A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

Pugo

Presne, čo som čakal, toho som sa aj dočkal. Akcia, hlášky, akcia, Liam Neeson, akcia. Nič viac pre mňa letný blockbuster nepotrebuje mať. Vrámci logiky to je tiež okej, hoci už vo finále som aj ja musel trošku oči aj nosové dierky prižmúriť. Pri niektorých scénach mi to bolo aj tak v podstate jedno pokiaľ sa tá logika šla dole na úkor dobrej akcie. Čo sa spomínaného finále týka, tak tam bola asi najslabšia akcia v porovnaní s inými scénami vo filme. Jessica Biel mi kúsok zbytočná prišla, ostatné herecké osadenstvo bezproblémové. Zatial spolu s Kick-Ass akčná jednotka tohto leta pre mňa. ()

MrPierc

Nekončící zábava během celého filmu o kterou se postará parta čtyř Rangerů, kteří vás stále překvapují ať už svými hláškami či situacemi v jakých se ocitnou. Seriál z 80. let byl naivní a i v tomto duchu se nese celý film, ale to je jeho výhoda, protože nehledáte chyby. Vtipných momentů je spoustu a jsou velmi originální. Skvělý popcorn na letní odpoledne ! ()

shyster

70%. S týmovkama s atmosférou 80.let se nám tenhle rok roztrhl pytel. The Losers dopadl průměrně a Expendables mě teprve čekají. A-Team navazuje na klasický 80vý seriál a jde mu to slušně od ruky. Ústřední čtveřice je typově dobře obsazená, šlape jim to, i ta chemie mezi nimi je, testosteronu je to trochu méně než bych očekával, ale i tak jsem se dobře pobavil a nažhavil na Slyovu orgii. Režisér jen nezvládl konec, který se mu víceméně rozpadl a nejspíš ani on sám neví, jak to dotáhl do cílové pásky. ()

Petoss1

Lepšie než The Losers, slabšie ako Stallone a spol. Taký dobrý stred. Neurazí nenadchne. Sečteno, podtrženo Liam Neeson je šéf. 70% ()

bourec

Tak u tohodle sem se neskutečně pobavil,parádní jízda.Některý scény jsou vážně vyšinutý,ale to už ke Carnahanovi patří.Obsazení v čele s mym oblíbencem L,Neesonem bylo v pohodě.Doufám,že nezůstane jen u jednoho.80%. ()

Crawler-D

Pokud berete za pozitivum, že se dvě hodiny po skončení můžete hádat, co se tam kdy přesně stalo a jestli štěstěna při naplňování plánů nestála až příliš často na jejich strně, přidejte si hvězdičku. Pro mě osobně to bylo mnohdy přepálené (snad i schválně, ale přemrštěnost byla spíš papírová a digitální, než prodchnutá živelností) a čtveřice hlavních hrdinů byla směska lehce podivínských charakterů, které mě ale nikdy nezačaly bavit. ()

bukowski83

Tak nakonec to nebylo špatný, jen ten tank byl dost přehnanej, ale oproti tomu mě dost nadchnul humor, který je zde všudypřítomný. ()

DruidKarel

942. hodnocený film: Chtěl jsem filmovou podobu seriálové legendy, která by uctila památku, kterou nám tu zanechal americký seriál v 80. letech se stejným názvem. Čeho se mi dostalo? Nadprůměrně kvalitního obsazení, krásné Jessicy Biel, poměrně slušné akce, ubohého náhradníka za "Mr. T" a tak špatný příběh, že to až není možné. Chtěl jsem toho až tak moc? 3* josu opravdouvým maximem, protože jsem musel snímek shlédnout asi natřikrát, abych jej dokoukal. Nyní jsem rád, že podle posledních zpráv se pokračování nekoná. Herci A-Teamu, ať se raději vrhnou do kvalitních snímků. 3* ()

TomikZlesa

Brutalita, kdyby už od začátku nebylo jasná že tenhle fim je jedna velká nadsázka a parodie na akční film, tak bych asi tak unešenej nebyl. Výborná přehnaná mega akce, hlavně ten tank a kontejnery v přístavu, šílená prča a šílený Copley. ()

