Veronica Mars

• USA Veronica Mars (více)
Drama / Krimi / Mysteriózní
USA, (2004–2019), 50 h 24 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

Rob Thomas

Hudba:

Josh Kramon

Kristen Bell, Percy Daggs III, Jason Dohring, Francis Capra, Enrico Colantoni, Ryan Hansen, Teddy Dunn, Michael Muhney, Tina Majorino, Harry Hamlin (více)

Série(4) / Epizody(72)

Veronica Marsová je pravou rukou svého otce, los angelského 'soukromého očka' Keitha Marse, který dříve býval šerifem. Potom se ale v městečku odehrála vražda Veroničiny nejlepší kamarádky, dcery jedné z nejbohatších rodin - Lilly Kaneové. Šerif Mars se vydal po špatné stopě a ze všeho obvinil Lilyina otce, vlivného muže Jakea Kanea, jenže k vraždě se později doznal jistý Abel Koontz a lidé přestali Veroničině otci věřit. Ztratil práci, manželka se odstěhovala a vrstevníci Veronicu vyvrhli ze své společnosti. Alespoň tak to Veronica vždycky viděla. Jenže bylo to opravdu takhle? Byl Abel Koontz opravdu vrahem anebo v tom bylo něco víc? Proč má otec v sejfu i po tak dlouhé době stále složku s Lillyiným případem? A odstěhovala se Veroničina matka vážně jen z důvodů, které byly Veronice řečeny? Odpovědi na tyhle a mnoho dalších otázek se dozvíte v 22 dílném seriálu z produkce režisérů, jenž mají na seznamu např. Ally McBealovou, Chirurgy, Aktu X aj. (ČSFD)

Luteka

Veronica - vtipná, drzá, chytrá, šikovná, tvrdohlavá a ... no prostě jediněčná. Po první epizodě náhodně shlédnuté v televizi mě seriál ani moc nezaujal. Kdo by se pořád dokola chtěl koukat na dokonalé americké teenageri, kteří stále a stále řeší svoje "velké problémy" jako je láska, vztahy, hubnutí ... Vztahy už jsem zmiňovala? Asi jsem v té době měla nouzi o dobré seriály, tak jsem se na VM začala dívat a ... byla jsem šokována :) Žádný ubrečený seriál pro teenageri s dokonalými neherci, ale skvělá podívaná s výborným hereckým obsazením. No ameriko, tleskám ;) První dvě série dokonalé. Třetí malinko rozbředlejší díky 3 různým velkým případům, které Veronica řešila. A film je taky boží! ()

3 AM Code

Po prvni sezone muzu rict, ze Veronica Mars je hodne povedenej teenage serial. Ma to odpich, slusny herce, ma to dobrej scenar, ma to 'clever' hlasky a popkulturni reference za ktery by se nemusel stydet ani Joss Whedon. Jen tak dal.. Ok 2 sezona byla slabsi hlavne co se ustredni dejove linky tyka, stale jeste 4 ale tak, tak. (kveten 2006) ()

laky158

Výborný kriminální seriál s Kristen Bell v hlavní roli, je to něco jiného než seriály typu Kriminálka New York a je to velmi chytlavé. ()

vitekpe

Enrico Colantoni a Amanda Seyfried jsou ty dve hvezdy. Pokus o stredoskolskej barevnej "noir" pristup mi ani tak nevadi, pokud je dobre udelanej. Coz tady neni. Hlavni postavy se chovaji nejen nepochopitelne, ale casto i prilis nekonzistentne. Tim myslim, ze co chvili se nepochopitelne meni vzorce chovani, vlastnosti a pristupu, a to zrejme dle momentalni nalady scenaristu. Skoda. Je spousta lepsich serialu. Dalsi chybou je nedostatek postav, ke kterym by jste si mohli vybudovat pozitivni vztah. Vetsina se chova jako kreteni. ()

Wotan

Takže po skouknutí všech zatím dostupných dílů musím konstatovat, že mě VM dostala jako málokterý seriál. Je to odpočinkový, vtipný a někdy napínavý seriál. Kvalita šla sice ve třetí sérii dolů, ale všechno zachraňuje Kristen Bell. PS: Ti, kdo viděli dabovanou verzi ať si strhnou 5*, protože to, co předvedla N@va je vážně k pláči. ()

medlo

Na začiatku som si myslel, čo za kravinu to v telke zasa dávajú. Ale postupom času ma zaujala hlavná hrdinka, ktorá bola pekná, vtipná a milá. Nevidel som síce všetky časti, ale je to jeden z tých seriálov, ktorý neublíži. Odporúčam na nudné dni, keď neviete do čoho by ste kopli. ()

borec999

Veľmi nezáživný seriál. Celkom početná fanúšikovská základňa na ČSFD ale aj inde vo svete mi nejde do hlavy. Teraz vážne: Čo sa vám všetkým(fanúšikom) na Veronike Marsovej páčilo? Pretože mňa nech rozmýšľam ako chcem nič nenapadá, len to že som kedykoľvek pri sledovaní pociťoval skoro 40 minút súvislej nudy. 15% ()

xmozek

Že by konečně seriál kde 18-ti letí, hraní 25-letými,neřeší jen to jestli tenhle má rád tohodle atp?!Příjemná podívaná doporučuji.Alespon se tu něco děje.4 * ()

miksacka

Ráda bych se dočkala IV. řady. Sledovala jsem první tři a trochu mě mrzí , že se nedozvím, jak to všechno dopadlo. :-) ()

Paity

Veronica Mars je patrně seriál pro holky a nejlépe pro teenagerky. Prvních prá dílů se dá ještě zkousnout, pak ale ze sebe udělá specialistku na vše, takže takový hybrid Colomba, Kriminálky LV a Právo a pořádek. ()

janisska

A já jsem si myslela, že v Glee se scénaristi relativně odvázali... Veronica Mars nabízí pro americký seriál dost netypický pohled na skutečnost. V první sérii (co zatím můžu soudit) platí, že co díl, to zpochybnění hranice normálního a nenormálního. A dost mě baví hudební i textové aluze. Prima! ()

LittleMonste

Neuvěřitelných 8 měsíců mi trvalo zhlédnout směšných 64 dílů.. už to vypovídá o tom, jak na mě celý seriál působil. Nebýt silného odhodlání praštím s tím po 1. sérii. Jediným opravdovým kladem je Kristen Bell v hl. roli. Samozřejmě to nebyla taková katastrofa... dalo se to přežít, ale podruhé už bych neriskoval. Korunu tomu dává naprosto příšerný dabing (asi nejhorší, co jsem kdy slyšel), kdy několik vedlejších postav dabuje jeden člověk. Co k tomu dodat. (Slabých 35%) ()

lucijelucije

Neviděla jsem všechny díly, takže asi nejsem úplně objektivní divák, ale pro mě byla Veronica příjemné zpestření, mezi těmi všemi kriminálkami, které jsou natočeny. Taková teenagerská podívaná se zápletkami dramatu, krimi i nějaké té lásky. 50% ()

cmenda

Dneska už možná tenhle seriál není takovej trhák ale když sem se na něj koukal v televizi v době vysílání v roce 2004 , ale pořád se mi líbí. ()

Blazin

Mě osobně se tento seriál zrovna moc nelíbí, poslední díl co jsem viděl byl dost podprůměrný, ale jelikož pár ostatních co jsem viděl šlo, tak dávám ještě dobré 2, ale většina herců tam je dost navíc. ()

Jeržik

JÉÚÉÚ!! KRISTEN BELL!! TÝ JO, TO JE KUS!! MÁ PRSA! A POŘÁD NĚCO ŘEŠÍ. A TAKY VAGÍNU! A TY JEJÍ KAMARÁDI! ASI TO BUDĚ NĚCO PROMYŠLENÝHO. SUPR!! DÁM ČTYŘI HVĚZDIČKY! NE, NE, ROVNOU PĚT!! Já píši vám - co mohu více? Co ještě mohu dodati? Teď vím, že máte právo sice mne pohrdáním trestati... a to za 30%. ()

Sagara

Veronica Marsová je extratrieda, mať takúto kamarátku na strednej tak som šťastný. Za babu by som ju nechcel (viď chudák Logan :D ) Prva sezóna bola geniálna. Už pilot ma tak navnadil a zbytok série sa postupne rozmotávalo klbo tajomstva a ja som veľakrát zadržiaval dych a drukoval Veronice ostošesť. Druhá a tretia séria už mierne zaostávajú no ajtak sa jedna o nadpriemerný (objetkívne) a srdcový (subjektívne) seriál. A long time ago... we used to be friends... ()

Veronica Mars se vrací

Veronica Mars se vrací