Saw 3

• USA Saw III (více)

„V každém muži je skryto dítě. Chce si hrát," řekl před sto lety básník Christian Morgenstern. Jigsaw tuto jeho moudrost dovedl k dokonalosti. Když díky pomoci své nové učednice Amandy (Shawnee Smith) zmizel, vůbec nepřestal zasahovat lidem do osudů. Stále dál tahá za všechny provázky, intrikuje jako šedá eminence proti všem, kteří si neváží života a co víc, všechno dělá jen pro jejich dobro. Doktorka Lynn Denlon (Bahar Soomekh) nemá ponětí, že je další na jeho seznamu "vyvolených". Jednou po noční službě v nemocnici ji Amanda unese a odvede do opuštěného skladiště, kde je Jigsaw (Tobin Bell). A toho musí udržet naživu, dokud se Jeffovi (Angus MacFadyen) nepodaří dokončit jeho hru. Jenomže Jigsaw nikdy není tak nemocný, aby nemohl dohrát svou hru. A on si hraje rád... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

sarfian

Trochu brutálnejší diel ako dva predchádzajúce, ale stále kvalitný. Na konci bolo zase prekvapko, čo sa mi páčilo, ale prvé dve hry nemali nič spoločné s dejom filmu. A mimochodom scéna s kyselinou v nádobe, v ktorej bol naspodu klúč bola nedotiahnutá. Prečo?...dalo sa to viliať a pohodlne vytiahnuť klúč, no nič to nemení na tom, že to tá policajtka neprežie.Celkom dobrý film, no už nie tak dobrý ako doteraz. VIDENÉ 2x ()

Tamten

Ja ze zajímavé myšlenky na jeden film vytěžit třetí, aby byl zábavný a neopakoval se? Takhle určitě ne. Zajímavé a nové myšlenky tu nejsou, pseudopřekvapení na konci postrádá význam a nechutné záběry u třetího dílu taky asi nikoho z křesla nezvednou. ()

LucyD

První z série Saw, které jsme viděla. Tento Fenomén mě naprosto zklamal, čekala jsme něco úplně jiného, ale dejme tomu, že to je pěkně vymyšlené, to je pravda a možno říct, že to není pouze krev a mučení, ale nějaká a dějová linie se tam prolíná. ()

dustur

Máme tu tretí diel hororu SAW ,ktorý sa podľa mňa ani nemusí hanbiť za seba. Samozrejme že brutalita vo filme zostála ,a nechýba ani krv a pri takomto žánri mi to absolútne nevadí ale skôr poteší... Ako vždy ,tak aj tu je hlavným predstavitelom Tobin Bell ,ktorý sa sem neskutočne hodí ,a aj Shawnee Smith ktorá je premňa svojím spôsobom nesympatická ,ale ako herečka v tomto filme zvláda všetko ,tak ako treba..., je správne psychopatická a zároveň si dobre odohrá svoju úlohu. A ako správny horor ,má aj svoje nechutné scény ,ktoré sú podľa mňa vrcholom vo svojom žánri...,ktoré človek každý deň nevidí.... A čo sa týka môjho hodnotenia ,tak mu dávam slabé štyri hviezdičky..., a samozrejme že som zvedavý aj na dalšie časti tochto fajnového hororu ,akým SAW je... Moje hodnotenie filmu,je.: slabé 4 / 5 Film videný - ( DVD 01.11.2016 ) ()

Sammy.Boy

Tady se hraje hodně na efekt! Efekt v podobě samoúčelné brutality. Ale vzhledem k tomu, že se jedná o třetí díl, scénář je místy lepší než u předchozí části. Skvělé flashbacky, které divákovi osvětlí několik důležitých kousků skládačky. Tolik probíraná šokujíácí scéna lékařského zákroku je dost možná nejzapamatovatelnějším článkem z celé série. Vše pak korunuje jako vždy perfektní závěr! ()

mira.l

No, asi nejkoukatelnější částí téhle skládačky byla Bahar Soomekh, to je krásná ženská. No aspoň že to měla relativně rychle "za sebou". Tak za ní změním původní žumpoidní hodnocení na ušmudlanou jednu *. A tady asi měli tvůrci přestat. Protože tohle píšu po shlédnutí č. 4, kde mi to hlavně ke konci po stránce časových linek dost přestává dávat smysl. ()

Hellknight12

Veľmi dobre pokračovanie. Je to síce o niečo slabšie čo sa týka hereckých výkonov ale veľmi dobre nadväzuje príbehovo na predchádzajúce filmy. Pri svojej dĺžke 113 min je to dosť dlhé na uzavretie všetkých otázok a nedokončených príbehov a zároveň šikovné podsúva nápad na pokračovanie. Nie som si istý ale tento film mal byť posledný film. Nápad na pokračovanie je tam vysunutá len pre prípad úspechu a prípadného pokračovania. Podľa väčšiny ľudí sa túto séria skončila ale pre mňa nie. Chápem názory prečo je táto časť konečná. Celkové hodnotenie za mňa je 70%. Určite odporúčam. ()

Nix

Tak nejen, že Jigsaw je puzzle vrah, ale taky se z něj stala další telenovela, která bude mít nekonečno dílů. Pro úspěch to chápu, ale ono v některých případech je lepší skončit v tom nejlepším. Další díl už je prostě zbytečný a bude se to natahovat ještě dlouho. Ale jo tento díl ještě ušel, ale už spadl do takového normálního průměru. ()

Psycho.R

Myslim, že největším kladem pokračování Saw je, že se nenese ve stylu filmů, kde se pokračuje na videu a filmy maji spolecny pouze název a nové postavy. Naopak víceméně to dava porad smysl a pracuje se se stejnymi postavami. Ale jak uz jsem psal u dvojky, režisér zvolil rychle strihy, nechutné zabery (neni jich tam zas tolik, abych to nezvladl) a podle me tím maskuje to, ze toho příliš neumí. Je pravda, ze tento styl byl pro nultý léta dost používaný, ale bohužel působí béčkově. ()

D.awi.d

Tohle by mohlo bejt něco jako guilty pleasure,viděl jsem průnik do Jigsawovi hlavy a zatínal jsem zuby, avšak potom jsem ten pocit chtěl zažít znova a znova... že by nová vlna hororů,kdy člověk chce mít ten znechucující pocit a kroutit se na sedačce ? Čas ukáže, ale jinak je Saw 3 o ničem, taková ukázka mučení.Ten nápad má rozhodně větší potenciál..vlastně měl... ()

lift666

To je divný, že jsem viděl jedničku i dvojku a stejně jsem byl pořád překvapenej koncem... Začátek filmu je tak neuvěřitelně nechutný, že nemám slov. Proto dávám "jen" 4* ()

7duster odpad!

Saw - výborná věc, skvělý nápad, ani okamžik nudy ..... Saw II - příběh ustupuje trochu do pozadí a na scénu přichází ve větší míře brutalita, nechutnost a více krve - ale ještě se to nechá ..... Saw III - příběh nulový, náplní filmu jsou už jen nechutnosti, sadismus vyššího kalibru a celá řada totálně trapných dialogů a flashbacků, které mají za úkol jen natáhnout stopáž - prosím, už tuhle sérii ukončete, ať odpočívá v pokoji a já můžu vzpomínat na výbornou "jedničku", která jako jediná stála za to! ()

Zpatlaní předchozích dvou dílů na které nestačí dějově, tak se to snaží dohnat brutalitou. Saw III je nejkrvavější ze všech. Příběh je jednoduchý a průhledný (jaké zkoušky budou následovat se dá poznat hned po první, i kam dojde bylo vcelku jasné) takže divák potom bude čekat, jakž bude závěrečný zvrat, který byl v předchožích dvou dílech (a dobrý). V saw III je takový.. ehm pokus taky ale je to spíše trapné... 5/10 Jo a jigsawovo "I wanna play game" začne lízt na nervy už po 15 minutách. ()

Leprechaun se možná vrátí

Leprechaun se možná vrátí