Saw 2

• USA Saw II (více)

Génius děsu rozjíždí druhé kolo hrůzostrašné hry s životem a smrtí. Zamkne do uzavřeného prostoru osm nešťastníků, jejichž úkolem je dostat se ven dřív, než se nadýchají nervového plynu a zemřou. Musejí však být ostražití - cesta ke svobodě je poseta smrtícími pastmi, které jim rafinovaný Jigsaw přichystal. Když je nalezena mrtvola s charakteristickými známkami Jigsawova vražedného rukopisu, nastává čas, aby se do hry zapojil i detektiv Matthews. Rozbíhá se pátrání po vrahovi, jehož brutalita volá po zákonné odplatě. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Joke_47

Naprosto senzační pokračování, kterému nechybí takřka nic k dokonalosti...prostě je úžasné, když Vás horror svým koncem naprosto šokuje a ještě pět minut jste z toho opařený jak malý děti...=) ()

cypher

Saw dvojka už nepřináší tolik nového na poli náprav lidí, v podstatě celý příběh se pohybuje v asi takové tmě, jako byla v chodbách toho domu. Paradoxně začátek a konec filmu vás donutí vydržet a hlavně si moc užít konec. Dle mého názoru lepší rozuzlení, než v jedničce. ()

bulawaio

Já se docela bavil, ale na skvělou jedničku to nemá určitě. Připadalo mi to dost umělé a k tomu strašně nesympatičtí herci. Některé vychytávky však neměly chybu, zejména scéna se stříkačkama byla užasná. Dohormady slabých tři * ()

LucMosss

Některým snímkům by se nemělo dostávat pokračování... Celé je to zbytečně krvavé, násilné... Dialogy prkenné, herecké výkony mizerné, předzvěst zla i přes to všechno nijak zvlášť stojící za povšimnutí... A účel filmu jediný: Vydělat peníze pokračováním již tak dost pokrouceného prvního dílu... Nic jiného v tom nevidím. ()

kishi_SO

Saw (cela seria) je film, postaveny na poskladanych utrzkov udalosti, ktore vo finalnom vyvrcholeni (rozuzleni) nadobudnu poriadne prekvapujuci vysledok. Avsak tento moment prekvapenia fungoval iba pri prvej casti. V tejto uz ste sa mali na pozore a predvidanie dalsich tahov, suvislosti a moznosti Vam ide celkom dobre. ()

Jamall

Od dvojky po pětku se jede dle zaběhnuté linie. Zajímavé pasti a zajímavá psychologie postav, jen už ne taky vypointované jako v jedničce. ()

Maiken Algren

Neviem si pomôcť, ale po celú dobu som sa nezbavil dojmu že sledujem gore odnož Big Brother. Jediné čo chýbalo bola sprchová scéna nejakej slečny na záver. ()

Karel122345

Tento díl Saw již nebyl tak povedený, jako první, ale i tak se mi velmi líbil. Bylo tam zbytečně moc krve a scény nebyli tak propracované, ale to se dalo očekávat. Naštěstí mě nezklamal konec, který zdramatizoval celý děj. Když to vše sečtu, tak sem s druhým dílem Saw spokojený. ()

CrashONE

Nejsem ani náhodou fanoušek "takových" horrorů, kde se seká, řeže, píchá a podobně. Takže po dvou dílech mi to bohatě stačilo. A příště si pustím radši horror s jinou tématikou. ()

DansteR

A už je to jen kolotoč, furt to stejné dokola, jen dalších několik brutálních vražd a rozjíždění ještě většího kolotoče níkoli ve vztahu k filmu jako takovému, nýbrž k celé sérii. Prostě mnohem slabší jednička, která ničím nepřekvapí, ale na to jedno zkouknutí se to dá přežít....60% ()

misul96

O něco slabší než byla skvělá jednička. Ba i tak jsem naprosto ohromena, ale už to nebylo tak tajemné jako předtím. ()

pokormar

Zajímavé sledování různých povah vícero lidí, kteří by měli spolu spolupracovat. Některé záběry jsou drsnější, ale ještě zvládnutelné. Návaznost na původní díl - paráda. Práce policie a pátraní po vrahovi Jigsaw - slušný! :) ()

Kozlowski8

Film navazuje na první část. V nevábné špinavé místnosti je však tentokrát mnohem výce lidí... Oproti prvnímu dílu je tento ještě o něco drsnější a živočišnější, má vyšší tempo a výce zápletek. Divák prožívá výce napětí a slabší povahy zřejmě častěji odvracejí zrak. Nutno pochválit velmi vydařený finiš. Rychlejší tempo, kamera a střih, však možná trochu ubírají na atmosféře, což je jediné drobné mínus oproti jedničce. 75%. ()

vika.evil

Brutální jako jednička-lepší než jednička. Moc jsem se těšila na dvojku a nezklamala. Bála jsem víc, a jelikož se ráda bojím byla jsem unešená. Nečekala bych, ale takový konec, ten mohli dopilovat. Uvidíme, co přinese trojka. ()

punco

SAW 2 je veľmi obstojným nasledovníkom prvej časti teraz už série filmov, ktorý síce troška stráca na atmosfére skor videoklipovou réžiou a farbami, ale je správne tortúrna a silno vyhráva scenáristicky, záver je geniálny. Nadštandardná zábavka natlačena do hodinky a pol. ()

HolyKeeper

Druhý díl Pily je po skvělé a originální jedničce i mým, v pořadí druhý oblíbený díl (ze dvou). Potom už to jde se sérií trochu z kopce. Každopádně náš oblíbený "Skládačkový vrah" pokračuje ve svém nápravném zařízení a policejní složky s tím nemají tak úplně pochopení. Všechno známé z prvního dílu pokračuje, jen ve větším měřítku. A opět jsou tady někteří naprosto zbytečně pohoršení nad údajnou brutalitou. A kde prosím? Nečekejte extra horor, spíš ponurý thriller se zajímavou zápletkou a nečekaným vyvrcholením. Komu se líbil první díl, nebude pravděpodobně litovat ani devadesát minut života stráveného u dílu druhého, ať si života vážíte nebo ne. ()

Salvator

Dalo se čekat, že pokračování bude mnohem slabší a současně nechá otevřená vrátka pro další díl. Sešup původně dobrého nápadu tak bude pokračovat, protože tady už jen těžko vymyslí něco nového. ()

Michal.Lukac

Môžte si hovoriť, čo chcete, dvojka bola lepšia ako jednička. Mala oveľa hutnejší dej, menej sa v nej naťahovalo a záverečný plot twist bol oveľa prirodzenejší, ako v jedničke. ()

Příští rok dorazí jedenácté Saw

Příští rok dorazí jedenácté Saw

12.12.2023

21.02.2007

Hračky bývají plačky...

Hračky bývají plačky...

06.06.2006

...říkávaly nám babičky, když jsme něco přeháněli. Společnost Lionsgate asi nemá babičku. Málokterý jiný filmový žánr v Americe dává často vzniknout řadě pokračování, prequelů, sequelů, remaků a… (více)