A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

luka4615

A-Team Vám v prvé řadě přijde spíše jako komedie, která dává publiku zavděk nádherně přepálenými akčními scénami. To jde v ruku v ruce i se skvěle vypointovanými gagy, které krásně dotvářejí celkový dojem z filmu. Jistě, sice to není dokonalý počin, nicméně je to počin, který Vás bude svým uhozeným stylem vážně hodně bavit. Skvělá práce! „Give me a minute, I'm good. Give me an hour, I'm great. Give me six months, I'm unbeatable.“ ()

Morholt

Seriál prosvištěl úplně mimo mě, takže do filmu jsem šel nepolíbený a to, co jsem viděl, se mi líbilo. Scénáristé se s ničím moc nepárali, takže zápletka je průhledná jak Standa Gross, ale o to tu ani nešlo. Zkrátka to byl akční rachot se střídavě dobrými i trapnějšími vtípky a sympatickou ústřední čtveřicí, kterou vhodně doplňovali Patrick Wilson s Jessicou Biel. Docela se těším na pokračování, které na sebe pravděpodobně nenechá dlouho čekat a snad se i ponese ve stejném duchu. 80% ()

Sawy

Film, který by svou strukturou rád tematizoval, jak si jeho hrdinové zakládají na důsledném plánování všech akcí, ale ve výsledku je tak přeplánovaný, až přestává dávat smysl. Skutečně, ani sebesložitější artovky mi nepřipadaly tak nepochopitelné jako to, co se děje v A-Teamu. Asi pomalu přestávám rozumět Hollywoodu... 50 % ()

Lacike

Takze druhu z troch (Losers, Expendables) tohtorocnych akcnych retrotymoviek mam za sebou. Vysledok je horsi ako v pripade Losers, ktori tiez nestali za vela. A-Team ma sice lepsiu herecku zostavu (Liam Neeson bude charizmaticky aj keby cital telefonny zoznam, Sharlto Copley je magor za kazdych okolnosti, Quinton Jackson posobi drsne nech sa oholi akokolvek a Bradley Cooper je sexy aj ked sa neoholi vobec), ale postavy su rovnako totalne ploche a chemia medzi nimi nefunguje. Jednotlive vtipky ktore postavy neustale chrlia a vzajomne doberanie postrada odozvu a vychadzaju tym padom nazmar. Losers boli prijemne priamociary a mali aspon zabavnych zaporakov. Zaporaci v A-Team su nevyrazni a pribeh sa Carnahan znova snazi zbytocne prekombinovat. Najväčším prekvapenim je, ze na Lossers nestaci ani co sa týka akcie. Sice vidno ze mal Carnahal ovela stedrejsi rozpocet, takze vyprava je velkolepa, ale pocitacove triky su rovnako mizerne ako v ovela lacnejsich Losers a strih ju znova uplne dokalicil. Takze vysledkom je monotonny neprehladny chaos. Iba obcas sa podari Carnahanovi natocit jeden-dva cool zabery pocas akcnej sceny, ale ako celok je akcia velkym sklamanim rovnako ako cely film. 4/10. ()

ScarPoul

O tomto sú akčné filmy. O ničom inom. Je úplne jedno či si vypomáhate zeleným plátnom, alebo mnohými výbuchmi, ale akčné filmy sú hlavne o skvelých hláškach, prepracovaných a " neuveriteľných" scénach, ktoré by žiadny smrteľník nedokázal zrealizovať a o tom dobrodružstve, ktoré je priamo úmerné exotickej, alebo nebezpečnej lokácií v ktorej sa hrdinovia nachádzajú. Seriálom som nedotknutý, ale túto akčnú jazdu som si skvelo užil. Všetci herci si toto blbnutie s veľkými hračkami značne užívali. Chémia medzi nimi fungovala dokonale a hlavne to bolo stále vtipné a svieže. Carnahan si u mňa veľké renomé svojimi filmami nezískal, ale tento kúsok sa mu podaril. Či už to bolo predlohou, alebo hereckým obsadením, do ktorého bubnoval tentokrát nevýrazný Alan Silvestri, na to serie pes. Neviem či sa to dakedy dočká pokračovania ale chcem ho. Chcem sa k týmto hrdinom vrátiť a užiť si ďalšiu znamenitú jazdu. ()

Bowser

Příjemné dvě hodiny koukání na čtyry borce, kteří si své plány důkladně promýšlí. Perfektní, zábavný, akční. Prostě nadprůměrný akční film plný zvratů. ()

PROROK14

Ja ... nemám ... slov. Ak chváliť, tak všetko. Každý záber, každú hlášku, každú scénu. Prvá polovica za 100, druhá za 80 ... takže celok 90% ()

maseer2

nářezová pecka, jejímž plusem jsou sympatičtí a oldschooloví hlavní hrdinové, mezi kterými dokonale funguje "týmová chemie", díky které ve filmu není nouze o vtip.. mínusem jsou pak místy dost zmatené akční scény, velká role náhody a štěstí zejména v závěrečné akci (ačkoli se celou dobu hovoří o tom, jak důležité je mít dobrý plán..) a především otevřený konec, který jasně vybízí k pokračování, které ale kvůli malé úspěšnosti filmu údajně nevznikne, a tak se na tuhle část z popisu filmu - "Stanou se z nich vyděděnci, zločinci v zemi, kterou léta chránili a prolévali pro ni krev. Stále na útěku před "spravedlností" se z nich stávají žoldáci pomáhající lidem, kteří si jinou pomoc dovolit nemohou." - zřejmě nedostane, což je celkem škoda.. suma sumárum - bavil jsem se dobře, u scény s "letícím" tankem jsem se smál ve vlaku na celé kupé, a tak i přes to, že mám k filmu pár výtek, dávám 4* :) ()