Kwaichi

Film ma ničím extra nezaujal, chýbal hlavne vtip a napätie. Na to, že je to A-tím tam bolo aj dosť málo a slabých akčných scén. Aspoň, že záver nesklamal. Neviem, no Liam Neeson ani Quinton Jackson mi vôbec nepripadali ako vojnový veteráni. ()

C0r0ner

Slušná akční paráda ve stylu Michaela Baye, kde je na první pohled vidět, že scénář a režie rozhodně nebyli v rukou sucharů. Celkový dojem je takový průměrný, ale je tam několik scén, které to zvedají mnohem výš (padání s tankem a vlastně Copley obecně). 80% ()

Flynn

Váhám mezi 4 a 5 hvezdičkami. Fakt akční podívaná, přehnaná jak hrom, ale člověk se baví, na rozdíl od slabších The Losers, kteří chtěli být asi trochu více vážní. Tady se s tím nepářou a lítají s tankem, prostě akční pecka. Fakt jsem se bavil, obsazení supr, zápletka šla. Seriál jsem kdysi sledoval ještě na RTL a nebo Pro 7, rozumněl jsem prdlajs jako malý kluk, ale hltal to... podobné se jim podařilo i tedka, přepálená podíváná, která pobaví (holky se asi budou plácat do čela a kroutit hlavou, ale to je jejich problém) ()

Wormboy

Z A-Teamu mam subjektivne velmi podobne dojmy ako z minulorocneho Abramsovho Star treku. Film ma perfektny spad, ustredna stvorica je bezchybna, cele to ma spravny nadhlad, odsypa a bavi. No a na tu scenu s tankom asi tak skoro nezabudnem, som sa smial, az mi slzy tiekli :) ()

Pajky3

Neznám seriál, takže s tím jsem to porovnat nemohl. Obsazení stojí za to, povedlo se hlavně Neeson a Cooper se mi zamlouvají a Jackson působí jako MR.T. Celkově mi ale děj přišel slabší, na to jak to má být komediální tak to se moc nedařilo. Akční je to dostatečně, záporák je taky fajn. Prostě takovej průměrnej film, kterej stojí za podívání, ale v kategorii akčních komedií znám lepší varianty. I když je tu jedna scéna na kterou nezapomenu a to Tank ve vzduchu ()

Dannysek4U

Vetsi sranda nez original. A ta sranda - a jako by si tu toho mnozi nevsimnuli, oh, srdce boli - je na prvni pohled prestrelena umyslne. Proste aby mlatila do oci. U me timhle cistym a uprimnym blockbusterem uspesne vymlaceno:o) ()

Gaaron

Škoda, že v poslední třetině ztrácí dech, protože do té doby šílenost, u které jsem se bavil tak, jako už hodně dlouho ne! ()

necisty

500. hodnocený film a já vůbec nelituji, že jsem pro tak krásné číslo vybral zrovna tenhle filmek. Sice film postrádá logiku a občas i fyzické zákony, ale dobře to maskuje:)! Jedná se o parádní vizuální orgasmus doplněný dost vtipnými momenty typu 'všichni tu umřeme' a to vše je postaveno na kvalitním ději plném zvratů. Úžasná hudba Alana, herecké výkony minimálně hlavní čtveřice a napjaté situace, až mi rupala guma na gatích:D. Prostě film, který si celé dvě hodiny dokáže udržet atmosféru ode mě dostává jednoznačně plný počet. Nejsrandovnější scéna rozhodně ta s 3D promítáním:)! ... Pusťte mě z toho tanku ven, no tak. Proč jsme v padajícím tanku? Protože to letadlo vybuchlo. Cože? A kdy? Před chvilkou. Sestřelila ho ta stíhačka. Jaká stíhačka? Ta co na nás střílí a chce nás zabít. ... :DDD Uchc*val jsem smíchy:DD ... Nějaká německá Hausfrau tvrdí, že z jejich jezera vyjel tank, který řídil muž podobný Murdockovi. Panimámo, kudypak je to na Berlín? ... Souhlasím s Enšpíglem, že finále je jak kdyby dělané na koleni, ale rozhodně mi to ani jednu z 5 hvězd za předešlé minuty nesebere. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)