Ošklivka Katka (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2008, 73x52 min

Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Petr Štěpán, Romana Goščíková, Tomáš Racek, Hana Křížková, Vojtěch Štulc, Alena Štréblová, Viola Ottová, Veronika Žilková, Lumír Olšovský, Ladislav Frej st., Jana Švandová, Ladislav Županič, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Vojtěch Hájek, Simona Postlerová, Liliana Malkina, Pavel Kikinčuk, Nancy Johannes, Agáta Prachařová, Radek Valenta, Barbora Mottlová, Vít Rohr, Kateřina Průšová, Pavel Trávníček, Mahulena Bočanová, Ewa Farna, Kateřina Pospíšilová, Daniel Nekonečný, Zuzana Belohorcová, Daniel Holovský, Jiří Maria Sieber, Dáša Kouřilová, Ondřej Kavan, Thomas Zielinski, Stanislav Lehký, Jitka Foltýnová, Veronika Petrová, Simona Prasková, Martin Maxa, Veronika Poláčková, Pavla Vojáčková, Jiří Ptáčník, Martin Sochor, Karel Pokorný, Lucie Benešová, Vanda Károlyi Konečná, Jan Brich, Radim Vašinka, Václav Knop, Monika Hladová, Petr Meissel, Zdeněk Palusga, Jelena Šebestová-Juklová, Karel Bělohradský, Dana Homolová, Jiří Krejčí, Markéta Coufalová, Mojmír Maděrič, Josef Hervert, Martin Veliký, Radek Zima, Tereza Hofová, Martin Učík, Erik Pardus, Ivo Šmoldas, Mária Dolanská, Petr Falc, Ruben Peguero, Jakub Jech, Jakub Leifer, Lukáš Král, Zdeněk Pikl, Aleš Hnídek, Gabriela Valcová, Peter Strenáčik, Jaroslav Mendel, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Vilma Frantová, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková
  • Bluntman

"To je totiž tak jiný a neobvyklý seriál. Český divák je totiž tak konzervativní a myslím, že si na něj bude ještě nějakou chvíli zvykat." - Ano, Chlumský, já si myslím taky, že OŠKLIVKA KATKA (kdyby aspoň byla ošklivá, ale ona je pouze "vachlerovského typu": neslyšela o hřebenu a nežere maso, nepozná vtip) je natolik jiná, svou demencí přesahující obludnost RODINNÝCH POUT, že mám za to, že inteligentní divák si bude zvykat, než zvládne ty návaly vzteku a pocitů nevolnosti, než stihne přepnout na jiný program. Proč proboha, když už kupovat licenci, se inspirovat telenovelovou sračkou a ne jejím sofistikovaným persiflážovým bratřičkem/sestřičkou z US?(3.3.2008)

• k212

Skutečná a nepostradatelná perla pro široké divactvo veřejnoprávního kanálu X, námět nekonečných diskuzí ve školních lavicích prvního stupně a v důchodcovských slevových marketech.(6.7.2008)

• 3DD!3

Ale nasmál jsem se dost. :D(3.3.2008)

• JAn

Můj ty bože, kam ten svět spěje?(5.3.2008)

• salahadin

Mé hodnocení je založeno na přesně 3 scénách, které jsem měl tu čest vidět. Přiznám se, že jsem chtěl odejít už od úvodních příšerných titulků na začátku, ale...jako statečný válečník jsem vydržel. Začala bitva a jak dopadla? Já odešel poražen, celý díl jsem neměl šajnu dodívat. Herecké výkony...pardon neherecké výkony, byly tak slabé, že...už to ani snad hůř nejde? O postupující dementaci scénářů nemluvě. O nějakých originálních nápadech vzdálených tvůrcům několik tisíc parseků se už vůbec nedá mluvit. To už na "Tak jde čas" bych se díval radši. Tohle je ultimátum všem, kteří si budou v budoucnu zahrávat s TV seriály.(17.9.2008)

• - Matka Kateřiny Janečkové (hlavní hrdinky seriálu) se také živí jako herečka, ale pro změnu hraje převážně v divadle a jmenuje se Anna Bazgerová. (Agatha)

• - Jana Boušková a Václav Vydra hrají v seriálu manžele, kterými se v roce 2006 stali i ve skutečnosti. (x_silver)

• - Úvodní píseň k seriálu s názvem "Jaký to je" nazpívala Ewa Farná, napsala ji dvojice Gábina Osvaldová a Ondřej Soukup. (Hejtmy)