Ozbrojení a nebezpeční

Matt Dillon, Jean Reno a Laurence Fishburne vévodí hvězdnému obsazení tohoto napínavého akčního thrilleru. Ozbrojený doprovod mimořádně cenné zásilky riskuje vlastní život, když se pouští do nebezpečné akce ... proti vlastnímu zaměstnavateli. Muži, vyzbrojeni zdánlivě dokonalým plánem, se chystají vydělat pořádný balík, aniž by komukoliv zkřivili jediný vlas. V sázce je čtyřicet milionů dolarů, když se však do akce připlete nečekaný svědek, jejich plán se sesype jako domeček z karet. (oficiální text distributora)

gogos

Armored je solidní jednohubka se průměrným scénářem, slabými herci (až na Fishburna), hrozným soundtrackem, ale na druhou stranu s naprosto úžasnou kamerou a hrou s detaily. Sekula se vyřádil a Antal potvrdil, že rozhodně není takový sračker a že dokáže natočit celkem slušný film... ()

MATADOR

Tak přesně tohle je moje gusto. Nenáročný, nedlouhý, nikterak složitý, ale za to poctivý thriller s několika klišoidními scénkami, ale zato velmi příjemný hereckým obsazením a dobrou hudbou. Armored je typický průměr, na který se setsakra dobře dívá a plyne, jak má. ()

Thomassi

Akční béčko, které se odehrává okolo vyloupení jednoho s trnsportních vozů Eagle Shield Security. Ale jako vždy se něco zase posere. Velmi slušný začátek, kdy jsem si naivně myslel, že se bude pokračovat ve stylu The Italian Job. Nestalo se tak. Ze sympatických hrdinů se vyklubou záporáci a vše se tak nějak řítí dolů. A že záporáci nebyli jen tak někdo. Matt Dillon, Laurence Fishburne, Jean Reno a Amaury Nolasco. Ale jako svižný akčňák na páteční večer dostačující. Dobrá hudba a 60%. ()

FilmFan24

Ve stylu let osmdesátých natočený chlapácký akčňák osmdesátkové mety nedosahuje ani náhodou. Chybou není režisér ani herecký ansábl, ale scénář, který je tak nějak nalinkovaný a místy plný nelogičností. Správná parta převážející velké prachy se poté, co plán loupeže totálně selže, mění v magory neznající slitování. Vizuál spolu s hudbou dělají svoje a nakonec i nepřepísklá stopáž jsou plusy tohoto jinak veskrze průměrného snímku. ()

grogodil

Opancierované, nepriestrelné a ťažkotonážne béčko s logickými defektami a nevyužitým hereckým ansámblom. Na nejakú hlbokú psychológiu sa to síce tiež určite nehrá, keď zo spočiatku kámošov "securitakov" sa lusknutím prsta stávajú vymätení psychopati, čo ako dostihové kone s klapkami na očiach vidia pred sebou len peniaze, ale kto by to riešil. Hlavné je, že sa stále niečo deje. A akciu, k tej sa Antal s kamerou určite postaviť vie, čo predvedie minimálne v záverečnej akčnej "real-time" polhodinke... ()

vegetol.mp

Chlapi sobě. Solidní, výborně obsazený thriller, který nic zbytečně nekomplikuje a dobře baví. Možná to není geniální, ale má to spád a tah na branku. Prostě film vyrobený pro mužské publikum. 70% ()

Dexter1

Sľubný trailer, herci zvučných mien a režisér, od ktorého sa teraz očakáva celkom dosť. To sú jediné a posledné klady filmu. Chýba tomu spád a v konečnom dôsledku to bola aj nuda. Film nemal na to, aby sa vygradoval a niečím prekvapil a Antál s tým ani nedokázal nič spraviť. ()

Skip

Jak mohli hrát vcelku dobří herci v takové vesměs nezáživné blbosti, to nepochopím. A aby toho nebylo málo, oni hráli jako béčkoví začátečníci. ()

dyfur

......ozaj len priemer priemerov - až do podpriemeru.....nezáživné,nudné,sterilné....čo bolo kladom neviem....viackrát nepozerať.... ()

