Ošklivka Katka (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2008, 73x52 min

Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Petr Štěpán, Romana Goščíková, Tomáš Racek, Hana Křížková, Vojtěch Štulc, Alena Štréblová, Viola Ottová, Veronika Žilková, Lumír Olšovský, Ladislav Frej st., Jana Švandová, Ladislav Županič, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Vojtěch Hájek, Simona Postlerová, Liliana Malkina, Pavel Kikinčuk, Nancy Johannes, Agáta Prachařová, Radek Valenta, Barbora Mottlová, Vít Rohr, Kateřina Průšová, Pavel Trávníček, Mahulena Bočanová, Ewa Farna, Kateřina Pospíšilová, Daniel Nekonečný, Zuzana Belohorcová, Daniel Holovský, Jiří Maria Sieber, Dáša Kouřilová, Ondřej Kavan, Thomas Zielinski, Stanislav Lehký, Jitka Foltýnová, Veronika Petrová, Simona Prasková, Martin Maxa, Veronika Poláčková, Pavla Vojáčková, Jiří Ptáčník, Martin Sochor, Karel Pokorný, Lucie Benešová, Vanda Károlyi Konečná, Jan Brich, Radim Vašinka, Václav Knop, Monika Hladová, Petr Meissel, Zdeněk Palusga, Jelena Šebestová-Juklová, Karel Bělohradský, Dana Homolová, Jiří Krejčí, Markéta Coufalová, Mojmír Maděrič, Josef Hervert, Martin Veliký, Radek Zima, Tereza Hofová, Martin Učík, Erik Pardus, Ivo Šmoldas, Mária Dolanská, Petr Falc, Ruben Peguero, Jakub Jech, Jakub Leifer, Lukáš Král, Zdeněk Pikl, Aleš Hnídek, Gabriela Valcová, Peter Strenáčik, Jaroslav Mendel, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Vilma Frantová, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková
  • MikeCool

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 5% (odpad!) |(21.7.2013)

• AngelAngie

Je to neskutečně otřesný, ale tím, jak je to otřesný, tak jsem i sem tam mrkla .. :)(28.5.2008)

• cheyene

Dvě hvězdičky: 1. za pár pěkných záběrů Prahy a úvodní písničku, 2. za českou tvorbu (že nemusíme sledovat jen samé zahraniční telenovely). Ovšem když to shrnu, tak se jedná o dokonalou "šálovinu"! Velmi přemýšlím o tom, jestli nesnížím hodnocení na 1*.(6.3.2008)

• TheMaker

:::::::::::::::::: Ach ............ ::::::::::::::::(31.3.2009)

• Fingon

Po shlédnutí prvního dílu tohohle skvostu mám chuť vrátit se do profilu Ošklivky Betty a dát jí pět hvězdiček, vážně. Úvodní pohledový záběr nebyl špatný nápad, ale to je asi tak všechno, co se dá o Katce říct pozitivního. To, že je hlavní představitelka vlastně docela hezká, se dá vyčíst i původnímu seriálu, protože přiznejme si, z hezké holky se dá udělat ošklivá mnohem jednodušeji než naopak. ----- Vzhledem k tomu, že si moje matka tenhle seriál oblíbila, tak jsem byl tak nějak donucen shlédnout i všechny další díly, v tuto chvíli asi tak dvacet. Jediná dobrá věc na tomhle seriálu jsou snové pasáže, čili představy Ošklivky Katky, které jsou leckdy nablblé, ale občas i dost brutální (třeba když ji její šéf cpe proti její vůli do kufru svého auta).(4.3.2008)

• - Jana Boušková a Václav Vydra hrají v seriálu manžele, kterými se v roce 2006 stali i ve skutečnosti. (x_silver)

• - Seriál je českou verzí populárního kolumbijského seriálu Ošklivka Betty (od r. 2000), který se oproti tuzemské verzi dočkal vysílání v 15 zemích světa i svého pokračování. (Dlee)

• - Matka Kateřiny Janečkové (hlavní hrdinky seriálu) se také živí jako herečka, ale pro změnu hraje převážně v divadle a jmenuje se Anna Bazgerová. (Agatha)