poster

Ošklivka Katka (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2008, 73x52 min

Hrají:

Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Petr Štěpán, Romana Goščíková, Tomáš Racek, Hana Křížková, Vojtěch Štulc, Alena Štréblová, Viola Ottová, Veronika Žilková, Lumír Olšovský, Ladislav Frej st., Jana Švandová, Ladislav Županič, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Vojtěch Hájek, Simona Postlerová, Liliana Malkina, Pavel Kikinčuk, Nancy Johannes, Agáta Prachařová, Radek Valenta, Barbora Mottlová, Vít Rohr, Kateřina Průšová, Pavel Trávníček, Mahulena Bočanová, Ewa Farna, Kateřina Pospíšilová, Daniel Nekonečný, Zuzana Belohorcová, Daniel Holovský, Jiří Maria Sieber, Dáša Kouřilová, Ondřej Kavan, Thomas Zielinski, Stanislav Lehký, Jitka Foltýnová, Veronika Petrová, Simona Prasková, Martin Maxa, Veronika Poláčková, Pavla Vojáčková, Jiří Ptáčník, Martin Sochor, Karel Pokorný, Lucie Benešová, Vanda Károlyi Konečná, Jan Brich, Radim Vašinka, Václav Knop, Monika Hladová, Petr Meissel, Zdeněk Palusga, Jelena Šebestová-Juklová, Karel Bělohradský, Dana Homolová, Jiří Krejčí, Markéta Coufalová, Mojmír Maděrič, Josef Hervert, Martin Veliký, Radek Zima, Tereza Hofová, Martin Učík, Erik Pardus, Ivo Šmoldas, Mária Dolanská, Petr Falc, Ruben Peguero, Jakub Jech, Jakub Leifer, Lukáš Král, Zdeněk Pikl, Aleš Hnídek, Gabriela Valcová, Peter Strenáčik, Jaroslav Mendel, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Vilma Frantová, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková
 • MikeCool
  odpad!

  TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 5% (odpad!) |(21.7.2013)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Kolumbijci natočili Ošklivku Betty jako telenovelu, Američané jako seriál ala Dynastie, Poláci jako sitcom, ale co s tím udělali Češi to je tragédie. Ze zvědavosti jsem se na kousek mrknul a říkám Vám, že větší stupiditu jsem neviděl. Ta Prima chce krachnout nebo co????(5.3.2008)

 • NinadeL
  **

  Nehledě na to, že Michaela Horká je skutečně nádherná a měla by mít vlastní seriál založený na kvalitním scénáři... existuje určité rozpoložení a zejména pokročilá noční hodina, kdy se i takovýto produkt jako Katka může zdát akceptovatelným. Tedy minimálně lidská komedie malosti a bídy v podání manželů Vydrových. Takové drama bych si dovedla sólově představit jako divadelní jednoaktovku. A pak je tu samozřejmě zajímavý vnitřní svět původní tvorby Primy, kdy ještě při RP museli odkazovat na Nikdo není dokonalý, v době Katky už bylo možné odkazovat například na RP.(11.3.2009)

 • hippyman
  odpad!

  kde začít...?! představitelka katky (Kateřina Janečková) je opravdu skvělá, hned si ji dám do Nejoblíbenějších hereček... scénář je pecka, tolik dramatických zvratů v jednom díle jsem opravdu nikde neviděl... interiéry jsou nádherné a nápadité, rovněž velice originální, neméně tak myšlenka námětu, kterou od nás okopírovali již před několika lety zdrogovaní teroristi z jižní ameriky či bůhvíodkud... je toho moc, co stojí za zmínku, to se prostě musí vidět! omlouvám se všemu, co jsem dosud nazval odpad!em... parodie na sebe sama, co dodat...(10.3.2008)

 • Sašenka165
  odpad!

  Proč natáčet českou verzi praštěné kolumbijské telenovely, která byla sama o sobě hodně hloupá, a opět tímto odpadem zamořovat obrazovky našich televizí? Česká verze je doopravdy hodně špatná a o to víc trapná, bohužel...(6.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace