Ozbrojení a nebezpeční

Matt Dillon, Jean Reno a Laurence Fishburne vévodí hvězdnému obsazení tohoto napínavého akčního thrilleru. Ozbrojený doprovod mimořádně cenné zásilky riskuje vlastní život, když se pouští do nebezpečné akce ... proti vlastnímu zaměstnavateli. Muži, vyzbrojeni zdánlivě dokonalým plánem, se chystají vydělat pořádný balík, aniž by komukoliv zkřivili jediný vlas. V sázce je čtyřicet milionů dolarů, když se však do akce připlete nečekaný svědek, jejich plán se sesype jako domeček z karet. (oficiální text distributora)

PEZ

Ciste B-cko so vsetkym co k tomu patri. Nie prilis domyslene, resp. vo viacerych momentoch prehnane. Ale obsadenie je slusne (i ked dost nevyuzite) a dlzka snimku nedava moc cas nudit sa. Film na jedno pozretie. ()

Torgal

Videl som len druhú polovicu, takže hodnotím priaznivejšie ako brat, ktorý ma uistil, že keby som to videl od začiatku ešte jednu hviezdu uberiem. Tento film je dobrý na zasmiatie sa nad tým blábolom, čo sa vydáva za scenár. Všetky postavy sa chovajú absolútne úžasne a človek sa len teší akú sprostosť urobia v ďalších minútach. Nechápem ako sa tomu mohlo upísať toľko známych tvárí. Akcie ako takej je minimum, keď už ale dôjde k naháňačke obrnených transportérov, tak je natočená zúfalo neprehľadne. Dve hviezdy sú v podstate len za tú srandu na účet filmu, za obsadenie a za to, že to nevyzerá ako direct-to-trash rumunská produkcia. 4-/10 PS: Nemôžem uveriť, že hudbu robil môj obľúbený John Murphy, bola tak nevýrazná, že si ani neuvedomujem, že tam nejaká bola. ()

Ozzy2

Tak takhle už jsem se u akčňáku dlouho nenudil.Strašné hlouposti-auta mají GPS a oni si zajedou v klidu do nějaké zrušené fabriky,kde fingují přepadení.Matt Dillon natolik přehrával,že jsem to musel v momentě postřelení chudáka homelesse vypnout.Doufám,že ty amatéry na konci všechny postříleli i s režisérem ()

Kingjiri

Příjemný akční heist béčko, který sází na jednoduchost i přímočarost a tak trochu se vrací někam do 90. let, což mi tentokrát fakt sedlo. Docela jsem koukal, kolik známejch jmen nebo obličejů se tu objevilo. A překvapivě maj i větší jména jako Jean Reno nebo Laurence Fishburne podobně prostoru jako jména neznámý. Příjemná byla i střídmá stopáž, dostatek napětí, solidní akční scény a stylová béčková hudba. Uvítal bych snad jenom nějaký cool hlášky, který by z Armored udělaly ještě stylovější staromilský béčko. Díky tomu všemu jsem schopnej odpustit i několik nelogičností, což už je však takovej žánrovej evergreen. U mě teda velká spokojenost a abych trochu vyvážil poněkud slabší hodnocení přihodim čtvrtou slabou hvězdu. ()

AbelXavier

Prijemna akcni jednohubka, prijemne obsazeni, ktere hraje uveritelne, dobra akcni hudba, napadita kamera, jo muzu rict slusna oddechovka, ktera by si i zaslouzila vyssi hodnoceni. ()

dessa

Tolik hvězd a přitom je z toho takový nepovedený maglajs. Laurence Fisburne se nám od dob Matrixu poněkud vykrmil a jelikož už tam nebyl nikterak hubený, je jasné, že je vyžraný jak bečka... Jean Reno taky rozhodně nepředvádí to, co třeba v Leonovi, ale u něj je to způsobené tím, že vůbec nedostal prostor se nějak realizovat, maximálně popotáhne z cigára... Film je spíše podprůměrné béčko, hlavní hrdina, ač válečný veterán (a heká! o sto šest!), je naprosto nesympatický, kdyby kdykoli chcípnul třeba i hodně ponižujícím způsobem (např. na kousnutí čivavou do pytlíku), nijak se vás to nedotkne. Příběhem se mihnou i dva seriáloví herci - portorikánec z Prison Breaku a seriálový Peter Petrelli z Heroesů. A především osud postavy Amaury Nolasca (to je ten plešatej Portorikánec) je scénáristicky naprosto nezvládnutý, wtf? Milo Ventimiglia (aka Peter Petrelli) se taky vesměs nezmůže na nic jiného, než na kvílení a kroucení se na zemi. Jinými slovy, jedinej, kdo stojí alespoň trochu za to, je Matt Dillon a oprostím-li se od rozteklé tělesné schránky, drsně působí i Laurence "Morfeus" Fishburne. (To abych si odůvodnil ty dvě hvězdičky) ()

