Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Dexter666

Fuha...už dávno som nemal takú chuť vypnúť film, ktorý som si vybral, aby som si ho pozrel. To, že je to absurdná konina by mi nevadilo, ale to, že je o maximálne nudné a trápne, tak to mi teda vadí. Najmä keď Sandler aj keď málokedy trafí do čierneho, takto fatálne sa ešte cieľa (možno ešte v prípade Mr. Deeds) neminul. Určite si svoju daň vybral aj hrozný český dabing (namiesto vtipne predabovaných hlášok a skomolenej výslovnosti som tomu ani nerozumel). Keď si spomeniem, že som na to chcel ísť do kina...aj zle pomyslieť. ()

ChR1S

Naprosto luxusní komedie u které, jsem se smál od začátku do konce. Zohan se s ničím a s nikým nemazlí a to je věc, která dává filmu pořádný grády viz. stříhání vlasů. Myslím, že existuje mnoho žen, které by takovýmto "kompletním" servisem nepohrdly :). Prostě Zohan je borec! ()

raxxx

Tohle jsem nečekal ! a valel jsem se smichy...tolik inteligentich vtipku a parodii na všechno jsem neviděl od blaznive střely,viděl jsem v dabingu a DOPORUČUJU! ()

wray

Mozno zvlastne ze davam az 3 hviezdicky, ked pred par sekundami som dal rovnake 3 hviezdicky Slumdog Millionaire, ale ja som sa pri Zohanovi velmi dobre bavil. Celkovo Sandlerove (a Schneiderove) komedie su take mile filmy na nedelne poobedie, ale Zohan je este o kusok lepsi tym ze je to este blaznivejsia komedia (ako pisal ktosi podo mnou - miestami to pripomina duo Zucker Abrahams). Niektore gagy su sice "trapne", a hlavna myslienka - stredny vychod zije v mieri v Amerike krajine neobmedzenych moznosti - je gyc. Vela veci je predvidatelnych, ale aj tak - ako vravim, dobre som sa bavil. Nechybalo mi nic z toho co v spravnom filme "ma byt", preto 3. (oh a v Soundracku nechybal Balkan Beatbox a Infected Mushroom - moje oblubene skupiny :) ()

Tempest

Docela solidní komedie s izraelským supermanem Zohanem v hlavní roli, který už má plné zuby likvidace všech těch teroristů a rozhodne si splnit si svůj sen - stát se kadeřníkem. Na jednu stranu je to i docela odvážná komedie, která si dělá blázny z obou stran izraelsko - palestinského konflktu. Hlavní hrdina Zohan je jeden z nejujetějších chlápků, které jsem viděl, jeho kadeřnicko - pornografické kreace jsou doopravdy nezapomenutelné. ()

ondrach

Ze začátku akční, vtipné, zajímavé (skvělý parkour!). Ale poté to začíná být trošku nuda a téma Palestina Írán (nebo co to bylo) mě prostě nezaujalo. Kvůli Adamu Sandlerovi dávám 3 hvězdy, ale spíše 2.7. ()

dthwinter

Výborná bláznivá komedie, za poslední dobu asi nejlepší, co jsem měl možnost vidět, avšak někdy, především ke konci, z bláznovího poněkud ubírá, což je víc než na škodu, protože 2 hodiny takřka nepřetržitého smíchu by byly rozhodně lepší než moralizující konec. 8/10 ()

Tomasson93

Sandlerovky mám rád, ale tahle byla bohužel s přehledem nejslabší. Už od začátku bylo znát, že to není role pro něho. Myslím, že kdyby Zohana hrál spíše Sacha Baron Cohen, tak by to byl celkově o dost povedější film. 1* je maximum, co můžu za ty 2 nebo 3 úsměvné momenty dát. ()

metztlimoon

To je taká strašná kravina!! Nezvyknem holdovať podobným slaboduchým filmom, ale dám tomu pať, lebo po veľmi dlhej dobe to bola asi prvá komédia, kde som sa smiala od začiatku do konca (za prvé dva týždne som to videla asi 4krát, ani sama neviem prečo;))... Veľa od toho nečakajte, ale ako oddychovka super:) --- A nakoniec otázka za 49 bodov: Koľko druhov využití má humus? ()

TheMe

Většina filmů s Adamem Sandlerem není vůbec špatná a tento to potvrzuje. Není to bůh ví jaké dílo, ale člověk se zasměje a to je v podstatě to jediné, co od filmu může očekávat. ()

Migelica

Chaustralia, ten prízvuk sa mi najviac páči, typické disko disko, nenapraviteľne citlivý Zohan (Adam Sandler) a jeho stvárnenie - vždy sa na tom nasmejem. Tento film som videl asi 10x a vždy sa rehocem. Na zlú náladu odporúčam si pozrieť. 10/10 ()

honzzaq

Zohan se dá velmi snadno odsoudit jako hloupá komedie s trapnými vtipy, ale realita je taková, že velmi přesně reflektuje Izrealce i Palestince a vztahy mezi nimi, alespoň tak jak je známe z našeho "západního" úhlu pohledu. Filmu by ovšem slušel kratší sestřih. Humor je OK - viděl jsem už větší úchylárny i větší píčoviny. ()

blekekeke

Taková střední rozpůlená komedie. Pasoval bych film mezi půlky, když se nemůže pravá půlka, dohodnout s tou levou půlkou ... PS: Lepší moment? Rozborka střelné zbraně ... ()

annash

Amíci opět dokázali, že jsou schopni zesměšnit úplně cokoli. Izraelský agent s tajnou zálibou ve vlasové stylistice by sám o sobě byl téměř za odpad, ale poníženě uznávám, že to své vtipné momenty mělo. Nebýt těch pokusů o přetvoření podprůměrné komedie v mizerný akční film, bylo by to jen špatné a ne hodně špatné. Neuchvátilo to, nezabilo to, život jde dál. Z Adama Sandlera s chrochtavým přízvukem snad mít noční můry nebudu. ()

Movie Maniak

Šílená, neskutečná, absurdní, místy velmi nechutná komedie, ale přes to všechno jsem padal smíchem ze židle. Neváhal bych tento film přirovnat k takovým klasikám jako Žhavé výstřely či Bláznivá střela. Podle mého názoru jedna z nejlepších komedií Adama Sandlera. Určitě stojí za zhlédnutí. P.S. u scény s teroristickou helpline jsem málem umřel smíchy :D ()

sankacoffee odpad!

POZOR, MŮŽE OBSAHOVAT VULGÁRNÍ VÝRAZY: Díval jsem se na to nemocen v horečkách 39°+ a myslel si, že pohodová nenáročná komedie, u které nemusím moc přemýšlet, bude to pravé. Nejen, že se mi udělalo ještě hůř, ale ještě mi během sledování dočasné kleslo IQ a nemohl jsem za boha přijít na to, jak se někomu taková hov*dina může líbit. "Čau, jsem Zohan a ošukám vše, co mi přijde do krámu, protože chlupatýho ho maj stařenky nejradši". Takové gagy jsou jen ta nejsmradlavější špička hnoje. Tak absurdně trapnou nucenou nevtipnou kopu sraček už nikdy nechci vidět. NIKDY! P.S. Sandlera mám rád a Chriqui je fakt kus :-P, takže u tohoto filmu fakt nejde o předpojatost. ()