Jednotka příliš rychlého nasazení

• Česko Úsvit policajtů (více)

Seržant Nicholas Angel absolvoval školu s vyznamenáním a brzo si získal respekt i oblibu u lidí v londýnských ulicích. Dostal medaili za statečnost, devět ocenění jen za poslední rok ve službě a dosáhl většího počtu zatčení než kterýkoli jiný policista. Je prostě ze všech nejlepší a to začne vadit jeho kolegům i nadřízeným. Nicholas je převelen do malé vesničky Sandford. Z nové situace je hodně zklamaný, přesto začne své povinnosti plnit hned po příjezdu. Nejenže si svým přístupem získá opovržení místních policistů, navíc je považován za hlupáka. Jediný, komu se Nicholas zalíbí, je dobrácký strážník Danny. Po krátkém Angelově pobytu se v městečku s nulovou kriminalitou rozběhne kolotoč smrtelných nehod. Jediný, kdo v tom vidí něco daleko většího než souhru nešťastných náhod, je právě seržant Angel. (TV Nova)

Madadajo

Docela jsem se i nudil, když uvážím, že po zhlédnutí traileru jsem se na tento film opravdu těšil, hlasoval bych pro zákon proti trailerům, které ukážou vše dobré ve filmu jen aby navnadily diváka, když film mu už víc nenabídne, v podstatě jde o klamnou reklamu, byl to vůbec trailer na tenhle film, asi ne... co jsem to vlastně viděl za blbost? aha nějaký Hot Fuzz, never more a dík Poe ()

Schobul

Pro mě překvapení roku. Vynikající akční komedie, přesně dle mého gusta. Rozhodně doporučuji vidět to v kině! A potom si to pustit ještě přinejmenším 2x doma :) ()

Saku

Ve svem zanru velmi povedene, velmi akcni, velmi vtipne (jeste ze je anglicky humor takovy jaky je), idealni nahanec lidi do kina a pritom takova blbost :)) ()

ybuko

Zacatek, behem ktereho se v epizodnich minirolich objevi Martin Freeman, Steve Coogan a Bill Nighy, je stylovy. Nasazeni Nicholase Angela do jeho noveho pusobiste a prvni kroky jsou taky vyborne. Ve chvili kdy se ale zacne kolem vrazdit, kdy dojde na "velke odhaleni", akci a prerod hlavniho hrdiny (Simon Pegg) v ... (spoiler), zacne byt film trochu moc ztresteny. Hloupe ztresteny, asi jako snove sceny z Peggova Spaced. Tak hloupe ztresteny, ze by mozna do nektere ze scen mel nastoupit montypythonovsky policista v podani Johna Cleese a obuskem herce a scenaristy trochu umravnit. Jedine co film pak zachranuje je fakt, ze se reziser Wright naucil pouzivat stejne techniky jako Bay (ktereho primo cituje) a dalsi blockbustertvurci. Takze se Hot Fuzz ve finale meni z hlediska remesla v low budget kopii toho, na co se partak hlavniho hrdiny dival v televizi. Kdo hledal Petera Jacksona - byl to ten Santa v retrospektive. Kdo hledal Cate Blanchett - byvala pritelkyne hlavniho hrdiny na zacatku filmu mela pod roskou vazne pekne oci, ze? ()

JohnSmith

Neviděl jsem na tom nic extra a při tom,ten film každý vychvaluje.Ano,zasmál jsem se,ano dokoukal jsem ho do konce,ale zas tak úžasný to nebylo.Buď jsem ignorant nebo nebo tu opět někdo rozhlásil,že je to kult ze všech kultů nejkultovnější a tudíž se to všem moc líbí. ()

Aven

Je to vtipné a nenudil jsem se, ale podobně jako u Soumraku mrtvých mě to nestrhlo tolik jako pitomé komedie typu Zahulíme, uvidíme. ()

Krustyburg

První hodinu je to sranda všech srand, pak se museli vyměnit režiséři, protože následuje pasáž "vyčistím tu vesnici od zla", kvůli keré už ten film znovu vidět nechci. 3* ()

Mihail123

Nekompromisný nátresk paródie na akčné filmy, ktorý ani nachvílu nenudí - už aj kvôli parádnej ústrednej dvojici (Simon Pegg, Nick Frost) a zaújmavému deju. ()

PanFilmov

No toto som nečakal zo začiatku som sa pri pozeraní dosť nudil no ale ešte som nevedel aké na mňa čaká prekvapenie. Výborný film, super anglický humor, haluzná akčná komédia zmiešaná s prvkami horroru, úplny brutal, veľmi pútavý zamotaný dej!!! ()

Timak

Tak nevím jestli jsem koukal na to samé jako tady všichni ostatní. Bohužel mi to nepřišlo ani trochu vtipné, ani trochu cool. Prostě další nic neříkající komedie jako například Run Fatboy run ... to je úplně to samé. Bylo mi to trochu líto, tak jsem na to koukal 2x - večer i přes den - pořád stejná blbost. Je mi líto, ale natočit dobrou komedi není zrovna jednoduché a zde se to teda moc nepovedlo ()

drake31

Pegg a Frost + Wright + anglický humor = jednoznačných 5*. Skvelý dej, skvelý humor. Po prvom zhliadnutí som si myslel že umriem od smiechu. Film ktorý aj po 10-tich pozretiach nikdy neomrzí. ()

Danny F.

Výborná krimi komedie s vychytaným a dobře promíchaným dějem a drsnými vraždami. Tento film se britům dodatečně povedl a je o vidlácích a jejich zvláštním přístupu ke kriminalitě. 75% ()

Všivák

To byla jízda! Spousta vtipu (hlavně vtipného), akce. Hodně překvapivé rozuzlení. Přestřelka s řezníky prostě nemá chybu:-). Jen trochu škoda zběsilé kamery, která se zakaždou cenu snaží navodit epileptický záchvat. ()

Compadre

Edgar Wright je megatalent jak stehno...takhle jsem se fakt nepobavil ani nepamatuju. Výborná režie, výborní Simon Pegg a Nick Frost...prostě všecko. Dechberoucí. ()

dANo

Na začiatku sledovania tohto filmu som mal pocit, že to bude jednoznačných 5*, ale nakoniec to postupným "gradovaním" príbehu dospelo až k tomu, že som musel tú jednu * ubrať - škoda. V úvode bolo totiž použitých zopár parádnych britských čierno-humorných prvkov, ktoré ale neskôr ustúpili samotnému príbehu, pričom ten bol pre mňa dosť ľahko prekuknuteľný. Aj napriek tomu som sa však dobre bavil a hlavne nenudil. ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (více)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (více)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)