Sloužit jako ochranka v nákupním centru není žádná legrace. Zvláště když jste trochu násilnický blázen a po obchodě se vám potuluje rozverný exhibicionista v županu. V nákupním centru Forest Ridge uplatňuje hlava místní ochranky, Ronnie Barnhardt (Seth Rogen), všechny svoje povinnosti železnou pěstí. A jestli ho něco skutečně baví, pak je to boj se skateboardisty, zloději a vůbec s každým, kdo si dovolí narušit jeho snění o velkém dnu, kdy jednou bude moci vyměnit směšnou baterku za odznak a opravdovou zbraň. Přesto ho ale zjevení se necudného exhibicionisty mezi regály obchodu mírně vyvede z rovnováhy. Nicméně jelikož je obhroublý Ronnie vnitřním hlasem nucen k vykonání svého poslání ochránce, a protože taky doufá, že by konečně někdo mohl docenit jeho talent, případně že si ho všimne svůdná krasavice Brandi (Anna Farisová) z oddělení make-upu, okamžitě se rozhodne k zákroku. Naneštěstí deviant se ukáže být velmi zdatným soupeřem. A do toho také přichází opravdový policista detektiv Harrison (Ray Liotta), který je evidentně až příliš schopný, a mohl by tak celou Ronnieho práci zmařit. Začíná bitva, kterou tenhle supermarket ještě nikdy nezažil... v drsné a hodně černé komedii začínajícího amerického režiséra Jodyho Hilla. (HBO Europe)

AppleCore

Jenom tak úvodem: Mnozí potřebujou nakopat prdel. A nýní k filmu. Řeči o tom, že se jedná o nejhorší "rogenovku" jsou naprosto zcestný. Připadá mi to, že někdo zde film vůbec nepobral, možná to někdo sledoval ve výrazném stádiu opilosti, či zhulenosti. Rejpat do toho nechci. Každopádně se jedná o prvotřídní zábavu, která je dokonale vystavěná na perfektní hudbě a mnohých situacích, ze kterých jsem byl totálně paf (v dobrym slova smyslu). Dvě hvězdy za Rogena, dvě za výbornej výběr hudby a poslední za celkovej dojem. ()

Smok

Seth začína byť žiadaný, tak hádže na trh jeden kúsok za druhým, a vyťažiť na maximum svojich 15 minút slávy, kým je o neho záujem. Ja osobne s tým problém nemám, ovšem klesajúcu kvalitu jeho komédií začína byť trochu vidno. Aj tak ale patrí "Zevlovat..." k nadpriemeru. ()

teutates

Popravde? neviem no... neviem či to mám brať ako výsmech U.S community alebo v tom hľadať nejaké podobnosti s "Paulom Blartom". Avšak rozhodne sa to netvári len ako komédia, možno dokonca hĺbší podton? som zmätený, tak ako Ronnie Barnhardt... zasmial som sa a myslím že na priemer to stačí 5/10 ()

mil@n.fanatik odpad!

Nuda, nuda a ještě jednou nuda... Tohle, že má být komedie? Nic neříkající hlášky a vtipky, které ale vůbec nejsou tím, čím by mě pobavily... OPDAD!! ()

Němi

Derek Zoolander ma buranskeho nasledovnika. Sice postrada jeho lehkost a obcas az zbytecne moc tlaci na retardovanou pilu, zato je ale obklopen spoustou samoucelne nahoty (ne vzdy zenske) a neboji se otevreneho nasili na teenagerech. No a kombinace: Zpomalovacka + Rogen + Queen muze byt za urcitych podminek smrtelna. ()

Happens

Perfektní komedie, hodnocení jde mimo mě. Tenhle typ filmů přece nemá být konkurence Aranofskiho Black Swan, ale spíš komický pohled na akčního hrdinu, který si chce plnit sny, byť jen v malém dveřmi obchodního komplexu ohraničeném světě si chce vydobýt kousek sebe a prosadit se. I tu racionalitu takovýchto příběhů zde najdete. A moje rada pro ostatní hodnotící: nebrat příliš vážně komedie. ()

iamek

Rogena mám hodně rád, ale toto je docela úlet. Buď jsem snímek nepochopil nebo tady nebylo opravdu nic vtipného. Po celých 90 minut slyšíte velké množství dialogu, ale boužel jsem se nezasmál snad ani jednou. ()

SeBig

Celý film se odehrává v obchodáku. Srovnával bych to s filmem Policajt ze sámošky, jinak je to docela pěkná komedie. ()

klerik

Je pravda, že je to trochu jednoduché, ale tých osemdesiat minút je celkom znesiteľných. Čosi ako príprava na ZELENÉHO SRŠŇA. Seth je fajn, dokonca aj bitky sú fajn. CLERKS alebo PINEAPPLE EXPRESS sú určite lepšie. Na tento film sa však nedá hnevať, lebo je miestami taký uletený, že ho nemôžete brať vážne - rovnako ako ho vôbec neberú vážne ani tvorcovia... ()