Caszidy

V první polovině nesmírně zábavná blbina, které však v té druhé v mých očích výrazně dochází dech. Celkově tedy "pouze" nenáročná oddychovka se skvělým hereckým obsazením. Ve srovnání s podobně laděným RED u mně vítězí partička plukovníka Hannibala Smithe. Plusové body filmu přináší i potitulková scéna s částí původního seriálového osazenstva. ()

st.ranger

Perfektní akční záležitost za kterou se originální seriál nemusí stydět. Herecká čtveřice se vzájemně perfektně doplňuje, velice vyčnívá charakter Sharlto Copleye, šílenec Murdock. Film má i nějaký ten jednoduchý příběh, který se někam ubírá, naštěstí není nijak dramatický, ale na poměry filmu slušný. S radostí bych ohodnotil plným počtem, ale zběsilá a roztěkná kamera neumožňovala na plno si užít akční sekvence. Nebylo sice těžké se v nich orientovat, ale beru to jako vada na kráse. Dlouho jsem se takhle v kině nepobavil a to i na hlas. ()

bouncer

Reinkarnace amerického seriálového hitu 80. let se vážně povedla - je to sice neuvěřitelná akční podívaná, ale její nadsázka a humor mi sledování, pro mě neoblíbeného žánru, docela zpříjemnily. ()

Mononoke.

Proboha, tohle asi nikdy nerozdýchám. Skořápky, aneb jak odvést pozornost, zabraly u většiny uživatelů csfd na výbornou. Zmatek, chaos a rychlé tempo fajn, pokud s tím režisér dokáže udržet krok. Tady se na začátku utrhla z provazu obří koule, kterou nikdo nebyl schopný zastavit (padající kontejnery budiž dokonalým ztělesněním). Co je ovšem bizarní, je že i přesto byl celý film upocený, nudný, klišoidní a hlavně neúnosně ukecaný! Díky bohu za Arnolda. ()

MoiJe

Tazko povedat. Chvilami stupidne, chvilami namakane... Druhe pozretie za nejaky cas ukaze. (Ak som niekedy videla cely jeden diel serialu, bolo to uz poriadne davno.) ()

Hwaelos

Škoda těch špatných tržeb, protože tohle je zatím nejzábavnější jízda roku 2010 a Stalloneho parťáci se budou muset hodně dřít, aby ji trumfli. Crank je mrtev, ať žije A-Team. ()

Dale

Film obsahujúci tie najväčšie klišé, aké môže akčný film mať. Miestami je to fakt na nedopozeranie, ale miestami je to celkom zábavné a aj akčné, takže priemer. ()

Johny_fork

Akčňáky se vracejí! A -Team je jako vzpomínka na dětství, na filmy, na kterých jsem vyrostl, oblečená do nového efektního kabátu. Důležité je, že snímek neztrácí nadhled, že všichni členové týmu jsou megadrsní a cedí mezi zuby jednu hlášku za druhou. Velmi oceňuji režisérovu snahu neponechat žádné dvě minuty snímku nezůstali bez exploze. Kdybyste viděl můj pohled při scéně s tankem, nemusel bych vám své plné hodnocení vůbec vysvětlovat:). ()

Terva

Je to sranda, akční sranda, směju se až brečím. Jen dvě věci mi na filmu vadí. Ta první scéna, kdy se Hezoun dostává z kanálu na jedoucí kamion. Velice přehnané a nevěrohodné. Druhou věcí je přítomnost Hannibala, tedy konkrétně postavy co ho hraje - ano, je to Liam Neeson, pro mne to není herec, jen loutka a pátý kolo u vozu, nemůžu za to, nemám ho rád. Škoda, že v A-teamu hraje on, dal bych přednost někomu jinému. Parádní scéna je když kapitán Murdock opouští psychiatrickou léčebnu v Německu. CITÁT : Oni po nás střílí !!!! A měl bys vidět ty kulky ve 3D. Další parádní scéna zakončená černým humorem je ta z létajícím tankem. CITÁT : Paní, kudy na Berlín ??? Stále hledaní vládou, přežívají jako žoldáci. Pokud máte problém, pokud vám nedokáže pomoc někdo jiný a pokud je dokážete najít, možná si je můžete najmout. To je A-TEAM. HANNIBAL, BOSCO B.A. ( Quinton Rampage Jackson ), FACE HEZOUN ( Bradley Cooper ), MURDOCK ( Sharlto Copley ), kterého úplně perfektně nadaboval Petr Rychlý. Ve filmu zazní The A-team theme od Mike Posta a Peteho Carpentera, kterou zahrají The city of Prague philharmonic orchestra, House of pain od The Game, I got mine od The Black keys a nebo Anarchy in the UK od Sex Pistols. http://www.youtube.com/watch?v=qbmWs6Jf5dc ()

Hismael

Šíleně rychlé tempo i střih, akce nepřehledná, těžko uvěřitelná, příliš přehnaná a překombinovaná. Plány, které se tady vymýšlejí, jsou jak z jiného světa. A-team je prostě fantasy pohádka, ve které je možné úplně všechno. Ani nemá smysl popisovat zázračné události o cestování všemi možnými prostředky, jak bez ničeho najednou mají vše potřebné... prostory, informace... Tenhle film by se spíš měl jmenovat Zázračné štěstí. Přeplácané události nasekané vedle sebe a následně vhozené do jednoho velkého guláše mi opravdu nezachutnaly. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)