Ošklivka Katka (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2008, 73x52 min

Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Petr Štěpán, Romana Goščíková, Tomáš Racek, Hana Křížková, Vojtěch Štulc, Alena Štréblová, Viola Ottová, Veronika Žilková, Lumír Olšovský, Ladislav Frej st., Jana Švandová, Ladislav Županič, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Vojtěch Hájek, Simona Postlerová, Liliana Malkina, Pavel Kikinčuk, Nancy Johannes, Agáta Prachařová, Radek Valenta, Barbora Mottlová, Vít Rohr, Kateřina Průšová, Pavel Trávníček, Mahulena Bočanová, Ewa Farna, Kateřina Pospíšilová, Daniel Nekonečný, Zuzana Belohorcová, Daniel Holovský, Jiří Maria Sieber, Dáša Kouřilová, Ondřej Kavan, Thomas Zielinski, Stanislav Lehký, Jitka Foltýnová, Veronika Petrová, Simona Prasková, Martin Maxa, Veronika Poláčková, Pavla Vojáčková, Jiří Ptáčník, Martin Sochor, Karel Pokorný, Lucie Benešová, Vanda Károlyi Konečná, Jan Brich, Radim Vašinka, Václav Knop, Monika Hladová, Petr Meissel, Zdeněk Palusga, Jelena Šebestová-Juklová, Karel Bělohradský, Dana Homolová, Jiří Krejčí, Markéta Coufalová, Mojmír Maděrič, Josef Hervert, Martin Veliký, Radek Zima, Tereza Hofová, Martin Učík, Erik Pardus, Ivo Šmoldas, Mária Dolanská, Petr Falc, Ruben Peguero, Jakub Jech, Jakub Leifer, Lukáš Král, Zdeněk Pikl, Aleš Hnídek, Gabriela Valcová, Peter Strenáčik, Jaroslav Mendel, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Vilma Frantová, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková
  • Hrabka

Neviděl jsem ani minutu, ale vím, že tohle je další sračka na oblbnutí.(2.6.2009)

• AngelAngie

Je to neskutečně otřesný, ale tím, jak je to otřesný, tak jsem i sem tam mrkla .. :)(28.5.2008)

• Aky

Nerad píšu odpad, snad i toto dalo nějakou práci.(9.11.2011)

• Ellesime

Člověk na to musí koukat tak jednou za měsíc a z veeeelkým nadhledem. Pokud se chce bavit, nemůže to brát vážně, a myslím, že tento seriál je hlavně pro pobavení. Žádné hlubší poselství v tom nehledejme.(4.9.2008)

• paascha

Musím se podívat alespoň na jeden díl, řekl jsem si onehdá, abych mohl zaujmout relevantní a nezaujatý názor. Úmysl tu byl, snaha byla, ale nějak se to nepovedlo. Vydržel jsem úvodní titulky a prvních cca 3,5 minut. Pak jsem to s ošklivými nadávkami autorům, režisérovi, hercům, a všem, kdo se označují těmito názvy, i když na to nemají právo, vypnul. A pokračoval jsem nadáváním sobě, jaký jsem to vůl a proč to vlastně dělám? Proč chci zaujímat názor ke světům, které mě míjí velkými oblouky, nebo já je? Proč?(25.3.2008)