Cl3ricK

Vyložený průměr. Sice se na tuhle blbovinu podruhé nepodívám, ale nebylo to zas tak špatné. Na film mě nalákal herecký ansábl. Tolik zvučných jmen v jednom? Nešlo odolat. Výsledek, ale nedocenil moje očekávání. Filmem se táhnou docela dost debilní a nelogické scény, člověk si řekne co už. Ta jediná akční honička byla hodně chaotická. Pak ještě můj vkus málo sprostých slov. Čekal bych daleko více fu*k slovíček, a ne nějaké trapné stupidy. :-D Holt jsem takový. Ale jinak jsem byl docela napjatý jak to skončí. ()

Jigy

Nic nového, nic světoborného, nic extra záživného. Levný akčňák se zajímavým obsazením, které však nevyužilo svůj potenciál a utopilo se v šedi a zmaru. Nizkorozpočtový film, který lze shlédnout, ale znova ho vidět nepotřebuji. ()

M.i.k.e

okolo průměru poletující průhledné akční béčko jehož největší devízou je překvapivě velmi slušné obsazení.Docela mi to připomíná francouzské akčňáky vznikající pod Bessonovou produkční taktovkou...slabší tři a 50% ()

SallyZen

Tak absolutně nechápu, co v takovýmhle filmu dělaly hvězdy typu Fishburne a Reno. Úplně průměrný film s průměrnou pointou. Sice byli nebezpeční, ale už nejsou, protože mi z hlavy rychle vyprchali. 50% ()

Antabelus

Pro mě se stal tento film hororem numero uno. Alespoň tedy pro kvality vývojové linky filmu nenacházím lepší označení, než "hororové". Film začíná pozvolna a příjemným tempem dostává diváka do dění. Nastává postupná gradace a desítky minut špičkové podívané, při které jsem mlčky seděl a jen civěl. Pak ale zcela nepochopitelně přišel zhruba v posledních dvaceti minutách na řadu deus ex machina se sadomasochistickými sklony a počínaje okamžikem, ve kterém si Columbus Short uvědomil svůj skrytý parkourový talent, se veškeré předchozí kvality, které film a herci předvedli, sesypaly jako domeček z karet. Následovaly už jen laciné honičky, projevily se sebevražedné tendence účinkujících ([SPOILER] pardon, ale když se tam na scéně v docela vypjatém okamžiku rozhodl ten tvrďák téměř z ničeho nic seskočit ze střechy, nemohl jsem se nezasmát a nevzpomenout si na to, jak Denholm Reynholm z The IT Crowd vyskočil z okna své kanceláře při návštěvě inspekce [/SPOILER]) a celé to poslal do nejtmavších lokalit ten nejstupidnější závěr, na který bych býval nebyl schopen snad ani pomyslet. Opět škoda největšího kalibru! ()

Figu

Obyčej, ze kterýho se díky obsazení stává neobyčej. Ano, přesně tak, herecký výkony Dillona, Shorta a Fishburna stály opravdu za to a co že Reno byl dopočťák.... Byl tam a to se počítá. Jednoduchá zápletka i děj, příjemná délka filmu a jako zajímavost, nebýt ženský ze sociálky, opravdu zde jiná žádná nefigurovala, takže potvrzuju - CHLAPI SOBĚ! 60% ()

WoWoW

Některé věci v tomhle filmu mi nepřišly úplně dobře vymyšlené a hrozně mě štvalo plýtvání talentem takového herce, jako je Jean Reno, který v tomhle filmu snad byl jen proto, že se jmenuje Reno a tak to naláká lidi. Protože prostor, který dostal pro svoje herectví, mohl dostat i daleko horší herec. Na druhou stranu jsem se docela dobře bavil, protože jsem nečekal žádné velké zapeklitosti, ale jednoduchou zápletku a trochu akce. A to se mi vyplatilo. ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja