Velmi křehké vztahy

• Česko VKV
Romantický / Drama / Rodinný
Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer (více)

Nové osudy a příběhy hrdinů se budou odehrávat na pozadí nemocnice, ve které hlavní hrdinové pracují. Další zápletky a postavy budou zárukou napínavého děje, utkaného z jemného přediva mezilidských vztahů. Televize Prima tak plní svůj slib, že udělá všechno pro to, aby televizní diváci o své oblíbené herce a pravidelnou dávku emocí nepřišli. Hlavní postavou seriálu Velmi křehké vztahy je charismatický MUDr. Lukáš Kratochvíl (Viktor Limr). Je to skvělý neurochirurg a velký milovník žen. Právě se rozešel se svou milenkou Andreou Rubešovou, protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na Silvestra potká Ivanku Sýkorovou... Jak vyřeší svůj vztah k trojici žen? A co se bude dít v nemocnici, kterou vede doktor Wagner a inženýr Krátký? Co odhalí finanční kontrola v čele s Hynkem Skálou? Vedle příběhů z nemocnice se mohou diváci těšit i na další osudy Andrey a rodiny Rubešových. Je skutečně Ilonka dědičkou velkého jmění po tetě Kateřině? Vyjde Simoně její plán a dočká se vysněného bohatství? Vnese do situace jasno právník Petr Černý? A jak dopadne jeho vztah se sestřičkou Annou? Jednoduché to nebude mít ani Hynek Skála a jeho syn Honza. Od té doby, co se ve firmě objevila Dagmar Lacinová, zamíchala životy obou hrdinů. Oba řeší složité situace, Hynek s Haničkou, se kterou čeká druhé dítě a Honza svou samotu. Unese Hynek Haniččiny špatné nálady? A najde Honza tu pravou? (oficiální text distributora)

Palvinie odpad!

Kdybych si měla představit, že mám strávit u tohoto Vskutku Krutého Výplodu 248x60 minut, tak to už bych se radši věnovala chemii. ()

EvaM

Velmi křehké vztahy bych přirovnala k potápějící se lodi. Nesmyslné, bezduché dialogy o ničem, které jsou podsouvány hercům, mi spíše připadají jako reality show než dějový romantický seriál z domácího prostředí. Pokud se vůbec někdy vyskytne nějaká zápletka, řeší se nesmyslně 50 a více dílů a pokud jde o pravé domácí prostředí v Čechách, tak vůbec neodpovídá české mentalitě. U nás přece není možné, aby se testy DNA řešily pomalu 100 dílů, aby někdo chodil více než 50 dílů se ženou a zároveň s její sestrou, aniž by to věděl a neznal jejich okolí. Jsou popisováni lidé, kteří žijí vedle sebe a přitom se neznají, události, o kterých v okolí pracovním ani soukromém nikdo neví a další a další zkraty v tomto podivném nezáživném seriálu, který už měl dávno skončit po nalezení majitele prstenu. Teď už je uměle zbytečně udržovaný a celkově odsouzený k zániku. Sestrám scénáristkám doporučuji odchod do politiky, tam se také excelentně mluví o ničem. Dávám 1 hvězdičku, a to jen kvůli slibnému začátku a slušnému výkonu Dany Morávkové. ()

R1CH1E odpad!

Viděl jsem psa šukajícího krokodýla, viděl jsem jak nosorožec roztrhl člověka na půl, ALE takovou sračku jako toto jsem ještě neviděl!!!!! ()

pfa odpad!

Donutil jsem se podívat na tři díly, abych objektivně posoudil. No, ty dva jsem se držel ještě víc než u zubaře a třetí jsem prostě nedokoukal. I odpad může být někdy příjemný, ale tohle není ani ten odpad... ()

Drnqonovic odpad!

Mě by zajímalo, jak by si to stálo, kdyby to hodnotili všichni, kteří na to bez přestání čumí.... Asi bychom měli nového krále seriálů! ()

IMPAIRED

Jen se nedělejte, polovina z vás to doma tajně sleduje. Kdyby ne, už dávno by to stáhli a netočili třetí řadu. Nebo tak něco. ()

giovanni3 odpad!

Jo následovní Rodinných pout.. doma to rodiče ,,hltaly,, tak jsme sem tam něco viděl a nestačil se divit co sledují... odpad! ()

voleman odpad!

Další z mnoho nekonečných a nekonečně špatných a trapných Českých seriálů. Herci neskutečně špatní, režie a scénář nejspíš vůbec neexistují. Tahle mozek gumující příšernost patří jednoznačně do odpadu. ()

BloodMax odpad!

Mnoho nových seriálů, které produkuje ČR stojí za zlámanou grešli, ale VKV tomu všemu kralují. Dal jsem jim pár dílů, ale tuto šanci jsem vůbec dávat neměl :-( Kdyby bylo možné dát horší hodnocení než odpad! třeba sračka, jistě bych neváhal a dal bych ji.. Ještě, že existují jihoamerické telenovely jinak bych se snad musel hanbou propadnout, že jsem na prvním místě, ale bohužel od konce... ()