Ozbrojení a nebezpeční

Matt Dillon, Jean Reno a Laurence Fishburne vévodí hvězdnému obsazení tohoto napínavého akčního thrilleru. Ozbrojený doprovod mimořádně cenné zásilky riskuje vlastní život, když se pouští do nebezpečné akce ... proti vlastnímu zaměstnavateli. Muži, vyzbrojeni zdánlivě dokonalým plánem, se chystají vydělat pořádný balík, aniž by komukoliv zkřivili jediný vlas. V sázce je čtyřicet milionů dolarů, když se však do akce připlete nečekaný svědek, jejich plán se sesype jako domeček z karet. (oficiální text distributora)

Hanys_

Tak ten scénář byl zralý na odpad, ale za ty 3 hvězdy, které Armored dávám, film vděčí hlavně tomu skvělému obsazení a Antalovi, který v jednoom starém skladišti a dodávce rozehrál parádní krimi partii. Víc by z toho scénáře nevymačkal ani Spielberg. Důkaz, že Predators byli v dobrých rukou...6/10 ()

dopita

Oddechovka, sice trochu přihlouplá, ale se světlými momenty, solidním spádem a krátkou stopáží (naštěstí). Škoda velmi nevyužitého hereckého obsazení. ()

Haymar

Mohla to být žánrovka jak vyšitá, kdyby... Kdyby scénář vzdáleně nepřipomínal epizodu z nejmenovaných CZ seriálů (Ne! To vážně nepřeháním!)! První 1/2 zatraceně "cool", pak dojde ke zlomu (dějovému i scénáristickému) a jak celý film, tak především chování postav ztrácí jakýkoli smysl i logiku (mnohokrát jsem nechápavě kroutil hlavou s polohlasným procezením skrze zuby: "To si snad dělaj prdel?!"). A co hůř - vůbec první film, kde mě Páni Herci Fishburne & Reno vyloženě srali (což nebyla ani tak jejich chyba jako spíš problém enormně stupidně napsaných postav)! Fakt obrovské zklamání! Hollywoodský vzduch nadějným neamerickým režisérům vyloženě nesvědčí (John Woo by mohl vyprávět)! Jinak Nimródově režii nemám co vytknout a držím mu i nadále palce (snad se příště podobným "projektům" velkým obloukem vyhne). ()

DannyBoy80

Ale jo, oddychovka. Má to nějaké napětí, i když scénář je místy hodně vycucaný z prstu a něteré sekvence opravdu s reslitou nemají co společného. Herecky je to průměr, nikdo nevyčnívá. Jako oddychovku doporučuju, ale jednou stačí :) ()

Tomin88

Slušná plejáda herců v čele s překvapujícím Dillonem. Řemeslně dobře zvládnutý thriller s neobyčejně stupidním scénářem s tolika logickýma chybama, že by to stačilo na deset filmů. ()

ArthasKarfa

Zajímavý námět pro akční film, který je opravdu netradičně pojatý a má zápletku, kterou asi nikdo nečekáme. Celkově je to vymyšlené výborně, ale mě se tam prostě nelíbí zničení snů všech kamarádů, kteří spolu dřou u bezpečnostní firmy. Mám radši ty filmy, kde kladní hrdinové neprohrají nebo alespoň ne tak fatálně jako zde. Columbus Short je asi pro každého normální diváka hrdina co zachrání situaci, ale mě tak ani nepřišel, sice stojí za hodnotami světa a snaží se zachránit dobro, ale potopí tak všechny kolem sebe. Proto tři hvězdy, mě se tenhle koncept prostě nelíbil. Reno zde nehraje ani páté housle, i když to byl vlastně důvod proč jsem si film pustil. ()

Ad4mson

Spíš 2,5*. Od režiséra nadcházejících Predators bych čekal trochu víc, i když musím tolerovat ten neskutečně přiblblej scénář. Jednohubka o které za hodinu nebudete vědět. ()

Gore

Při sledování tohoto filmu jsem si vzpomněl na film Lotři Waltera Hilla z roku 1992, a vlastně to bylo skoro to samý, vzatý přes kopírák. Jenže problém je v tom, že co fungovalo skoro před 20-ti lety, dnes už tolik nefunguje. ()

Kratoc

Z blbého scénaře Oscara neupečeš. Nimrod Antal má bezesporu talent a myslím, že s ohledem na zvolené téma, prostředí a obsazení z toho filmu vyždímal maximum. Film odsýpá a i když se ve filmu sešli i hvězdy jako Laurence Fishburne nebo Jean Reno, tak to prostě pořád nějak není ono. Hlavně logika děje kulhá na obě nohy. ()

Money_too

Hvězně obsazený thriller,který ovšem ničím jiným,než tím neoslňuje. Jestli bude Antal dělat novýho predátora tak by měl sakra zabrat...! ()

KOZEL84

Škoda že při obsazení jaké měl Antal k dispozici předvedl jenom tohle!Mohlo to být mnohem lepší.Nebýt Dillona a jeho drsnáckého hlasu dal bych možná 1 hvězdu.Už ted mám hrůzu z PREDATORS! ()

kowalski

Prostě jednoduchá předvídatelná ptákovina, která si ani nechce hrát na něco zajímavějšího. Takový scénář by dokázala napsat i moje babička. Divím se Renovi, že jezdí do státu hrát v takových filmech kde řekně 2 slova aby nebyl slyšet jeho francouzský přízuvk. ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja