Na stojáka

Zdeněk Tyc

Kamera:

Josef Hruša

Účinkují:

Pavel Liška, Michal Kavalčík, Tomáš Matonoha, Tomáš Hanák, Petr Čtvrtníček, Jan Budař, Marek Daniel, Bohumil Klepl, Anna Polívková, Václav Koubek (více)

Stand up comedy - sólové výstupy bavičů, specialita angloamerických barů, je snad nejkrutějším testem komiků. Kdo nedokáže, aby divák zvedl oči od sklenky, natož odložil doutník a zaplácal, je vyřízen. Sledujte Na stojáka z produkce HBO ČR.  Originální česká "stand-up comedy" vychází z tradice známé z angloamerických barů. V nich se bavič na malém pódiu postaví před publikum a během několika minut je zkouší pobavit vtipy, zpěvem, či improvizovanými scénkami. Slavným americkým příkladem byl komik Lenny Bruce, kterého ve známém filmu Boba Fosse ztvárnil Dustin Hoffman. Pořad NA STOJÁKA tvoří trvalou součást českého programu HBO. Původně se opíral o populární tváře typu Tomáše Hanáka, Tomáše Matonohy, či Ester Kočičkové, autoři však postupně objevili i talenty dosud neznámé - například Ivu Pazderkovou, Josefa Poláška, Lukáše Pavláska, Marii Ludvíkovou, či Lumíra Tučka. "Na stojáka je odvaha vystoupit a dát se všanc," říká režisér Zdeněk Tyc. "Na stojáka je prolomení chladné televize, něco, co tu ještě nebylo, něco, co riskuje a chce překvapit," upřesňuje režisér. (oficiální text distributora)

chumaj

asi na dvoch vystúpeniach som sa celkom dobre zasmial ale ostatne boli skôr priemerné a nezaujímavé , s tým že zopár ich bolo aj riadne trápnych takže za dokopy len 35%. ()

Lea.inJuly

Vždycky se ráda podívám, Ivu Pazderkovou zbožňuju a Matonoha je king:) a scénka "halali hip hop" Lumíra Tučka je krutá :))) ()

rigidite

U Na stojáka hodně záleží, kdo ten večer vystoupí. Někteří jsou tak vtipní, že se člověk za břicho popadá a někteří jsou až trapní. Vždy záleží na humoru každého z nás a jak se říká - není na světě ten, co by se zlíbil všem. A ruku na srdce - kdo z Vás by měl takovou odvahu vystoupit před lidmi a bavit je? Proto se mi ten pořad líbí, proto ty lidi obdivuju, i přesto, že se mi zrovna někdy netrefí do noty. ()

magicDust

"no to se poseru teda hele tak jááááá jsem se rozhodla, že mám dost vlády jedné strany a dost vlády jednoho muže v jednom rezortu" "Vás to nudí?......no to jsis měl dojít dřív miláčku" :D ()

fandula

Někdy to s těmi lacinými vtípky Ivi Pazderkové fakt přeháněj,ale možná jediná ona je tim důvodem,proč dávám tak vysoké hodnocení.Být tak hrozně hloupý ve své roli je akorát důkazem,že je ten člověk buď superinteligent nebo úplnej idiot. ()

hiroito

Americká varianta dodává již dlouhá léta kvalitní komiky. Česká alternativa bohužel trpí stějně jako český divák na nededostatek kvalitních herců či komiků. Tak či tak občas řekněme z 30% je to vtipné. No uvidíme jestli to jednou získá nějakou vyšší úroveň. ()

ggggg

Nechápu tak nízké hodnocení. Mě osobně něco jen tak nerozesměje v televizi, ale tohle mě prostě dostává. Například ''blbá'' blondýna Iva Pazderková má svoje show naprosto vychytaný a myslím si, že tito komici jsou daleko lepší než ti, které nám dennodenně cpou Nova nebo Prima. ''90-60-90...Funguje to?'' ()

ssarka

moje obliba je stálá a neměnná-Karel Hynek, blbá blondýna, Ester Kočičková, Miloš Knor a nově i Pavel Tomeš ()

oskiii odpad!

Co to jako je? Naprosto nudní účinkující, uspávací bláboly o hovně. Čemu se to publikum směje ? Kolik jim za ten nucený smích platí. To má být jako inteligentní humor? Tak to potěš. ()

Qer odpad!

Pořad, který kopíruje debilní americký stand-up comedy, jsme tady opravdu nepotřebovali. Jsem přesvědčen, že nejméně polovina lidí z publika předstírá zájem i smích, protože jsou podobné srágory v módě. Nucený humor jsem vždycky nesnášel a tady to o ničem jiném není. ()

kubixix

Některé výstupy stojí za to, jiné jsou průměrné a o ostatních bych se radši ani nezmiňoval. Alespoň u mě ale některé hlášky natolik zevšedněly, že jsem si tento pořad obecně velmi zamiloval. Škoda jen, že těch skvělých výstupů není více. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj