Veronica Mars

• USA Veronica Mars (více)
Drama / Krimi / Mysteriózní
USA, (2004–2019), 50 h 24 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

Rob Thomas

Hudba:

Josh Kramon

Kristen Bell, Percy Daggs III, Jason Dohring, Francis Capra, Enrico Colantoni, Ryan Hansen, Teddy Dunn, Michael Muhney, Tina Majorino, Harry Hamlin (více)

Série(4) / Epizody(72)

Veronica Marsová je pravou rukou svého otce, los angelského 'soukromého očka' Keitha Marse, který dříve býval šerifem. Potom se ale v městečku odehrála vražda Veroničiny nejlepší kamarádky, dcery jedné z nejbohatších rodin - Lilly Kaneové. Šerif Mars se vydal po špatné stopě a ze všeho obvinil Lilyina otce, vlivného muže Jakea Kanea, jenže k vraždě se později doznal jistý Abel Koontz a lidé přestali Veroničině otci věřit. Ztratil práci, manželka se odstěhovala a vrstevníci Veronicu vyvrhli ze své společnosti. Alespoň tak to Veronica vždycky viděla. Jenže bylo to opravdu takhle? Byl Abel Koontz opravdu vrahem anebo v tom bylo něco víc? Proč má otec v sejfu i po tak dlouhé době stále složku s Lillyiným případem? A odstěhovala se Veroničina matka vážně jen z důvodů, které byly Veronice řečeny? Odpovědi na tyhle a mnoho dalších otázek se dozvíte v 22 dílném seriálu z produkce režisérů, jenž mají na seznamu např. Ally McBealovou, Chirurgy, Aktu X aj. (ČSFD)

Shakaar

další ze serií u kterých nevíme jak by skončil, respektive víme jak skončil, ale nelíbí se nám konec. Prostě seriál, který z důvodu malé sledovanosti skončil. Nutno říci že zas tak zoufat nemusíme, jedná se totiž o seriál, který měl to štěstí a měl celé 3 kompletní serie. Bohužel konec nedotažený. Nicméně zhodnotím o čem vlastně seriál byl. Začátek vypadal naprosto obyčejně. Máme tu Neptunskou střední se studenty a naoko se tváří normálně. Postupeň zjištujem, že právě Veronice (na oko normální studentka) zavraždí její nejlepší kamarádku a sama je znásilněna (možná víckrát). A k tomu tu máme zbytek obsazenstva jako je škola, učitelé a děti, kteří čistí taky nejsou. O obyčejného záškoláctví až po zlomyslnosti anebo problémy s rodiči, to vše jako soukromé očko řeší právě Veronica, která pomáhá tak trochu svému otci Keithovi, bývalému šerifu, který padl v nemilost kvůli jednomu vyšetřování. Ani ale naše Veronica nemá na růžích ustláno, je vcelku nepopulární nejen mezi studenty, ale časem zjištujem i učitely. Tak to by bylo shrnutí nabité první řady. Ta podle mě měla velice dobrý rozjesť s příjemným humorem a dobrou zápletkou. I herci byli neopotřebení a uvidíme vesměs nové tváře. Druhá řada opoznání měla chudší náplň. Tvůrci vyřešili prakticky uvodní tři dějové linie a nové nebyli zas tak lákavé jako v první řadě. Navíc se zde objevil poprvé neduh zbytečných epizod. Prostě se seriálem to šlo z kopce. Ale i tak udržela standart a Veronica měla třetí řadu. Ta se už odehrávala na vysoké. A znovu tu máme prostředí prolezlé korupcí a samou špínou nejen u školy samotné ale i u studentů, kteří se jako spolky nesnáší navzájem. I v tomto případě Veronica pomůže. Bohužel i zde byla zápletka vesměs opotřebovaná. Na rozjezdovou prní serii to nemělo a ikdyž závěr byl dojet velice dobře po téhle řadě nic nepřišlo. Můžem si ale domyslet o čem by byla. I přesto to postačilo na solidní, trochu horší 4*. ()

haWranka

Není to moc vtipný. Není tam moc napětí. Hlavní hrdinka mi byla v půlce první série dost nesympatická a pak se to jenom zhoršovalo. Když tak o tom přemýšlím, jedinej klad je Jason Dohring a na toho se radši podívám v Moonlight. ()

Prďoch odpad!

Žádám všechny uživatele CSFD, aby si všechny své komplexy a životní neúspěchy vylili právě TADY okomentováním jednoho z nejodpornějších seriálů co kdy vznikl. Děkuji za pozornost ()

Karajda

Jeden z mála amerických seriálů, který o něčem je... zbytečně se tu neřeší moc vztahů, čímž se alespoň nezamotáváte do pavučiny vztahů... škoda jen, že 3. řadou seriál končí... nutno říct skvělý seriál ()

Nijura

Na tento seriál jsem se začala dívat jen kvůli tomu že hlavní představitelka se jmenovala Veronica. Já vím trochu.... No ale pak se mi seriál tak zalíbil, že jsem se těšila na další díly a potřeboval jsem prostě vědět jak to dopadne. Tento seriál má občas problém s přehledností, v nějakých dílech je až moc postav a navíc v českém dabingu slyším pořád stejné hlasy ale to by se dalo obejít. Námět tohoto seriálu je myslím hodně originální a prostě se mi líbí. A naštvali mě autoři s tím, že není 4. série. To už měla Veronica pracovat u FBI a já bych to tolik chtěla vidět. --------- *Oblíbený díl: 1x10 - Vánoce u Echollsů, 2x22 - Mimo zaznam, 3x01 - Uvitaci vybor, 3x13 - Konecne skore ---------- *Oblíbená postava: Veronica Mars ()

Allka

Atraktivní seriál, který má od všeho trochu a velmi příjemně mě překvapil, přičemž hlavní plus má určitě v Kristen Bell alias Veronice, jež mě svými hláškami odbourává a je velmi sympatická. Každý si tu najde svoje, můžete se dívat na jednotlivé díly jako na osvěžující detektivku s fajn případy, dále sledovat hlavní linku táhnoucí se vždy přes celou sérii (např. v první je to Veroničino pátrání po vrahovi její nejlepší kamarádky) a nebo držet Veronice pěsti při milostných vzletech i pádech. Popřípadě dělat jako já všechno najednou :)) Krom hlavní hrdinky stojí určitě za zmínku i další postavy, které ve většině případů nejsou nijak "ošulené" a samy disponují zajímavým životním příběhem. Nejlepší jsou pro mě první dvě řady, ale ani třetí není k zahození. Za mě určitě palec nahoru - a to i přes to, že občas Veronice pořádně závidim super postavu, krásu, chytrost, všechny ty hustý pátrací udělátka, obětavýho nejlepšího kamaráda a předevšim Logana :P ()

3mates33

Výborný serial na poobedné nič nerobenie :-) ktorý po dopozeraní všetkých dielov môžete znova pozerať. Len ma prekvapuje také malé hodnotenie ()

Lumpus

Tento seriál se mě vůbec nelíbí,protože je vykonstruovaný s hrozně líbivý aby se na neho dívalo co nejvíc lidí. ()

Cortesz

Prach obyčejný teenage seriál, který se snaží být něco víc stím, že hlavní hrdinka mimochodem krásná Kristen Bell řeší detektivní případy, které se dějí v jejím okolí, ve škole jejím přátelům a známým, kterými se policie určitě nehodlá zabývat. Tohle mi nestačí, strašná nuda, každý díl skoro stejný, pořád dokola, naštěstí je zde celkem slušná hudba a hezké herečky v čele s hlavní představitelkou. ()

Lennie

Velmi příjemné propojení detektivky a teen-romance doplněné sympatickými herci, z nichž ke každému mám jakýsi divácký "vztah", chytlavou znělkou a příběhy, které si mě dokázaly přtáhnout. Tím je pro mě Veronica Mars, seriál, o kterém se mi už dokonce i zdálo :-) ()

jafuska

když jsem se dříve dívala na první sérii, určitě mě to zaujalo, ale postupem času se to už nějak jen táhlo a bylo to docela nudné, takže po skončení první série jsem se přestala dívat, ale ráda na tento seriál vzpomínám ()

lord Ball

Já vím, že je to jen teen-seriál, ale shrňme si klady: na seriál ze střední školy je i poměrně inteligentní se sem tam i docela chytrými dialogy. Další kladem je, že dějová linie seriálu je i docela zajímavá a jednotlivé případy, které řeší dávají smysl. No a třetím kladem je nádherná a rozkošná Kristen Bell. Nelze samozřejmě i nezmínit zápory, jako je neuvěřitelně inteligentní a šikovná cool dívka, jako hlavní hrdinka, no ale myslím, že tuto menší vadu na kráse pominu. ()

Veronica Mars se vrací

Veronica Mars se vrací