Chrustyn

Komedie o policajtech, která není vtipná? Ano, stává se to. Komedie se Sethem Rogenem, která není vtipná? Ano, i to je možné. Alespoň v tomto případě. "Zevlovat a prudit" (jeden z těch lepších českých názvů:)) je totiž těžce podprůměrná komedie snažící se svézt na vlně filmů typu: "jsou zde blbý a divný lidi a všichni mluví sprostě, tak to musí být vtipné". Bohužel není to vtipné ani trochu. Tvůrci a herci se možná bavili ale divák nemá šanci. ()

mcb

Hodnotit to jako komedii, je to sračka jak vyšinutá. Nesympatický mega buran v zoufale nevtipném příběhu v tom nejmainstreamovitějším nejprůměrnějším podání totožným s jakoukoliv (pod)průměrnou dementní komedií z posledních deseti let. Jenže dívat se na to jako sociálně kritickou sondu do průměrnosti, buranství, konzervativnosti, lidské vypatlanosti a nevím, čeho ještě, nese hodně podnětů k zamyšlení. Navíc se mi líbí, že navzdory tomu, jak vypadá, dokáže bořit veškerá divácká očekávání a výborně si zahrávat s polohami i žánrem snímku. Rozhodně bych to ale nepřeháněl k přirovnáváním ke Klubu rváčů (to jsou snad všichni zaslepeni tím během na konci?) nebo k Taxikáři či podobným skvostům. Observe and report je sice zajímavý počin, ale oproti nim je v jádru tím, čím jsem zmiňoval na začátku. Jistě, stačí jen protiargumentovat s tím, že to byl záměr a vést sáhodlouhé diskuze....ale za ně ten film přece nestojí. ()

Flego

Ronnie ( Seth Rogen ) je zarputilý ochrankár presne ako tvorcovia, ktorí sa nám snažia vtĺcť do hlavu svoju vraj-komédiu. ()

rikitiki odpad!

Napadalo mě jediné: opravdu už lidem stačí k zasmání něco takového? Klopotné pokusy o vtipy byly leda trapné. V hlavní roli nepříjemný, tupý buran, který má snad vzdáleně mlhavou představu, že by mohl být něčím lepším (odtud jeho nabubřele patetické vnitřní monology), ale neví jak na to. Respektive: on si myslí, že ví, ale svým čím dál přiblblejším chováním upadá ještě do větších sra...____ Asi to mělo být ironické vyprávění o tupounovi, pro kterého je největší metou dělat ochranku v obchoďáku a nejlepší způsob, jak zastavit exhibicionistu, je rovnou ho zastřelit. ____ Jenomže já v tom ironie neviděla ani ždibec. To by hlavní postava musela mít propracovanější charakter, nebo by se tam vůbec někdo takový měl vyskytovat, aby působil jako prubířský kámen. Takto to byla jen přehlídka bahnění se v buranství a hrdosti na svou tupost. /19. 6. 13./ ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 21.4.2012, réžia slovenského znenia (Markíza) = - Doba pokročila a "komédie" JUDD APATOWa tento žáner zvulgarizovali (po vzore bratov FARRELLYovcov) do podoby, v ktorej je hlavný hrdina maniodepresívny magor s matkou - alkoholičkou, ktorá postráda cit pre zdravý vývoj svojho dieťaťa, so zdeformovaným pohľadom na lásku či iné eticko - morálne kategórie a hodnoty. Hlboko v sebe však napriek tomu nesie akýsi morálny kompas, ktorý ho bahnom dementnej akcie, brutálneho fuckovania, obnažených penisov a osobných zlyhaní prenesie až k happyendu, ktorý popiera akúkoľvek logiku či závan kritickej sebareflexie. Napriek tomu sa na túto karikatúru dá dívať a dokonca sa ani nepovraciate ak máte dostatočne silný žalúdok. Som zvedavý ako budem tento film hodnotiť o 20 rokov. Ak sa toho samozrejme dožijem. (22.4.2012) ()

SOLOM.

Docela dost ujetá komedie, ale svůj účel dokáže splnit. Hlavní hrdina je sice celkem magor, ale jde si tvrdě za svým snem a tím si získal mé sympatie. Jen nevím, jestli bych dokázal pracovat v prostředí ještě větších magorů a psychopatů. Ten pupkatý úchylák to všechno jen podtrhuje. Za nejlepší fázi filmu počítám rande s Annou Faris – ta byla skvělá jako vždy – pokud tedy máte rádi její role (postavy). No a potom samozřejmě eliminaci skateboardistů. Nejvíce se mi líbí, že si tato komedie na nic nehraje – je naivní, hloupá, srandovní, trapná – ale přesto SVÁ…50% ()

Janek

Vynikající žánrový mix, který stoupá a padá na faktu, že je podáván s pokerovou tváří. Když přistoupíte na hru a vytvoříte si předpokládaný nadhled, tak si užijete nejlepší Rogenovu komedii a jednu z nejlepších za poslední dobu. Pro mě překvapení jak hrom, nenudil jsem se ani chvilku, jde o naprosto netradičně vyvijející se komedii, která se nedá k ničemu přirovnat a proto je jedinečná - neopírá se o žádná zajetá pravidla a dělá si tak trochu co chce. Observe and report řadím k tomu nejzábavnějšímu, co jsem za poslední dlouhou dobu viděl. Jody Hill musí mít pekelně hodně nakoukáno. ()

eraserhead666

Seth Rogen je tu fakt hnusnej. Nemyslím charakterově, ale vzhledově. Anně Faris blonďaté vlasy prostě nesluší. Jinak je to taková pohodově průměrná komedie, místy zábavná (rozhovor s matkou), místy trapná, místy nevěřícně šílená. ()

ARI50

Jednoduchá snaha o komedii byly tady i lepší ale taky i horší a tohle trochu potěší chvílemi nuda ale zase někdy se to dá takže v pohodě. ()

Handle

Místy nudná, ale místy i vtipná zbytečnost s blbou "zápletkou". No ale za těch pár scén 2* dám. Znovu bych se ale na to rozhodně nekoukal. Plus mínus průměr po všech stránkách.. ()

Násilí na ženách?

Násilí na ženách?

13.04.2009

To už k dnešku tak nějak patří ;-). A tak tady máme protest radikální feministické organizace WomanAndHollywood, která sokolím okem dohlíží na to, jestli američtí filmaři zobrazují něžnou polovinu… (více)