E lan

Hmmm, tak opravdu nevím co tímto filmem kdo myslel, co chtěl natočit. Jednoduchou akční video podívanou? Poučný akčňák? Totální blbost? Je to přesně někde mezi a tak zbývá v paměti jen lehká pachuť, která zas tak nenudila, ale naštěstí na paměti dlouho nezůstane. ()

GodKnows

S Antalom to ide po skvelych Revizoroch dolu vodou..... Dufam ze padajuci trend sa zastavi prave u Predators (mam vsak obavy ze to tak nebude) ()

Ceberus

Film není až tak úplně výjimečný, přepadovek bylo jistě natočeno spousta, nicméně jde o poctivě odvedenou práci s rozumně kvalitními herci. ()

Jenislávek

Já su asi jiné. Tenhle film s hodnocením 56% má u mě rozhoně ne míň než 90. Najdeme tam dostatek akce i napětí. Navíc nepřehaná stopáž umožňuje vychutnat si filmovou atmošku v celym průběhu. ()

Acrobat

Myslím si že niekde na rozhraní. Bez efektov vyrozprávaná poctivá žánrovka, kde partia spanikári pri prvej možnosti, a kde rozum ide bokom ihneď pri prvom nezdare. Nastupujú potom emócie, ktoré už nejednému kriminálnikovi zlomili väzy. Nápad s takouto lúpežou sa mi pozdával, až na to, že som sa so spolusediacimi trápil s otázkami, a čo také GPS v aute ? a ešte v takomto ? Avšak nezačal som veľmi polemizovať, lebo vždy ma prerušoval úder o kov od snaživého Fishburnea. Zbytočne neprepálená stopáž udrží tempo snímku a aj keď spravodlivosť vyhrá po americky, neodchádzam sklamaný. (videné 08.12.2018, Dajto archív) ()

SKreyn

Účinkovanie takých známych a dobrých hercov v hlavnej úlohe bolo znakom, že sa bude jednať o dobrý thriller. Na začiatku to vyzeralo dobre, neskôr to ale nezvládli a na scénu nastúpili črty ala MacGyver - najprv jeden típek, čo bol zamknutý v pancierovej dodávke spravil dieru do podlahy s rudlou! a potom z ničoho spravil bombu presne za 30 sekúnd! To boli dve veci, ktoré mi "pokazili" celkový dojem z filmu. ()

vojtik

Tak tohohle režiséra začínám mít rád. Po mém oblíbeném hororu Vacancy natočil další napínavý film. Můžete namítat, že natáčí lehce nadprůměrné filmy, které nejsou originální, ale jeho řemeslná kvalita je ukázková. Vždycky dobře ví s čím pracuje a nesnaží se z toho dělat pejsko-kočičkovský dort. Co se týče Armored - je to béčko v uhlazeném stylu. Zápletka je jednoduchá, ale šlape jako na drátkách. Garantuju, že budete chtít vědět jak to skončí. Speciální pochvalu si zaslouží drsňácké obsazení - každý si svého oblíbence najde. Chtěl bych dát maximální hodnocení, bohužel chybí tomu něco navíc. Jinak s tímhle filmem nešlápnete vedle - na nic si nehraje - on jím je. A čím je? Je přece dobrý :) a to stačí - ne každý musí točit umění. ()

Lavinia

Málokdy se mi stane, aby mi hlavní hrdina byl tak odporný svým dementním chováním jako v tomto díle. Člověk prostě musí fandit záporákům a pak ho ještě zklame, když ten kladný hňup ze všeho vyjde oslavován. Tak buď jsem lump, nebo ne, ale sakra se jednou rozhodnu a držím se toho. Film mě velice zklamal, podle obsazení jsem očekávala tak 10krát víc. ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja