A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

sir-dave

Extended version /// Původní seriál jsem sledoval jen namátkou. Nebylo to špatné ale také jsem z toho nebyl unesen. O předělávce si myslím něco obdobného. Akcí napěchované od začátku do konce, i když dost přehnané. Nechyběly tomu vtípky ani sexy postava Jessicy Biel. Dokonce bych se těšil i na pokračování. Jenže něco mi chybělo... Neotřesitelné 3 * ()

WinnJets

Tohle opravdu smrdí odpadem a pokud to tam nechcete rovnou hodit, tak úplně vypněte mozek, nepřemýšlejte a hlavně vše berte s totálním nadhledem, jelikož vás čeká velmi, ale opravdu velmi jednoduchý akční nářez, okořeněný zbytečnou spoustou digi triků... ()

wendelin9

Víc takových filmů!! Parádní akční nářez s pořádnou dávkou skvělých vtipů, gagů a scén, se sympatickými herci, blaznivými kousky a nechybí zde ani smysluplný příběh a sexy slečna :)... Prostě jsem se skvěle bavila a klidně se na tuhle partičku podívám znova.. a ráda! ()

abenino

A-Team je nekontrolovatelná, neskutečně šílená a zábavná akční řezba s kvalitním hereckým obsazením. Nebyla chvíle, kdybych se nudil. Prostě úlet. 85% ()

panMartin

Film se snaží být super ale ono to tak není je to trapný. Těšil jsem se na parádní akci, kde nebude chybět humor ale toho tam bylo opravdu hodně málo u kterého jsem se ani moc nezasmál. Ale u takovýho druhu filmu by to nemělo chybět. Ke konci jsem málem usnul. ()

Sabrewulf odpad!

Opravdu mi není patnáct, abych slintal nad výbuchem, který odhodí skladové kontejnery jako sirky (checht). Padající helikoptéra i padající tank jsou trochu přestřel. A to lidem dříve vadilo už to, že Ramba nikdo netrefí. Ach jo. Seriál jsem neměl rád, pamatuji si z něj scénu, kdy padouši s helikoptérou naletěli do skály, helikoška vybuchla a padouši z ní vylezli celí začouzení, takže se asi převod na plátno v jistém smyslu povedl. Dvě hvězdy za Copleyho. P.S. Zdá se mi to, nebo je Liam Neeson čím dál horší herec (a nudnější)? EDIT: Po dalším shlédnutí změna na odpad, to je fakt hloupoučký film. ()

URBAN

Akční týmovky nemám zrovna v lásce a A - Team není vyjímkou . Neříkám že je to vyloženě špatné například posledních dvacet minut to bylo napínavý , ale zbytek nezachranuje ani Bradley Cooper . Byl to takový průměr do slova a do písmene . ( 7.2.14/MAC ) ()

JaT

Nejlepší akční komedie poslední doby. Super film plný energie, navíc některé hlášky neměly chybu. Přál jsem si, aby tato jízda nikdy neskončila ()

Jackxx

Pro mě největší překvapení nedávno konané filmové noci v Palace Cinemas. Opravdu jsem se bavil a zatím nejlepší letní blockbuster! Už aby tu byli The Expendables, béčkového testosteronu není nikdy dost. ()

Klenotka

Bylo to přehnané, hlučné, beze smyslu a děje, a přesto skvělé. Narozdíl třeba od G.I. Joe, který byl taky slepencem bez děje, tady jsou si herci vědomi toho, že hrajou v něčem, co slouží částečně jako poklona klasice, která ale pochází z 80. let a tak to celé brali jako legraci a očividně si tu jízdu maximálně užívali. Každý z představitelů musel zaplnit díru po svých předchůdcích a zvládli to dobře. Pro mě byl ale asi nejlepší Sharlto Copley, který se jen po dvou filmech zařadil mezi mé oblíbence, a ačkoliv je tu místy neprávem dost v pozadí, scény, v kterých je, si krade pro sebe. Bradley Cooper vypadá dobře, jak se očekává a Liam Neeson už se dopracoval do stádia, kdy je prostě výborný jak ve vážné, tak akční nebo úplně nevážné roli. Jessica Biel mi vůbec nevadila, a odhodlanou vojandu ustála celkem s přehledem. A hlavně tam byla proto, aby se pánové měli vedle akčních scén na co dívat. Je škoda, že kvůli nižším tržbám nejspíš nebude pokračování, protože zrovna tady by to vůbec nevadilo. Plný počet ale dát nemůžu, protože na konci už to přece jenom moc skřípalo a z toho zběsilého střihu mohli taky trochu ubrat. Jinak ale silné čtyři. ()

Cedr

Nejlepší akční film posledních... dvou let? Kdy že to vyšel nový Rambo? A-Team je i s menším počtem hvězd zábavnější než velmi podobní The Expendables. Tohle prostě byla jízda od začátku do konce. Jessica Biel působila sice sexy, ale ze začátku trochu zbytečně. Nakonec ale do filmu zapadla a všechno klapalo fajn. Čistá zábava. Nic víc. ()

vadic

Ten konec a "cargo tetris" byl fakt moc a udělal symbolickou tečku za filmem, kde vizuální efekty hrály podstatnou roli, ale vypadaly spíše jako by byly vytvářeny až někam na třetí kolej. ()

Doudis19

Dost dlouho jsem díky senzačně obsazenému týmu, hravosti a originalitě akčních scén přemejšlel i o plným počtu, ale jak čas ubíhal a film ne a ne skončit, musel jsem ze svýho nadšení lehce upustit. Kdyby se A-Team nerozhodl, být něčím víc, než jen akční jednohubkou ,mohlo se jednat o akční nářez třetího tisíciletí. ()

st.jim

Asi dostanu od Lukáše na hubu, ale opravdu na 5* to nemá. Každopádně musím přiznat, že jsem se skvěle bavil. O proti The Losers je to parádní zábavně akční podívaná, které téměř vůbec neklesá tepová frekvence. Nemá to nijak moc předvídatelný děj a HURÁ, konečně bez ohraných a stupidních dialogů. Celý herecký A-Team má palec nahoru, bylo vidět, že si natáčení užívali. ()

Gothar

Na začiatku som nevedel, čo mám od tohto filmu čakať, no pri divokých manévroch s vrtuľníkom mi to už bolo jasné, tak som sa začal baviť a nejaké fyzikálne zákony ma už nezaujímali :) Je to taká zmes komédie a akčného filmu, naštastie s veľkou dávkou recesie, takže sa nemusím chytať za hlavu ako pri bondovkách s Brosnanom. Ak k tomu pripočítame kvalitné herecké obsadenie, tak tu máme film, ktorý stojí za pozretie. No a prečo iba 4*? Ani sám neviem, ale niečo tomu chýbalo, čakal som viac hlášok, prípadne vtipných scénok, potenciálu bolo dosť, tiež by bolo dobré ubrať trochu z digitálnych efektov, ktorých bolo na môj vkus veľmi veľa a hlavne boli celkom viditeľné. ()

ecceHOMMO

Veľmi nápadité, s primeranou dávkou vtipu, s efektnou i efektívnou akciou, na ktorú sa dobre díva a obsadením, ktoré je nesmierne kompaktné a sympatické. Proste skvelá podívaná. ()

markuc

Jak už jsem napsal v předchozích řádcích, dnešní Hollywood je o předělávkách/sequelech/prequelech/pre-releasech/a-ja-nevim-co-vsechno-jeste. Film A-Team je tedy prvním celovečerním filmem seriálu A-Team, seriál běžel na českých obrazovkách někdy v ranných devadesátých letech. Někdo tedy dostal nápad, že by nebylo odvěci seriál restartovat pro dněšní mladou generaci a udělat celovečerní film v podobném duchu. Pro začátek musím říči, že jsem v dobrý výsledek moc nevěřil a k tvůrcům jsem byl lehce skeptický. Mé obavy se ale vyplnily jen zčásti. Film totiž není úplně špatný, je to prostě taková nenáročná oddychovka. Jedno velké ALE zde je, dnešní realita je ale vzdálená předstvavám hochů z A-Teamu a jako divák jsem prostě měl pocit, že oni sem neptří (mezi všechny ty agenty), ty moderní hračky (GPS) jsem jim nějak v rukou něveřil. Jinak film dobře natočen a ze zmíněné trojice filmů i dobře zahrán (lví podíl na tom má Liam Neeson a Bradley Cooper). Zasloužené 3* a doufám, že Machete dopadla lépe. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)