Ošklivka Katka (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2008, 73x52 min

Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Petr Štěpán, Romana Goščíková, Tomáš Racek, Hana Křížková, Vojtěch Štulc, Alena Štréblová, Viola Ottová, Veronika Žilková, Lumír Olšovský, Ladislav Frej st., Jana Švandová, Ladislav Županič, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Vojtěch Hájek, Simona Postlerová, Liliana Malkina, Pavel Kikinčuk, Nancy Johannes, Agáta Prachařová, Radek Valenta, Barbora Mottlová, Vít Rohr, Kateřina Průšová, Pavel Trávníček, Mahulena Bočanová, Ewa Farna, Kateřina Pospíšilová, Daniel Nekonečný, Zuzana Belohorcová, Daniel Holovský, Jiří Maria Sieber, Dáša Kouřilová, Ondřej Kavan, Thomas Zielinski, Stanislav Lehký, Jitka Foltýnová, Veronika Petrová, Simona Prasková, Martin Maxa, Veronika Poláčková, Pavla Vojáčková, Jiří Ptáčník, Martin Sochor, Karel Pokorný, Lucie Benešová, Vanda Károlyi Konečná, Jan Brich, Radim Vašinka, Václav Knop, Monika Hladová, Petr Meissel, Zdeněk Palusga, Jelena Šebestová-Juklová, Karel Bělohradský, Dana Homolová, Jiří Krejčí, Markéta Coufalová, Mojmír Maděrič, Josef Hervert, Martin Veliký, Radek Zima, Tereza Hofová, Martin Učík, Erik Pardus, Ivo Šmoldas, Mária Dolanská, Petr Falc, Ruben Peguero, Jakub Jech, Jakub Leifer, Lukáš Král, Zdeněk Pikl, Aleš Hnídek, Gabriela Valcová, Peter Strenáčik, Jaroslav Mendel, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Vilma Frantová, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková
  • psy.cho

Až ma striasa!! Toto je fakt velikánsky odpad!!!(2.5.2011)

• Aky

Nerad píšu odpad, snad i toto dalo nějakou práci.(9.11.2011)

• hippyman

kde začít...?! představitelka katky (Kateřina Janečková) je opravdu skvělá, hned si ji dám do Nejoblíbenějších hereček... scénář je pecka, tolik dramatických zvratů v jednom díle jsem opravdu nikde neviděl... interiéry jsou nádherné a nápadité, rovněž velice originální, neméně tak myšlenka námětu, kterou od nás okopírovali již před několika lety zdrogovaní teroristi z jižní ameriky či bůhvíodkud... je toho moc, co stojí za zmínku, to se prostě musí vidět! omlouvám se všemu, co jsem dosud nazval odpad!em... parodie na sebe sama, co dodat...(10.3.2008)

• -bad-mad-wolf-

Vy všichni, co vytváříte podobná minová pole pro kroky aspoň trochu slušného vkusu, vyližte si řitě!(4.3.2008)

• Hrabka

Neviděl jsem ani minutu, ale vím, že tohle je další sračka na oblbnutí.(2.6.2009)

• - Matka Kateřiny Janečkové (hlavní hrdinky seriálu) se také živí jako herečka, ale pro změnu hraje převážně v divadle a jmenuje se Anna Bazgerová. (Agatha)

• - Úvodní píseň k seriálu s názvem "Jaký to je" nazpívala Ewa Farná, napsala ji dvojice Gábina Osvaldová a Ondřej Soukup. (Hejtmy)

• - Seriál je českou verzí populárního kolumbijského seriálu Ošklivka Betty (od r. 2000), který se oproti tuzemské verzi dočkal vysílání v 15 zemích světa i svého pokračování. (Dlee)