Na stojáka

Zdeněk Tyc

Kamera:

Josef Hruša

Účinkují:

Pavel Liška, Michal Kavalčík, Tomáš Matonoha, Tomáš Hanák, Petr Čtvrtníček, Jan Budař, Marek Daniel, Bohumil Klepl, Anna Polívková, Václav Koubek (více)

Stand up comedy - sólové výstupy bavičů, specialita angloamerických barů, je snad nejkrutějším testem komiků. Kdo nedokáže, aby divák zvedl oči od sklenky, natož odložil doutník a zaplácal, je vyřízen. Sledujte Na stojáka z produkce HBO ČR.  Originální česká "stand-up comedy" vychází z tradice známé z angloamerických barů. V nich se bavič na malém pódiu postaví před publikum a během několika minut je zkouší pobavit vtipy, zpěvem, či improvizovanými scénkami. Slavným americkým příkladem byl komik Lenny Bruce, kterého ve známém filmu Boba Fosse ztvárnil Dustin Hoffman. Pořad NA STOJÁKA tvoří trvalou součást českého programu HBO. Původně se opíral o populární tváře typu Tomáše Hanáka, Tomáše Matonohy, či Ester Kočičkové, autoři však postupně objevili i talenty dosud neznámé - například Ivu Pazderkovou, Josefa Poláška, Lukáše Pavláska, Marii Ludvíkovou, či Lumíra Tučka. "Na stojáka je odvaha vystoupit a dát se všanc," říká režisér Zdeněk Tyc. "Na stojáka je prolomení chladné televize, něco, co tu ještě nebylo, něco, co riskuje a chce překvapit," upřesňuje režisér. (oficiální text distributora)

TrebleClef odpad!

Sračka sračka sračka. Místo vtipu trapnost. Exbojfrend mi párkrát řek, že mi musí něco pustit. Celou dobu se válel smíchy pod stolem se slzama v očích a já tam stála jako puk s kamennou tváří... Jedinej, kdo je dobrej je Koubek, ale spíš sám o sobě, než tady v tom panoptiku. Taky Kočičková neni špatná, ale dřív mi přišla zábavnější. A ty diváky, ty vzali kde? Nafintěný kancelářský krysy s růžovejma kravatkama-blééé. ()

Lobotomas

Původně jsem dával za 3*, ale tedka po shlédnutí většího počtu dílu můsím své rozhodnutí změnit. Je to ukázka toho jak se dá co nejlépe ztrapnit. Jediné co je zde k smíchu je neschopsnot učinkůjících. ()

loki5

Hodně nevyrovnaná věc, která stojí a padá na tom kdo je za mikrofónem. Bohužel je to hodně nudy a trapasů na pár parádních kousků. každopádně za tlumočení hokeje do znakové řeči bych dal i 5*. Ale celkově průměr. 50% ()

Person

Některé výstupy fantastické, ale jiné zase absolutně pod úroveň. Tak například Liška a Pavlásek jsou jako komikové úplně někde jinde (Liška samozřejmě výš). Rozhodně však nejde o špatnou zábavu, jen je to jako na houpačce. ()

Alice02

Dá se na to dívat. A dá se při tom občas i dobře zasmát! Jeden z těch, co mě hodně pobavili byl Ríša Nedvěd, Pavel Liška nebo Iva Pazderková. ()

Cheeker

Abych se opravdu bavil musí přijít na scénu Lukáš Pavlásek, Karel Hynek, Pavel Tomeš nebo Miloš Knor. Ale vždycky se modlím, aby nepřišla Iva Pazderková jako blbá blondýna. ()

cerbygerby

Od té doby co to dávaj na dvojce, tak jsem stihl pár dobrých kousků shlédnout, a opravdu je to sranda a fakt na to musí být nátura, protože stoupnout si před dav lidí a zabavit je mluveným slovem je velký um.. super :) ()

ludva10

Velice záleží na lidech, kteří právě vystupují. Některé výstupy jsou super a člověk se může uřechtat ( např. Iva Pazderková u gynekologa ), některé jsou zase strašně nudný až trapný. ()

Ozzy2

Český humor je úplně jinde.Jsme národ Švejků a Cimrmanologů, tenhle tupý, násilný humor může bavit jen primitivy.přesto, že drtivá většina studuje různé V ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj