Na stojáka

Zdeněk Tyc

Kamera:

Josef Hruša

Účinkují:

Pavel Liška, Michal Kavalčík, Tomáš Matonoha, Tomáš Hanák, Petr Čtvrtníček, Jan Budař, Marek Daniel, Bohumil Klepl, Anna Polívková, Václav Koubek (více)

Stand up comedy - sólové výstupy bavičů, specialita angloamerických barů, je snad nejkrutějším testem komiků. Kdo nedokáže, aby divák zvedl oči od sklenky, natož odložil doutník a zaplácal, je vyřízen. Sledujte Na stojáka z produkce HBO ČR.  Originální česká "stand-up comedy" vychází z tradice známé z angloamerických barů. V nich se bavič na malém pódiu postaví před publikum a během několika minut je zkouší pobavit vtipy, zpěvem, či improvizovanými scénkami. Slavným americkým příkladem byl komik Lenny Bruce, kterého ve známém filmu Boba Fosse ztvárnil Dustin Hoffman. Pořad NA STOJÁKA tvoří trvalou součást českého programu HBO. Původně se opíral o populární tváře typu Tomáše Hanáka, Tomáše Matonohy, či Ester Kočičkové, autoři však postupně objevili i talenty dosud neznámé - například Ivu Pazderkovou, Josefa Poláška, Lukáše Pavláska, Marii Ludvíkovou, či Lumíra Tučka. "Na stojáka je odvaha vystoupit a dát se všanc," říká režisér Zdeněk Tyc. "Na stojáka je prolomení chladné televize, něco, co tu ještě nebylo, něco, co riskuje a chce překvapit," upřesňuje režisér. (oficiální text distributora)

Bezda22

Miloš Knor, Karel Hynek, Lukáš Pavlásek, tyhle tři borci to fakt uměj udělat zábavný, a jediný oni mě fakt baví skoro vždycky. Bohužel, sami to udržet někde ve vyšších příčkách nemůžou, takže kvůli nezdařeným a celkem trapným pokusům o dobrou scénku ostatních účinkujících se z téhle show stává průměrná věc, je to škoda. Jediný kdo tam pak ještě něco zachraňuje je Iva Pazderková. Takže 55% ()

Nešpi

několikrát jsem viděl na živo, stojí to za to je to výborná podívaná a velmi, velmi vtipná ..... Best ( Karel Hynek, Miloš Knor, Lukáš Pavlásek, Iva Pazderková) ()

DaweForeman

Nikdy bych nečekal, že by se tu v ČR mohlo něco takovýho objevit nebo popřípadě, že i kdyby, tak to nebude nic moc. Čekalo mě ale příjemné překvapení, že existuje a také je z větší části vtipné. I když člověk si zde musí najít ten svůj vlastní humor a vybírat si pak z určitých lidí, kteří jsou mu charismatičtí. ()

papilon395

Historický předchůdce Comedy Clubu, Tento stand up se zrodil na HBO a poté pokračoval na ČT2 či Primě. Spousta známých tváří si mohla vyzkoušet na vlastní pusu, jaké to je rozesmát publikum. Chce to setsakramentský talent, odvahu a originální image. Postupně se zrodily hvězdy jako Pavlásek, Pazderková, Knor či Kočičková, které se na tuto kategorii zábavy začaly specializovat. ()

LaValse

Je to dobrý nápad a ráda na něj koukám. Nejde to hodnotit jako celek, někdy umírám smíchy a někdy je mi trapně za ty podivné osoby, co se snaží být vtipné... Ale nikdy se nenudím, češi se zkrátka chtějí bavit za každou cenu. ()

Dinsberg

Povídaní o "inteligenci" blondýny a postřehy doktora Roberta Klátila, předního českého sexuologa, nabízejí jedné momenty hodné a zasloužilé smíchu. Zbytek jsou jen individua, které se buď rády poslouchají nebo jsou štastné, že zažijí svou minutku "slávy". ()

Jara_II

V televizi jsem to neviděl, podíval jsem se jen na výběry toho nejlepšího, které vyšly na dvd. K tomu mě donutilo pár povedených scének co jsem viděl na youtube. Bohužel kromě těch pár scének tento pořad nestačí ani na zmiňovaná dvd. Leccos naznačuje i scénka Otevřený dopis KSČM, která patří opravdu k tomu nejlepšímu co tento pořad nabídl... To lepší z pořadu: Ostravak - Nuda, Tomáš Hanák - Musíme si pomáhat, Igor Chmela, Iva Pazderková (stojí za to shlédnout i další její videa) ()

Lumpus

Pár dílů dobrých a velmi slavných a pár nudných a nic neříkajících, takto se to dá celkem výstižně shrnout. ()

radaauer

na csfd hodnocení tohoto tv pořadu úplně nepatří, ale je třeba plně se přihlásit a podpořit fakt, že díky pár nadšencům tady z v čechách mrtvého žánru máme skvělé podhoubí nových talentů. ()

Renie42

Čtyři hvězdy dávám vystoupením Ivy Pazderkové a myslivce, který totálně skvěle rapoval, jinak kdybych měla hodnotit jako celek, tak bych nějakou tu hvězku ubrala. ()

Dzony

Z počátku jsem byl tomuto pořadu nakloňen, neb mi některé scénky připadaly humorné. S postupem času, jsem ovšem názor změnil. Nejde mi o to, že se některé vtípky nepovedou, nebo že někteří protagonisté jsou občas trapní, ale jak kdysi řekl Horníček něco v tomto smyslu: „ Když se má používat vulgární slovo v komediálním výstupu, tak s rozmyslem a opatrností, pak to sedne jako prdel na hrnec a splní to svůj účel, ovšem používají li se hovna v každé rádoby vtipné větě, tak celek je pak jedno velké hovno“. A pod to bych se podepsal. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj