Prci, prci, prcičky: Nahá míle

• USA American Pie Presents: The Naked Mile (více)
všechny plakáty

Erik Stifler je možná jediným Stiflerem, který ukončí střední školu a bude stále panic. Sice má přes dva roky přítelkyni Tracy, ta se ale ještě na sex necítí připravená. Jednoho dne se Tracy rozhodne, že se s Erikem pomiluje, sejdou se v suterénu jejich domu, ale téměř v nejlepším je překvapí Tracyin otec. Eric zase o panictví nepřišel a Tracy se vrátí ke svému názoru o nepřipravenosti na sex. Eric usoudí, že už to takhle dál nejde, a proto se s kamarády Ryanem a Grahamen zúčastní nechvalně známého závodu Nahá míle, při kterém musí přeběhnout školní dvůr bez oblečení. Každý z kamarádů si najde přítelkyni a také Eric se začne bavit s půvabnou blondýnkou Brandy. Přesto ale stále myslí na Tracy, a dokonce jí zavolá. Ona mu však opakuje, že tenhle víkend si může dělat, co chce... (TV Nova)

kaylin

U tohohle dílu jsem se prostě nebavil, ale tak já mám se série "American Pie Presents" vůbec docela problém. Přijde mi to jen jako odvození geniální série "American Pie", což tedy samozřejmě je, ale jde jen o to, že se zde využijí nějaké základní nápady, které sed roztahají do více méně celovečerního filmu. Humor stupidní, postavy nepříjemné. ()

dom156

Hrůza pokračuje, opět jeden povedený vtípek na 97 minut, je strašná kombinace. Toto již nechci znova vidět. ()

wipeout

Ako vôbec hodnotiť takéto niečo? Už len samotné číslo 5 napovie, že už ideme len ryžovať na značke "American Pie". Ale čuduj sa svete zaznamenal som posun či skôr návrat späť k starším dielom, lebo ten predchádzajúci bol naozaj hrozný. Nebudem tu opisovať chyby, pretože to vzhľadom na žánrové zaradenie do teenegerských komédii made by USA musí byť každému jasné. Tak prejdem k pozitívam hneď a tými sú očakávateľne sporo odeté ak ich tak možno vôbec nazvať "dámy" a ešte aj príjemné prekvapenie v podobe trpasličích mužíkov a ženičiek. Je mi ľúto toto sa proste ani žánrovo nedá hodnotiť, ale možno som naozaj zaujatý voči podobným sprostostiam, ale svedomie mi proste nedovolí ísť na viac ako 1,5*, keď si predstavím koľko super filmov u mňa podostávalo dve či tri hviezdy. ()

maverick10 odpad!

Kolik slov uz bylo vyrceno kvuli takovym filmum jako jsou tyto. Postradaji vkus, originalitu. Je to porad dokola, klidne bysme to mohli nazvat deja´vu pac jsme to uz nekde (nekolikrat videli). A koneckoncu nechci uz moc plejtvat slova pro neco, co nestoji ani za "odpad". ()

ZoltanCZ

Trapas za trapasem. Pro mě prcičkovská série skončila třetím dílem, čtyřku jsem ani nedokoukal. Ještě to není úplný odpad, ale série k tomu spěje. A Eugene Levy už taky není co býval. ()

raffspIn odpad!

Tohle opravdu nemůžou myslet vážně. Americká univerzita plná metr devadesát vysokých štíhlých blondýnek s košatým intelektem a neukojitelnou touhou svlékat se by byl spíš zajímavý námět na sci-fi. ()

HappySmile

Děj filmu je samozřejmě úplně o ničem a každý ví, jak to celé skončí. Už to není o vtipných scénkách jako v prvních třech dílech, ale o tom ukázat co nejvíce odhalených dívčích těl, ale zas to není takový strašný průšvih jako Spolek Beta. ()

kaposlav

Zrejme najslabší diel. Sílene, trápne a miestami nudné. Stačilo málo a mohlo to byť na úrovni dielov Spolek Beta a Hudebni tábor, ktoré považujem aj napriek nedostatkom za filmy lepšieho priemeru hodné troch hviezd. Som zvedavý čo za sračku bude Kniha lásky. Hodnotenie 42% ma už teraz neprekvapuje aj keď niečo nad 50% by bolo objektývne. Nepopieram, že najmä v prvej polovičke filmu boli zábavne scénky. Asi záleži, kedy ten film si divák pozre, v akej je nálade a či má chuť na tento druh humoru. Nahá míľa je film na pozeranie v kruhu kamarátov, rodiny, alebo niekde na chate, kde je atmosféra a chuť sa baviť na hoci čom. Škoda, ja som tak neučinil 2* ()

Martin741

Americky Kolac prezentuje Nahu Milu je celkom podareny kusok z tejto tentokrat uz vycpelej serie. Tak oproti dementnej stvorke doslo k zlepseniu. Reziser Joe Nussbaum je sice tiez rutiner, ale zrucny rutiner. Steve Talley je aspon sympatak, ale nahoty je privela. 50 % ()

marcek

Tři hvězdičky jsou jenom z milosti. Byli tam nějaký vtipný scénky, ale když tam není Steve Stifler tak mě to tak neberu - k filmu Prci, prci, prcičky prostě Stifler. ()

cariada

Už páté pokračování ,ale rovněž nejslabší. Tvůrci se snaží z původní trilogie vytřískat co se dá ,ale vem si chlup ,když není. Aspoň ,že v 6 už to šlo jinou cestou. Tady je pro změnu bratranec Stiflér ,který je panic. Celé je to postavené na dost trapným a hrubým humoru. Je tady sice vidět nejvíc nahoty ,ale to je asi tak vše. Vtipných situací by jste tady našli na prstech jedné ruky. Úvodní honění a postříkání babky bylo celkem vtipné ,zvlášt ,když natáhla hned krofky. Sušička taky ušla ,ale pak už to byla spíš křeč. Zápas s liliputama byl spíš trapný a hned bylo jasný ,kdo že vyhraje . Sice tam bylo pár dobrých hlášek. Ale celý je to už moc natahovaný a trapný a nezachrání to ani Eugene Levy Jimův otec. Nejde tu o děj ,který je jasný jak bodnutí včely. Více ironie a černého humoru by neškodilo. ()

O´Neill

Tady je konečně zase skok, od nepovedené Na táboře, se jedná o zase hodně dobrý díl. Na první trojici to rozhodně nemá, ale člověk se bude bavit, a o to tady jde. ()

tomtomtoma odpad!

I teenagerovské komedie by měli znát míru pokleslého vkusu a cyklického vykrádání sebe sama v rámci oblíbené série. Pokud se něco opakuje stále dokola, přestává to být vtipné, šarmantní, zajímavé, originální. Příznivcům této prázdné zábavy stačí jemné erotické jiskření a rádoby bohémské světáctví. A zidealizovaná podoba studentského života, kde jde pouze o sbírání sexuálních zážitků. Nejvýraznějším konfliktem je střet s chuligánskými liliputány a nemá se zábavou nic společného. Hlavní postavou je středoškolák Erik Stifler (John White). Přetrvávající panictví jistě působí neblahé tlaky na šedou kůru mozkovou a svého nositele vrhá do pop-kulturní představy o morálce dilematu. Hlavní ženskou postavou je Erikova vážná známost Tracy Sterling (pohledná Jessy Schram) s naivním neposkvrněním panenské nepřipravenosti. Důležitou postavou je Erikův bratranec Dwight Stifler (Steve Talley), vysokoškolský mentor studentských lechtivých radovánek. Nejvytrvalejším soupeřem je Rock (Jordan Prentice), vůdce sadistických liliputánů. Z dalších rolí: sebevědomý Erikův otec Harry (Christopher McDonald), propojovací článek se sérií Noah Levenstein (Eugene Levy), Erikovi kumpáni ve zbrani Ryan Grimm (Ross Thomas) a Mike "Cooze" Coozeman (Jake Siegel), Erikova starostlivá matka (Maria Ricossa), či vysokoškolská lízátka Brandy (půvabná Candace Kroslak), Alexis (Angelique Lewis) a Jill (Jax Smith). Trpaslíci nejsou důstojnou kulisou příjemné zábavy. Trochu podivná představa života. ()

BUD-SFIS

No co byste cekali od pateho dilu. Bratranec toho tretiho bratrance pres osme koleno a jedna velka parba na kolejich a hodne nahych zenskych a prsa na vas skacou ze vsadyma. Divat se dalo jen na hezke zenske...prsa... ()

pufina

Přišla nová generace Stiflerů, naštěstí pro nás není nový Stifler nadrženým kreténem s ubohým humorem (ovšem bratranec je mamrd první kategorie). Ale prci, prci, prcičky jsou přece jen pořád o stejné notě - kdo kolik bab dřív přefikne. Co se týče zbytku filmu - nuda. ()

Juto

Už to není tak dobré. Herci sú úplne neznámi, scenár nie je až taký komplexný a je skôr zlý. 4/10 ()

Biggy

"Blbost", nema cenu natacet dalsi dily, protoze jen prvni dva meli uspech. Zarucene jim uspech nedoda obycejny stale se omylajici pribeh s tuctovymi herci. ()