Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Domtchaa

zacatek mi prisel jako parodie na vsechny vtipy o chuckovi norrisovi ... dobri herci .. ftipny prizvuky vsech protagonistu ...uplne sem behem filmu zapominal ze zohana hraje adam sandler, coz je dobre . mohlo to byt kratsi ...celkove bych dal spis tri ale zohan je fakt zabavnej tak ctyri ()

luziferr

První polovina filmu velice zajímavá, mající hezké efekty, zvláště při rozebírání zbraně, pinkání s granátem, zachycením střely do nosu. V první půly je dokonalý děj, bohužel ve druhé půli, když už se Zohan dostane do kadeřnictví mě film značně omrzel. Místy scény, které byly určené k smíchu méně trapné, leč nevkusné, určitě věkově na 18+. Dávám **, přestože druhá je spíše za oblíbeného Adama Sandlera. ()

andre

Tohle jsem tedy nečekal! Až tak šílená komedie. Ano bavil jsem se, ale problém u těchto komedií je, že bruslí na tenkém ledě. Něco vás dostane a něco už je prostě přehnané a tisíckrát viděné. Přemýšlel jsem o tříhvězdičkovém nadělení - přeci jen jsem samec a tenhle film mě nabízí i jiné pokoukání, ale nakonec zůstanu u pěkných dvou. Jen by mě zajímalo, jak vypadá dabing, protože některá slova jsou opravdu šťavnatá. ()

Lea.inJuly

Některé scénky pobavily velmi, ale celý film jsem měla potíž přenést se přes dabing lámané češtiny a přizabilo to celkový dojem. A nelíbila se mi moc ani ta šílená sexistická hyperbola, ačkoliv je to úmyslně tolik nadsazené. Sice oceňuji vtipné poukazování na to, jak absurdní je celý ten nekonečný spor mezi Izraelem a Palestinou, ale čeho je moc, toho je příliš. A Adam Sandler vypadal spíš jako velký fanoušek Brüna, než jako sexy klátič dam v letech. Ale má u mě plus za odvahu:) ()

Llaney odpad!

"Ha, konečně film, kterému budu moct s klidným svědomím dát odpad!" říkala jsem si po zhlédnutí...a ani 14ti denní pauza na mém názoru moc nezměnila, i když vidím, že s tíhmhle hodnocením jsem celkem osamocená...Možná, kdyby mi bylo 14, pobavil by mě alespoň Zohan obšťastňující stařenky (proboha, kolik mu za tohle nabídli?), ale takhle pardon. Nějaké zobrazení konfliktu mezi Izraelci a Palestinci bylo tak přebito nechutnými a trapnými scénkami, že to dál nešlo. Prostě ne každý si může dovolit to, co Sascha Baron Cohen, a Adam Sandler už vůbec ne ... ()

sospik

Skvělá jednoduchá komedie překypující sarkazmem vůči blízkému východu. Tahle haluz, kde se stává Rambo kadeřníkem, je protkaná škálou laciných vtipů, jako sex s babkama, hakys s kočkou, kliky bez rukou, pinkání s granátem, nagelovaných vořechů.. Ideální zkouknout to s partou stejně naladěných lidiček. Odychovka. ()

Signore

Frank Drebin to sice není, sle svou zvláštní, značně ulítlou - sandlarovskou - poetiku to bezesporu má! Rozhodně to není film pro každého, a navíc je třeba být na něj patřičně naladěn (psychicky připraven). Nejvíce se mi líbily scény s "trojicí teroristů". ()

Priest

Smát se či brečet? Film to není nejlepší, ale chvilkama jsem se i zasmál. Přesto bych ho rozhodně nedoporučoval. Je to jen zbytečně zabitý čas na nějaké lepší film. ()

Perper

Mnou milovaný humor Adama Sandlera. k tomu přihoďte příbuzného chucka Norrise a skvělého Roba Schneidera ve vedlejší roli, no a máte hutnou zábavu na dnešní večer. ()

shinlove

Sandler je prostě blázen. Nechápu, jak to dělá, ale vždy mě dostane do kolen a směji se jak malé děcko :) Zohan není výjimkou. 4* ()

P@\/EL

Poměrně vydařená komedie, která vtipně zachycuje chladný vztah mezi Izraelci a Palestinci. Našlo se tu celkem dost bláznivých srandovních situací, které mě pobavily, ale jsou tu i ty, které jsem nepochopil. Dále bych chtěl upozornit, že některé úchylárny, a že jich tu je docela dost, nemusí každému, jakož i mě, sednout. No ale celkově jsem se u filmu pořádně nasmál. ()

nouvelle vague

Vezmu to zkrátka. První zhruba třetina je výborná parodie na všecno možné. V druhé třetině kvalita opadala a film často překročil hranici trapnosti. Třetí třetina moralizuje, nudí a znechucuje. Kolem a kolem nic moc. ()

PlayGirlX

Pro někoho možná trochu pohoršující, avšak pro mě po delší době konečně zase nějaká dobrá komedie. Originální, vtipné a sympatické, správně ulítlé. Adam Sandler i Rob Schneider patří mezi mé oblíbené herce a i ostatním hercům jejich role „sedly“. Taky se mně líbily vtipné narážky na Izraelce a Pákistánce. Doporučuji. ()

Luciaaas2

Vtipné, originální a naprosto ujeté. Tyhle role Sandlerovi sedí. Film neztrácí na vtipu ani po pár minutách a dokonce je vtipný i Schneider. ()