po špatné stopě a ze všeho obvinil Lilyina otce, vlivného muže Jakea Kanea, jenže k vraždě se později doznal jistý Abel Koontz a lidé přestali Veroničině otci věřit. Ztratil práci, manželka se odstěhovala a vrstevníci Veronicu vyvrhli ze své společnosti. Alespoň tak to Veronica vždycky viděla. Jenže bylo to opravdu takhle? Byl Abel Koontz opravdu vrahem anebo v tom bylo něco víc? Proč má otec v sejfu i po tak dlouhé době stále složku s Lillyiným případem? A odstěhovala se Veroničina matka vážně jen z důvodů, které byly Veronice řečeny? Odpovědi na tyhle a mnoho dalších otázek se dozvíte v 22 dílném seriálu z produkce režisérů, jenž mají na seznamu např. Ally McBealovou, Chirurgy, Aktu X aj. (ČSFD)

Olafa

Série "ze střední" mi přijde docela trapná, ale "na výšce" se to zlepší. Dialogy pod taktovkou Veronicy jsou pak velice povedené. rozhodně to však není záležitost, kterou bych nemohla nechat uniknout, ale jako výplň času docela ujde. ()

blska25

Prvých zopár častí bolo dobrých no potom ma to prestalo baviť. Stredoškoláčka vyrieši viac prípadov ako jej dospelý otec. Strácalo to svoje čaro a po pár dieloch nenormalne nudí. 20% ()

mackyns

Prvá séria nabudila v celku príjemný dojem, ale hneď prvý diel druhej zničil všetko podstatné prečo by som mal druhú sériu vôbec sledovať a tretia, z vody varená už ani radšej vychádzať nemala. Škoda značného poklesu kvality, pričom verím, že ak by si ostatné dve série udržali kvalitu prvej prišli by určite aj ďalšie. ()

bohyyy

"Our story was epic, you know..." Po Buffy další sebeuvědomělá drobná blondýnka s prořízlou pusou a rancem bonmotů připraveným použít vždy a všude, který jsem naprosto propadnul. _____ Nikdy bych nevěřil, že něco jako teenage noir drama může fungovat, natožpak takhle úžasně. ()

Dusty56

První série byla docela bezva. Ostatní už tak ne. První série totiž stojí nejen na roztomilý Veronice, ale i na jakž takž zajímavý zápletce. Další už zajímavou zápletku nemají a poslední série nemá ani roztomilou Veronicu, která zestárla a ztratila to svý kouzlo. Kdo ještě stojí za zmíňku je Logan, kterýmu jsem fandil už do chvíle, kdy byl seriálem líčen jako záporák. 50% ()

nogi

No, tenhle seriál tu mám asi ze sentimentality.. Před nějakou dobou (asi tak rok) jsem si sehnala všechny tři řady a koukala na ně téměř non-stop... No, člověk by řekl, že je hned jasné co se stane v příští sekundě, ale dokud Veronica nevypátrá pravdu, nic nevíte.. :) Prostě mě jen přitáhla Kristen Bell -myslím, že je nadějná, ale zatím se nikam moc nedostala... Bohužel to prodtě není seriál, který byste sledovali se zatajeným dechem, je to spíš seriál na volné odpoledne... Dávám dobré 4* ()

Pukancek

Výborná teanegerovka šmrncnutá záhadou aj stredoškolskými láskami/zápletkami. Pri tomto seriáli si prichádzam na svoje, pretože záhady milujem a ich riešenia a lúštenie ešte viac :) Riešim prípady spolu s hrdinkou ;)) Zábavnou aj poučnou formou je tento seriál presne to, čo ulahodí mladým :) ()

studentice

Je to příjemný nejen teenagerovský seriál. Hlavní predstavitelka vybrána výborně, stejně jako Jason Dohring, který působí prostě sexy:). Miluju ústřední písničku a už se těším na film. ()

The M

V tomto prípade jednoducho neviem byť objektívny. Toto je moja decká seriálová láska, a preto aj to hodnotenie. Veronica ma nikdy neprestala baviť a platí to aj dnes. Priznám sa, veľký podiel má na tom Kristen Bell. ()

mozartka

Jako dítě jsem milovala tento seriál, skvělá Kirsten Bell, hudba, děj, prostě mě to bavilo víc než dělat úkol z matiky :D JO A ČEŠTINU DO TĚĎ NEUMÍM :D ()

Veronica Mars se vrací

Veronica Mars se vrací