Prci, prci, prcičky: Nahá míle

• USA American Pie Presents: The Naked Mile (více)
všechny plakáty

Erik Stifler je možná jediným Stiflerem, který ukončí střední školu a bude stále panic. Sice má přes dva roky přítelkyni Tracy, ta se ale ještě na sex necítí připravená. Jednoho dne se Tracy rozhodne, že se s Erikem pomiluje, sejdou se v suterénu jejich domu, ale téměř v nejlepším je překvapí Tracyin otec. Eric zase o panictví nepřišel a Tracy se vrátí ke svému názoru o nepřipravenosti na sex. Eric usoudí, že už to takhle dál nejde, a proto se s kamarády Ryanem a Grahamen zúčastní nechvalně známého závodu Nahá míle, při kterém musí přeběhnout školní dvůr bez oblečení. Každý z kamarádů si najde přítelkyni a také Eric se začne bavit s půvabnou blondýnkou Brandy. Přesto ale stále myslí na Tracy, a dokonce jí zavolá. Ona mu však opakuje, že tenhle víkend si může dělat, co chce... (TV Nova)

JK-Stinger

Tak tohle je v sérii pořádný krok vedle a i když jsem se ještě v rámci možností párkrát zasmál, byla to vcelku zbytečná ztráta času. Nicméně alespoň fešné herečky ukázaly svoje přednosti, i když i to dost sráží trapná zápletka s liliputama:/ ()

Lilloos odpad!

Předvídatelná trapná zhovadilost, jejímiž vrcholy jsou partička agresivních liliputánů a usmrcení babičky ejakulátem. To snad mluví za vše. ()

dee.n odpad!

Uz ani ten Jimmuv tata to nezachrani. Abslutni dno teto serie, trapne vtipky a hloupy, predvidatelny dej. Muze byt hure? ()

Brtniik

Běs a děs! Ehm, uvažuji v jakém rozpoložení by mi tento film ulahodil. Stran bezdresového běhu si dovoluji připomenout tuzemský počin skupiny Poletíme jménem Soutěž (kdo nejdál nahulatej doběhne). To je také docela úlet, ale milý. ()

Bohnice05

Tohle prostě už nejsou prcičky. Přesto je to kopec ujeté zábavy a já si ho užil. Škoda jen, že už některé vtipy skutečně sklouzávali k trapnosti. ()

merigieren

Zase zoufalé pokusy hledání propojení se slavnou trojicí. Tentokrát se snažili ztrapňovat trpaslíky. Také zde platí heslo, čím více nahých holek, tím lepší film. Happy end na konci není špatný, hezká holka :-) tentokrát se na to už dalo i koukat, ale o vtipnosti se moc mluvit nedá. Alespoň to vypadá na začátek nové éry, možná příště budou 3*. ()

alambert

Mám rád teen-movies a k rodině prciček jsem extrémně schovívavý, ale všichni ty trpaslíci a koně a nevím co ještě...to už je moc i na mě. Kdyby tyhle nesmysly ve filmu nebyly, možná bych i přimhouřil oko nad trapným koncem, soustředil se na skvělý začátek, slušné scénky v průběhu celého filmu a především na naprosto nádhernou Jessy Schram a dal bych Nahé míly možná i čtyři hvězdičky. ()

Lyžař

No...abych řekl pravdu, tak po první polovině filmu jsem váhal mezi odpadem a jednou hvězdičkou. Už mi lezou krkem bezduché "kozaté" filmy. "Prcičky" jsou právě tímhle postižené moc a moc. Ani herci nejsou kdovíjací. Hudba je pouhou napodobeninou klasických Prciček, kde se tvůrci nebojí přihodit hodně SUM41, BLINK182 a pod. Tady se jedná opravdu jenom o napodobeniny. Režie? Taky stojí za starou belu. Čeho si u Nahé míle můžu jako jediného cenit je romantický příběh v závěru. A pan Levenstine..ten je klasikou a netřeba o něm mluvit. ()

Luk Skywalker

O něco horší než díl na Výletě, ale zase ne o moc. Navíc tu máme netypického Stiflera, což je jediná inovace, kdy se středoškolák vecpe na vysokou školu respektive vysokoškolský studentský život. ()

MickeyStuma

A jede se dál a daleko tvrději. Teenagerovská komedie již svorně dosahující pubertálními diváky toužebné hranice tzv. soft porna. Fekální humor v plné palbě nenechá na pochybách, že tento snímek nebude zcela pro normální lidi. Hlavní dějová linka se týká Erika a Tracy. On chce sex, ona na to není připravena. A teď jde o to, jestli jí zahne a nebo ne. Jednoduché, prosté. A kolem toho neustále probíhají sexuální dialogy doprovázející nahotou. Inu, tož tak ve filmovém světě. V centru dějí je samozřejmě příjmení Stifler, takže tu poznáme další teenagerovské členy příbuzenstva. Nic proti ničemu, pokud se tohle puberťákům líbí, tak jim to dopřejme, ale na druhou stranu, kam se poděl nějaký ten vkus? Ne, tohle je už absolutní nevkusná hrůza. ()

Barak

Zkáza je dokonána! Pravda je taková, že jsem se usmál asi dvakrát a ten zbytek jsem opravdu protrpěl. Nechápu ty lidi, jak můžou postavit film na nahotě, liliputech, věšení kbelíků s pivem za penis, nesympatických namachrovaných lidech, nechutnostech a já nevím na čem ještě. Tohle rozhodně není "American pie" jak ho známe, tohle je jedna velklá zvrhlost, která nemá vůbec co nabídnout. Nebudu to protahovat, jen si domyslete všechna zvrácená slova, která vás napadájí a výsledek bude "Náhá míle". Neuvěřitelná sračka.... ()

Jeand´Boa

Ach ouvej...když už si nedali pokoj a neskončili to u dílu třetího, měli to definitivně zabalit po čtyřce ... kam to spěje?... to už vážně nikoho nenapadá, jak natočit film, který by byl zcela nový a neparazitoval na dřívější, ale už zašlé slávě?...jako jo, zasmál jsem se u toho, to bych lhal (možná i dvakrát, což nemohu potvrdit jistě) - ale to neznamená, že by to bylo něco, co ocením ... vykonstruovaný humor s jedinou cílovou skupinou: uslintaní kozomilové (omlouvám se všem za tato slova)... ()

bolf!k odpad!

To si opravdu tvůrci myslej, že v dnešní době pornostránek stačí ukázat na plátně prsa, a divák jim absenci humoru odpustí? Hm tjn...Sra*ka nejvštší tohle. 0% ()

Fat'Fatal odpad!

Omlouvám se, Matte Stiflere z Tábora... Tvůj bratranec Dwight je největší lejno světa, a to radši nemluvím o Adamovi... Žádná vtipná situace, žádná absurdní situace, celý film je plný povrchností a banalit, a všechno končí tak že Adam nepoleví kočce odpaničce, ale svého šulinka strčí do své milované... Kde je ten bláznivý Stifler z prvních tří dílů... Netuším, proč se na tyhle filmy dívám, asi jsem sadistický masochista. Přehlídka koz a piček to nespraví. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

Alice02

Od začátku do třicátý minuty je to nářez, to si můžu pouštět pořád dokola a neomrzí mě to, jsou tam zajímavý situace a zabijácký hlášky, ale dál už se to táhne pomalu a v docela "trapném" stylu vtipu. Miluju Stiflerovu povahu a typ humoru v těchhle filmech, ve všech Prcičkách jsem si našla svoje momenty a celkově jsou pro mě tyhle série zajímavější, (třeba mě ukamenujte), než takový Harry Potter... no jo :) ()

Ondr@932

Slabej díl prci prci prciček! Ještě v první polovině jsme se parkrát zasmáli, ale pak už to bylo vážně trapné! Dávám 4/10 ()